Skocz do zawartości

Ile razy to robiłeś misiu?


Rekomendowane odpowiedzi

- ILE RAZY TO ROBIŁEŚ MISIU?

- Ale odkąd Cię znam? Kolegów z siłowni i lodzika u pani Zosi w warzywniaku też wliczać?

2 godziny temu, Johny_B napisał:

lubię jak mówią misiu, jestem misiem alfa

 

Ty, Dżony!
Ty to się weź no w kolejce ustaw, dobra?? ?

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Od razu cwaniaczek, to takie drobne mało istotne kłamstewko. Chyba wszystkie, którym tak powiedziałem mi uwierzył, bo może myślały, że ja to w ogóle mam mało seksu. Jedna to nawet się tak przejęła, że przed spotkaniem ciasto mi upiekła, bo chciała by było miło. :DA była artystka, której coś podobnego o full servisie powiedziałem, nie była to diva, a dająca po cichu. To jednak mój mały grzech i więcej tego nie powtórzę.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To zależy...

Ja mówię - bo jest mi wszystko jedno. A skoro już któraś o to pyta, to uważam że dlatego że jej się w jakimś tam stopniu podobało, więc jakie to ma znaczenie skoro sex był ok ?

One też potrafią kłamać, ale jak powiesz jej realną liczbę, to raczej nie będzie się starała cię przebić tylko prawdopodobnie (jeśli nie za 1szym razem to za którymś tam) też powie liczbę zbliżoną do prawdy. A tak naprawdę, jesteście w stanie to policzyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Panowie

Po pierwsze - nie mówić. 

Ja kiedyś swojej byłej już żonie powiedziałem, jeszcze jak zaczynaliśmy się spotykać to zostałem spoliczkowany. 

Po drugie pomyślcie.  Jeśli kobiet jest mniej więcej tyle samo co facetów to statystycznie nasze Kobiety miały  tyle samo facetów co my kobiet. Logiczne.

Edytowane przez rokita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o te samice przed ex , powiedziałem o jednym bolcowanku z divą, ale dodałem, że po pijaku i  że pomroczność. Nie wiem czy dała wiarę, ale kilka razy przez 4 lata miałem o to docinki. Pomyliłem się o jakieś paredziesciakilka  ,,razów,, więc uniknąlem kilkudziestukilku scen docinek.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.09.2019 o 07:58, Azizi napisał:

Ile razy? Hmmm: 6/2(2+1) 

Zaorane. Eksperci nawet nie są w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Niech męczy się z tym do końca życia ;)

E tam. Pierwsze są działania w nawiasach a później mnożenie/dzielenie. Jeśli dzielenie i mnożenie występuje po sobie to kolejność od lewej do prawej. 6:2x3=9. O ile się nie jebnąłem :P.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym RODO to fajna sprawa, jest pretekst by nie mówić.

Ja ostatnio prawie wszystkich bankierów co mi dzwonią uwalam tekstem że RODO i nie mogę danych podać.

Jak chcą coś ode mnie to wiedzą gdzie mieszkam i niech przyjadą.

Ostatnia rozmowa z jakąś babką z Getin Banku do takiej szewskiej pasji doprowadziłem że aż słuchawką jebnęła :D

Mam tylko nadzieje że mi kiedyś z banku zadzwonią z numeru który mam na liście bo niektóre banki w tym mój jak robię przelew na ponad 5 tyś zawsze kończy się telefonem o 6 rano, a jak odmówię weryfikacji to mi przelewu nie zlecą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.