Skocz do zawartości

Wybory Mister Supranational 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio były wybory najprzystojniejszych mężczyzn na swiecie. Co o tym myślicie? 

Na 3-cim miejscu znalazł się Polak. Może zrobi nam dobrą famę na świecie :) 

 

https://www.eska.pl/news/mister-supranational-2018-polska-wyniki-kto-wygral-i-ktore-miejsce-zajal-polak-aa-mobA-Rerg-ZQMw.html

 

 

 

 

 

A tutaj rok temu (4:34 reprezentant Polski).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w co @deomi wątpi. Oby nie znowu w sens życia :P 

 

@Hippie

Tak swoją drogą w międzyczasie, na drugim filmiku się dopatrzyłem, że reprezentant Niemiec ma podejrzanie polsko brzmiace nazwisko :) 

W sumie mnie nie dziwi Twój wybór bo mam wrażenie, że kobiety ogólnie przeważnie lubią masywniejszych mężczyzn.

 

@Masza

Ty też lubisz tych masywniejszych? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacyś tacy wszyscy na jedno kopyto, niczym blondynki dzisiaj poubierane w czarne skóry.

 

@Ksanti Nie ma reguły, moja kochanka wybiera tylko młodych szczupłych jak Rayan G z Drive, masywni w ogóle jej nie kręcą.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ksanti napisał:

Ty też lubisz tych masywniejszych?

Zależy co rozumiesz przez masywniejszych, jak rozbudowane mięśnie to nie, bo są wg. mnie za twarde do przytulania, a ja lubię dużo się przytulać ;) 

6 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Jacyś tacy wszyscy na jedno kopyto, niczym blondynki dzisiaj poubierane w czarne skóry.

To co, wolisz brunetki lub rude?^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@Ksanti Nie ma reguły, moja kochanka wybiera tylko młodych szczupłych jak Rayan G z Drive, masywni w ogóle jej nie kręcą.

Jak dla mnie nie jest taki szczupły - bardziej przeciętny.

8895c644becfcff24019efbbd452145a.jpg

 

Przed chwilą, Masza napisał:

Zależy co rozumiesz przez masywniejszych, jak rozbudowane mięśnie to nie, bo są wg. mnie za twarde do przytulania, a ja lubię dużo się przytulać ;) 

Posłużę się drugim filmikiem bo łatwo można ogarnąć całą sywetkę.

Masywniejsi z reguły mają szerszą głowę. Są też bardziej zbici mięśniami. Natomiast u szczupłych widać ewidentny zarys kości.

 

 

Według tych kryteriów

 

Szczupli:

0:22 Białoruś

0:50 Kanada

2:34 Japonia

3:20 Myanmar

3:34 Holandia

3:43 Nowa Kaledonia

4:11 Peru

4:22 Filipiny

5:48 Tajlandia

 

Masywniejsi:

0:30 Boliwia

1:20 Czechy

2:45 Malta

4:52 Rumunia

6:00 USA

6:10 Wenezuela (ten to dopiero jest szeroki)

 

Reszta moim zdaniem jest pomiędzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Masza

No widzisz :P Właśnie o tym mówiłem, że kobitki lubią masywniejszych. Na tinderach i badoo zero szans chyba, że ma się szeroką szczękę i odpowiedni kształt kości.

 

Szczupli przez to mają ostro pod górkę, więc chyba nie ma innej opcji jak siłownia + białko, wróć meeega duuużo białka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, dobryziomek napisał:

Prawie sami bruneci z zarostem.

 

To chyba ideał większości kobiet.

Niekoniecznie tylko bruneci... ;)

Ale fakt: Zarost musi być ;)

@EloquenceGeneralnie idei konkursu miss/mistera  tez nie lubie i nigdy nie pojmowalam ale fajnie czasem na ładnych ludzi popatrzeć, jednak nie koniecznie tylko na wyborach ( jak wczesniej zauważono, czesto jest tak, że wszyscy sa na jedno kopyto mówiąc brzydko :p) . Idąc na miescie czesto mozna spotkać kogoś kto przyciaga swoim wygladem wzrok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kapitan Horyzont napisał:

Ostatnio widziałem - gość przystojny, dość wysoki, szczupły ale nie wymoczek, dobra praca, laski same na niego wskakiwaly.

Słowo klucz - przystojny. Wtedy nie ma znaczenia czy szczupły czy nie. No ale kto z nas jest takim misterem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Ten Gosling jest dość szczupły, wygląda na większego przez widoczny zarys mięśni. 

 

Poza tym i tak w większości przypadków atrakcyjność ocenia się na podstawie wyglądu twarzy. Może być typowy seba z okrągłą twarzą z ciałem greckiego boga, a chudy koleś z atrakcyjną twarzą będzie miał większe powodzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się najbardziej podobał Rosjanin, Polak i chyba Brazylijczyk. I o ile z Polakiem i Brazylijczykiem trafiłem nieźle to ten Rosjanin był 19-ty co mnie zadziwia.

Dziewczyny, czy on naprawdę jest taki nieapetyczny, czy też przyzwyczaiłyście się do urody erazmusów, latynosów, itp.?

 

33 minutes ago, dobryziomek said:

To chyba ideał większości kobiet. 

Myślę, że to "wyuczone". Taki typ urody się promuje to taki jest w modzie. W zeszłym roku wygrali: Wenezuelczyk, Hiszpan, Brazylijczyk, Słowak (rodzynek), Meksykańczyk...

 

Osobiście myślałem że ten Hindus co wygrał to Arab a gościa ze Sri Lanki wziąłem za Hindusa - w sumie niewiele się pomyliłem, Hindus wygląda na Araba.

 

Myślę też że Gwinea równikowa to typowy bad boy, przynajmniej z ryja.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.