Skocz do zawartości

Właśnie odkryłem patent na słodycze!


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia :D 

Byłem niedawno w Biedronce i kupiłem w paczkach po 300g mrożone maliny i jagody.

Nigdy nie jadłem mrożonych owoców i tu był mój błąd!

Po powrocie do domu wyjąłem sobie po 100g do miseczki.

Jadłem to jakieś 10 minut, było tak słodkie, zimne i sycące, że apetyt na słodycze kompletnie mi minął.

Dodam, że w całej miseczce było tylko 92 kalorie :D a czułem się lepiej najedzony niż po 2-3 batonikach proteinowych.

Polecam wszystkim, wyjdzie na zdrowie i sylwetka będzie bardziej fit. Pozdrawiam :) 

 

6FUv9aK.jpg

Edytowane przez Niepowtarzalny
Kalorie nie kalorii. :D
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent. Zaciekawiło mnie to i wygooglowałem z ciekawości ile kosztują te owoce w biedronce. I moim oczom ukazała się taka oto informacja:

https://fakty.interia.pl/polska/news-biedronka-wycofuje-mrozone-owoce,nId,2733000

 

"Główny Inspektor Sanitarny informuje, że w mrożonych jagodach marki Mroźna Kraina, które można kupić w Biedronce, wykryto bakterie Salmonella."

 

Informacja z wczoraj



 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się, a zdziwiłbym się gdyby było inaczej.

 

Rok temu zbierałem w Anglii truskawki tunelowe i warunki sanitarne wołały o pomstę do instytucji państwowych. Na tej zasranej farmie zapomniałem jak wygląda bieżąca woda. Kawałek od tuneli stały kible, a obok kibla czasem, ale to kurwa czasem kran z bieżącą wodą. Normą była sytuacja kiedy wychodzisz z toi toia i jedynie możesz wetrzeć mydło z dozownika, ale już niczym nie spłuczesz.

 

Ci którzy jedli truskawki zbierane przeze mnie, to mieli nawet spoko. Bo do kibla wchodziłem bez używania rąk, a jak się dało, to zawsze myłem, ale szkoda gadać jak ktoś jadł truskawki po tych rumunach, bułgarach itp.

 

Myślicie, że były myte? 

 

My zbieraliśmy już do pojemników, potem szły do kontroli czy nie są zgniłe, na paletę i do sklepu.

 

Nigdy nie kupujcie owoców w plastikowych pojemnikach. Macie gwarantowane tak na 80%, że wkładał je rumun, który chwile wcześniej podcierał dupe i nie umył rąk.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, SławomirP napisał:

Nigdy nie kupujcie owoców w plastikowych pojemnikach. Macie gwarantowane tak na 80%, że wkładał je rumun, który chwile wcześniej podcierał dupe i nie umył rąk.

Kształcący szczerze komentarz. Te wszystkie pyszne borówki i malinki z biedry i lidla, które kupowałem dzieciom nabrały zupełnie nowego smaku ?

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, SławomirP napisał:

Nigdy nie kupujcie owoców w plastikowych pojemnikach. Macie gwarantowane tak na 80%, że wkładał je rumun, który chwile wcześniej podcierał dupe i nie umył rąk.

Dobry tip, czym poczęstować niechcianego gościa albo ex ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.