Skocz do zawartości

Wybory Mister Supranational 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wysokim(187 cm), jasnym blondynem z zarostem jak wyjadę do Wietnamu to się nie opędzę od kobiet.

 

 

Przed chwilą, Kapitan Horyzont napisał:

 Jeśli chodzi o twarz, to też bez przesady - musi być na tyle atrakcyjna, żeby kobieta chciała się umówić. Dalej działa już bajer i całokształt.

Oj tam będąc biednym brzydalem też można spotykać się z bardzo atrakcyjnymi kobietami.

 

Sam proces podrywu paradoksalnie problemem nie jest i większość może się tego nauczyć. Inną kwestią jest utrzymanie kobiety przy sobie.

 

Nie mam żadnych wątpliwości, że większość facetów 3/10 jest w stanie poderwać laskę 9/10, ale  utrzymać taką pannę przy sobie dłużej niż rok to już będą mieli poważny problem.

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ksanti napisał:

Słowo klucz - przystojny. Wtedy nie ma znaczenia czy szczupły czy nie. No ale kto z nas jest takim misterem?

Twarz można "wymodelować".

Sporo aktorów ma usunięte zęby aby wyjść z okrągłości twarzy.

Odpowiedni zarost również może poprawić wizerunek.

Ostatecznie to skalpel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, porobiłem sobie zdjęcia z dziewczynami, pogadałem chwilę. Część to sucze a część bardzo sympatyczna. Joanna z numerem 1 na nadgarstku - mega pozytywna dziewczyna, z rodzicami i bratem przyjechała (albo ma przydupasa nositorbę). 

Gdyby ktoś chciał z dziewczynami potańczyć, pogadać popodrywać na after-party to jest to łatwiejsze niż wejście do byle jakiego klubu w Krakowie :P

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
On 12/16/2018 at 11:23 PM, dobryziomek said:

Nie mam żadnych wątpliwości, że większość facetów 3/10 jest w stanie poderwać laskę 9/10, ale  utrzymać taką pannę przy sobie dłużej niż rok to już będą mieli poważny problem. 

Niezły bajer - 3>9... I co teraz wręczysz nam kartę swojej szkoły uwodzenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.