Skocz do zawartości

Popek zakłada nową partię


Rekomendowane odpowiedzi

Wydarzenia ostatnich dni bledną przy tym jakże przełomowym momencie. Wygląda na to, że Popek zakłada partię polityczną pod nazwą "Młoda Polska".  Opublikował w Internecie dokument programowy pt. "Manifest Młoda Polska".

 

Wygląda na to, że jest w tym kraju alternatywa dla POPiSu ??

 

Mam na kogo głosować.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Cagliostro napisał:

Niestety. To tylko pokazuje jak niewdzięcznym ustrojem jest demokracja, że każdy ma prawo głosu. Nawet Brat chcący głosować na tzw. Popka.

@Cagliostro poczucie humoru Brat ma?

 

Nic z tego nie będzie.

 

Większość wyborców nawet nie słyszała o tym niszowym kolesiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawda. Popek to jest  drugi Kukiz, Palikot, a jego jest ego większe niż rozum.

Może wejdzie w koalicje z ludowcami ze wsi to wejdzie do parlamentu. Oczywiście żartowałem.

Powinien jeszcze do siebie przygarnąć byłego Lidera Platformy Bis czyli Nowostarej

Pana, ah zapomniałem jego imienia.

 

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partia Popka ma większe szanse na zdobycie mandatu niż niejedna zdroworozsądkowa organizacja polityczna. Paweł ma pewnie przeszłość niewiele gorszą od pewnego znanego elektryka i mam tutaj na myśli jego wybryki jeszcze przed zostaniem tw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popek ma za sobą "złą przeszłość" - więzienie, faceburger, narkotyki, kradzieże, pobicia itp.

 

Ale jakoś jak oglądam z nim filmiki to wzbudza we mnie sympatię, nie wiem, może to jego dystans do siebie i wyjebanie, którego brakuje wszystkim wokół.

 

Ale zagłosować bym w życiu tego nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie traktuje go poważnie nawet jego "bracia" z "Gangu Albani" i "Firmy" nie utrzymują z nim kontaktu.

Walczył w MMA,tańczył nie udało mu się to teraz polityka.

Ja bym go do Kukiza nie porównywał jego fani,wyborcy znacznie się różnią w szczególności wiekiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popek znalazł kilku naśladowców - Karol, który ma do dziś pociętą mordę, mimo że moda na popka minęła oraz pewna dziewczyna co oślepła po wytatuowaniu sobie gałek ocznych. Więc jakąś siłę przebicia z rąk niespełna rozumu mógłby mieć. Cóż, jaki guru tacy wyznawcy. 

 

Albo niech założy związek wyznaniowy. Oto booowiem ciało i krew popka, które za was było (do kebsa) dodane. 

Edytowane przez DOHC
Dopisanie - DOHC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Perun napisał:

Partia Popka ma większe szanse na zdobycie mandatu niż niejedna zdroworozsądkowa organizacja polityczna.

Tak, zgadzam się w  sumie patrząc na naszą scenę polityczną to Popek ma szansę 

dostać się do sejmu. Pytanie tylko co potem,? Przecież nie zostanie poważną siła polityczną.

W Parlamencie, szybciej takie  ugrupowanie Popka rozpadnie się na  cztery strony świata

niż przetrwa do następnych wyborów,

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.