Skocz do zawartości

Mężczyzna racjonalny


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
3 godziny temu, Bohun napisał:

Ej, mam pytanie, czy ta książka jest dostępna wyłącznie w wersji elektronicznej ? Nigdy jej nie czytałem, a jak miałbym kupić to raczej papier.

Tylko nie piszcie żebym se potem wydrukował... :D

Nie, na stronie:

https://czerwonapigulka.pl/sklep/

 

masz wybór albo ebook, albo świetne wydanie "prawdziwe". Bardzo wysoka jakość, ładnie się prezentuje na półce.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
10 hours ago, Moriente said:

@nafta Wstaw avatar i przywitaj sie zanim moderacja Cie upomni. Plus.... piractwo na forum jest raczej tepione.

 

PS

Z gory wyjasniam, nie jestem nerdem, nie siedze w sylwestra na kompie ?, 10:21 u mnie, inna strefa czasowa, jestem w pracy, stad tez brak polskich liter. 

 

 

@Moriente Ok dzięki za radę.

Ja też nie jestem nerdem, rozchorowałem się i leże w sylwestra w łóżku, chciałem poczytać tą książkę bo mam na liście tych do przeczytania.
To chyba nie piractwo, gdybym to rozpowszechniał na masową skalę to wtedy tak.
Dlatego wielka prośba, do tych co mogliby się podzielić, proszę o wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, MMorda said:

@nafta Ledwo wszedłeś, a już idziesz po lini najmniejszego oporu? Nie wydasz pare groszy na coś co przyda się na całe życie? Śmieszne.

@MMorda po prostu zadałem pytanie. Chyba nie ma nic w tym złego.
Znalazłem forum, które po przeczytanie tego tematu wydało mi się interesujące i spytałem. Fakt, nie dodałem awatara i się nie przedstawiłem, za co przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2018 o 12:51, Gr4nt napisał:

A jest gdzieś do kupienia wersja PDF?

 

Na stronie czerwonej pigułki

 

Czytałem ze dwa miesiące temu, bardzo polecam. Rollo zna się na rzeczy i pokazuje jak na dłoni kobiece manipulacje. Bardzo polecam??? wiedza dla mezczyzny w kazdym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nafta https://czerwonapigulka.pl/sklep/mezczyzna-racjonalny-e-book/ 

Łżesz strasznie. Interesujące forum które ma ci dać za darmo czyjąś prace której poświęcił pół życia. Gdyby odemnie zależało skasowałbym twoje konto w 5 sekund

Edytowane przez MMorda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, Lexmark82 napisał:

Faktycznie taka dobra ta książka ? ktoś chce z forum sprzedać swój egzemplarz papierowy lub pdf ?

Jakby co to PW

Z tego co mi wiadomo, nie wolno sprzedawać książek w wersji PDF, bo równie dobrze mogę sprzedać jej nieograniczoną liczbę kopii.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 6.02.2020 o 00:10, Lexmark82 napisał:

Mocna ta książka,..ale to Esencja RedPilla szczególnie rozdział 8 o Hipergamii.

 

"Wiedzą wygrałeś już połowę bitwy"

Dorwałeś gdzieś wersję papierową? Czy pdf? Aktualnie nie jest dostępna na stronie czerwonej pigułki :(. Jakby ktoś miał do sprzedania to może dać znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.