Skocz do zawartości

Strzał w kolano...


Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie.

 

Jestem parę miesięcy po rozwodzie i nikogo/niczego nie szukałem bo nadal mam traume. 

 

Niedawno byłem na imprezie gdzie nie znałem większości osób, była tam też taka bardzo fajna dziewczyna którą może ze dwa razy gdzieś widziałem wcześniej ale nawet nie znałem imienia (uznajemy że X). Jakoś zaczęliśmy ze sobą gadać i bardzo się rozmowa kleiła, gdy odciągneła ją ode mnie jej koleżanka to po paru minutach X wróciła dalej rozmawiać. Chyba ze 2 razy tak jeszcze było że miała szansę na ucieczke a mimo to wracała :). W końcu musiałem się wcześniej zwinąć do domu i ją tam zostawiłem niestety. Nieśmiały jestem to nie wziąłem numeru. Gdy wracałem do domu to dostałem powiadomienie że mnie X zaprosiła do znajomych na Fb.

 

Nastepnego dnia do niej napisałem a ona do mnie po paru godzinach odpisała jednym słowem. Tak trochę na odpierdol. Dwa razy się to jeszcze powtórzyło zanim dałem sobie spokój. Bardzo mnie to zbiło z tropu bo po tej imprezie myślałem że coś zaiskrzyło. Czyżby shit test od samego początku? 

 

Dopiero po kilku dniach zrozumiałem co nie bangla. Nigdy nie skasowałem zdjęć z byłą żoną z FB a na imprezie nie wspomniałem że jestem rozwodnikiem... Z jej punktu widzenia startuje do niej żonaty facet. I raczej niezręcznie jej teraz wyjaśniać że to nie tak (fotki z fb już usunąłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, NieBędęSięŻenił said:

W skrócie.

 

Jestem parę miesięcy po rozwodzie i nikogo/niczego nie szukałem bo nadal mam traume

Opowiesc choc krotka to niexle z dupy.

 

*Rozwod, trauma, nie szukam.

* Impreza, pierwsza ktora sie przykleila, zaintrygowany bo gadalismy, a ona fajniusia taka. 

* zawalilem sprawę, jak jej teraz wytlumaczyc te zdjecia, i moj status cywilny.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.