Skocz do zawartości

Ile razy to robiłeś misiu?


Rekomendowane odpowiedzi

po co ?

 

Oczywiście kobieta będzie o to pytać ale pamiętaj im szybciej Cie pozna tym szybciej nie będziesz miał tajemnic. Nie będziesz miał tajemnic pozna Twoje ograniczenia. Znając Twoje ograniczenia będzie wiedziała jak cie manipulować. Gdy będzie Cie manipulować a jesteś bogaty będzie Cię doić i zdradzać na boku a jak nie masz za dużo na koncie odejdzie tłumacząc to załamaniem polityki w Mozambiku lub też zostanie i zniszczy Ci psychikę :)

 

taki duży skrót :)

Edytowane przez maVen
  • Like 9
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moją obecną kiedy padło to pytanie, zamilkłem na dłuższą chwilę, kiedy mi przerwała słowami no powiedź, moja reakcja to shhhhhh, jeszcze liczę.

 

Takiego wnerwa nigdy wcześniej ani później nie widzialem, zacząłem się śmiać, że aż brzuch mnie rozbolał. 

 

Niby uznała, że żartowałem, ale temat nigdy więcej nie powrócił.

 

P.S. lubię jak mówią misiu, jestem misiem alfa :)

  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zuckerfrei napisał:

I wersja dla macho:

- nie pamiętam.  

Wszystkich grzechów nie pamiętam ale niech mi będzie odpuszczone w imię ojca, syna i chomika...

 

Jak napisałem byłej, że były przed nią w łożku to ona odpisała - "chuja" kłamiesz (a nie przeklinała normalnie) :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Superego Moja też mnie maltretowała tym pytaniem. Zrobiłem dokładnie to samo co @Johny_B :D. Później temat wracał, wracał, powiedziałem, że ona jest moją pierwszą, ale nie uwierzyła. Stwierdziła tylko, że na pewno nie jedną ani dwie po tym jak się zachowuję i co robię więc powiedziałem "mniej niż 10", ona powiedziała swoją liczbę i temat się zakończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów. Nigdy nie podawaj liczby. Zachowaj to w tajemnicy dla  dobra jakości związku. Mów to co one nam mówią. Że miałeś kiedyś jedną ale była pomyłka, drugiej patrzyłeś ale tylko w oczy i tak za za ręce tylko po parku bo nie wiedziałeś co czujesz i że ona jest pierwszą tą właściwą. Bardziej będzie ci się oddawać. 

 

A jeśli polapie się w łóżku i zapyta skąd ty to wszystko umiesz to mów że z filmów i książek. Dużo czytałeś. 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Miiiiiśśśśś, ile razy TO robiłeś?

- Karaluszku, zdefiniuj co znaczy "TO"? Chodzi ci o pełny seks? Mam też wliczać anal, lodzika, minetki, handjoby, footjoby? A peting? Peting też masz na myśli? Musisz się określić bo to będzie trochę trwało.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Superego napisał:

Czy mówić kobiecie ile razy się uprawialo seks przed nią z innymi kobietami?

Ja tam nawet nie odpowiadam, a jak małpa drąży temat, ale tak naprawdę drąży, to odpowiadam: ALEŻ KOCHANIE, SEKS DOPIERO PO ŚLUBIE ? 

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.