Skocz do zawartości

Polska blogerka leci do arabskiego księcia.


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

A, kto na jej miejscu by tam nie poleciał? Jakby mnie zaprosił, też bym poleciał, fotek narobił, na wielbłądzie pojeździł, może książe by kopsnął trochę pieniążków na rozbudowę naszego forum. No i foteczkę bym zmienił na portalach społecznościowych i randkowych :)

A gdyby chciał klocka na klacie postawić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

A, kto na jej miejscu by tam nie poleciał? Jakby mnie zaprosił, też bym poleciał, fotek narobił, na wielbłądzie pojeździł, może książe by kopsnął trochę pieniążków na rozbudowę naszego forum. No i foteczkę bym zmienił na portalach społecznościowych i randkowych :)

Ale granice zysków i strat są. Poszedł byś na Kongres Kobiet w celu strzelenia fotek promocyjnych z panią Sylwią S. bo będzie tam fajny katering? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jej życzę szczęścia, którego nie znalazła by w patriarchalnej Polsce. Taki już zawód modelki i pewnie też bym poleciał na jej miejscu. ;)

A jak lubi czekoladę to też jej sprawa i dodatkowy bonus dla księcia. Niech rozsławi Polskę w Świecie. :D 

article-2378954-1B02265A000005DC-626_306

Edytowane przez realista
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bronisław napisał:

Anna Skura, prowadząca blog "What Anna Wears", wybiera się właśnie w podróż do Dubaju.

O, fajnie.

Skoro już mówimy kto i jaki ma zamiar - to zdradzę Wam (w sekrecie), że się właśnie wybieram w podróż do warsztatu. Rozbrojony na cząstki motor od Subaru muszę poskładać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pikio.pl/polskie-modelki-za-pieniadze-jedza-kal-arabskich-bogaczy-internet-zbulwersowany-po-prowokacji/ 

 

Tu macie cennik:

https://innyexpress.pl/cennik-polskich-modelek-z-dubaju-ile-za-lizanie-odbytu/

 

Ja bym był ciekawy co to za polskie modelki czy znane osobistości jadły kał by dostać się na pierwsze strony gazet.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia ja Was z jednej strony rozumiem i nie dziwię się takim komentarzom,

Z drugiej strony mam takie bardzo ciekawe skojarzenie, które mi przyszło na myśl..

Można potępiać kobiety za to? No, można.

 

A teraz spójrzmy jak zachowują się mężczyźni, gdy chodzi o seks.. ;) 

Czy to nie wygląda tak samo jak panie, które łaszą się na kasę szejka?

I już nie przeszkadza w jednym przypadku, że morderca, że taki, owaki, ważne, że bogaty.

W analogicznym, męskim przypadku nie przeszkadza, że zajęta, że działamy na szkodę brata - ważne, że porucham.

 

Reasumując seks i kasa rządzi tym światem, jest to troche obrzydliwe.

No ale nie zmienimy nic, możemy zmienić tylko swoja postawę, żeby nie dokładać cegiełki do tego.

Racjonalizacja, racjonalizacja własnych czynów, moi mili.

 

PS. Ja też święty nie jestem jakby co ale staram się różnych rzeczy nie robić.

Bo mogę.

 

PS2. Tylko nie robić mi gównoburzy odnośnie wspomnianego przykładu i nie offtopować ?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były czasy liceum, znaczy ja byłem już w policealnej szkole ona w liceum i tak była gwiazdą ale w swoim liceum, taka Donna z beveryhills 90210. Sama chciała, to co miałem zrobić, taki słaby charakter jestem...:p Czasem kobiety maja jazdę, na lizanie rowa... co zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piter_1982 napisał:

Ale granice zysków i strat są. Poszedł byś na Kongres Kobiet w celu strzelenia fotek promocyjnych z panią Sylwią S. bo będzie tam fajny katering? 

Jeśli nasze forum i Bracia by na tym zyskali, to tak, poszedłbym.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2006 rok, gdy influcerka Anna Skura promowala wódke Hevelius pracujac

dla gdanskiego mafiozy Mariusa O. na imieninach Bolka Walesy, a teraz bawi sie

na imprezach saudyjskiego mordercy. Hopokryzja znanej blogerki level hard.

https://docplayer.pl/3225233-Nr-14-562-13-vii-2006-issn-1640-9035-fot-ewa-grabowska-bursztynowe-lato-adne-hostessy-ale-wodka-piecze-szczeoeliwa-siodemka-dobrego-humoru.html13875439_Screenshot_2018-12-17-17-17-09-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia dziękuje za taki odzew. 

 

Tak macie rację każdy niech robi co chce, jej sprawa. 

 

Jeśli ja bym był blogerem, podróżnikiem i popularną osobą to zastanowiłbym się 3 razy nad lotem, gdzie poniża się facetów, gdzie nie będę miał żadnych praw, gdzie mogę już stamtąt nie wrócić, gdzie mogą mnie tam torturować, gwałcić, podać jakieś narkotyki.

 

Tym bardziej, że ta osoba jest podejrzana o zlecenie zabójstwa i nie ponosi za to żadnych konsekwencji. Nikt jej tam nie sięgnie jak mi będzie działa się krzywda.

 

Ja przez to, że jestem osobą publiczna powinienem świecić przykładem dla innych. Taka powinna być odpowiedzialność ludzi popularnych.

 

Jeśli taki wyjazd groziłby mi nawet śmiercią lub całkowitym poniżeniem, zeszmaceniem za to, że moge za darmo lecieć do Dubaju i fotki porobić to bym nie poleciał.

 

Ale ona niech leci i bawi się dobrze ??

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.