Skocz do zawartości

Namawiała na kredyt. Teraz namawia na zmianę auta.


Rekomendowane odpowiedzi

 Po tym jak ostatnio żona namiętnie namawiała mnie na wzięcie kredytu na mieszkanie to teraz zarzuciła mi, że mamy najgorszy samochód w całej w rodzinie. Nie posiada oczywiście prawka, ale swoje zdanie ma. Jestem posiadaczem Megane 2 1.6 benzyna z 2005 r i jest to auto w sam raz na miejską jazdę plus od czasu do czasu w trasę. Auto jest sprawne i doinwestowane. Niby francuz, ale mnie nie zawodzi. Mógłbym sobie pozwolić na zmianę auta na nowsze ale nie jest to póki co konieczne, Do wożenia mojej damy wystarczy, haha. Mam oczywiście najstarsze auto w całej rodzinie, ale nie będę zmieniał na czyjś kaprys.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stagnacji PANIE STAGNACJAAAAA!!!!!

 

ABY dodać rumakowi animuszu nie trzeba to wymieniać.

Wystarczy podnieść jego mityczną wartość jednorożca.

 

 

.....zacznij od parkowania gdzie indziej....

.....kilka razy zrób aferę iż to ukradli....

.....podjedz kilka razy autobusem na zakupy z niunią bo stoi u kowala i podkowy ZMIENIA...

 

 

itd..... POWODZENIA ;)

 

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jej pozwolił. Niech pancia zarobi, odłoży i kupi. Oszczędzając oczywiście na sobie (zero kosmetyków, butów, torebek, szmat) a nie Twoim kosztem. :P

A poważnie tak jak @Tornado radzi. Czas żeby autobusem pojeździła bo pani w d*pie się przewróciło. 

Edytowane przez realista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, brama85 napisał:

Nie posiada oczywiście prawka, ale swoje zdanie ma.

Ależ ona zdania nie ma ona się porównuje z rodziną:

 

49 minut temu, brama85 napisał:

to teraz zarzuciła mi, że mamy najgorszy samochód w całej w rodzinie.

A skąd przepraszam szanowna małżonka wie, że jest najgorszy? Może najgorszy w jej ustach oznacza najstarszy? Może najdłużej go macie? A może w porównaniu do innych jest najmniejszy i już jej ego wraz z dupą się do niego nie mieści;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, brama85 napisał:

Megane 2 1.6 benzyna z 2005

Bardzo dobrze. Toyota 1.6 pb, Kia 1.6pb, Audi 1.6 pb miało. Prosta sprawdzona konstrukcja. Nie zmieniaj auta. Najgorszy przejeździ te wszystkie nowe turbopierdziawki. 

Edytowane przez slavex
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brama85 Jak sam nie potrzebujesz zmiany to olej. Ale osobiście z małych poganiaczy to piękna jest bestia od Abartha 595 Competizione. Polecam całym sercem, żadne V8 nie daje tyle frajdy co to maleństwo. Ale nie zwracaj uwagi co Pani gada. Jak sam chcesz, i masz na to pieniądz - kup. Ale nie jest to priorytet. Zainwestuj w siebie, w nieruchomość już lepiej, w swoją pracę, cokolwiek. Auto załóżmy nowe na wyjściu z salonu traci te 25-30%, także auto to naprawdę luksus ostatniej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado Dobrze prawi.

 

Powiedz, że zajebali Ci furę po czym wymień wszystkie zalety Twojego auta i dodaj, że to efekt popytu spekulacyjnego bo takich aut już nie produkują a za kilka lat wzrośnie na wartości do tego stopnia, że za kwotę uzyskaną ze sprzedaży będziecie mogli kupić sobie mieszkanie :D :D Kto wie może to łyknie :D

 

Później wrócisz uradowany do domu i powiesz, że znaleźli sprawcę i auto jest znowu u Was ;)

 

Zyskasz kilka lat spokoju. :D

 

To był żart jakby ktoś miał aspergera i nie kumał.

Edytowane przez dobryziomek
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krugerrand napisał:

Ależ ona zdania nie ma ona się porównuje z rodziną:

 

A skąd przepraszam szanowna małżonka wie, że jest najgorszy? Może najgorszy w jej ustach oznacza najstarszy? Może najdłużej go macie? A może w porównaniu do innych jest najmniejszy i już jej ego wraz z dupą się do niego nie mieści;)

Najgorszy dla niej przez to, że jest najmniejszy i najstarszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ją pod ch*ja to zamknie paszcze.

 

-Musimy zmienić samochód!

-A czemu?

-Bo jest najgorszy!

-Niby czemu jest najgorszy?

-Bo jest stary i wstyd w nim się pokazywać!

-I co z tego że jest stary? Różnicy aż znacznej nie ma, boli Cię opinia innych?

-Nie ale chcę mieć nowsze auto

-I co Ci po tym nowszym aucie? Uzależniasz swoje samopoczucie od wartości materialnych?

-Nie ale..

-No to kończymy temat bo Twoje argumenty są dziecinne a my nie żyjemy w świecie magii w którym możemy sobie wszystko wyczarować.

*Styki przepalone*

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koszwil napisał:

chcę mieć nowsze auto

Po pierwsze nie masz prawa jazdy po drugie to nie posiadasz auta. 

 

Jak chcesz mieć to zrób prawo jazdy, zarób i sobie kup. Będzie twoje nazwisko w papierach to będziesz miała. Mi tam Meganka w zupełności wystarcza.

Edytowane przez slavex
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, slavex napisał:

Po pierwsze nie masz prawa jazdy po drugie to nie posiadasz auta. 

 

Jak chcesz mieć to zrób prawo jazdy, zarób i sobie kup. Mi tam Meganka w zupełności wystarcza.

Dokładnie, najlepiej bym uciął temat w samym zarodku, krótka piłka. Nie podoba się to wypad.

Bracie @brama85, w tym i poprzednim momencie powinna Ci się zapalić czerwona lampka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że danie jej wolnej ręki co do kupna auta ale za swoją kasę będzie najlepszym rozwiązaniem i sprawi,że ukrwienie i dotlenienie mózgu trochę się poprawi.Jak chcesz to możesz dalej ciągnąć temat i się spytać jakie ma marzenie, a potem wejść na stronę z częściami+stronę jakiegoś warsztatu i przedstawienie jej ile to kosztuje.Powinna zrezygnować

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem hondę Civic z 98r sedan i też namawiala mnie na zmianę bo faceci koleżanek mieli lepsze bryki a jak i w tym przypadku prawka nie miała. Nawet groziła odejściem to powiedziałem jej że prędzej wymienię ciebie na lepszy model niż swoją hondeczke zezlomuje lub sprzedam. No i.... się pożegnaliśmy xD haha

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.