Skocz do zawartości

Do obejrzenia przed rozpoczęciem podrywu - brutalna prawda o wyglądzie


hmm..

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Obliteraror napisał:

Anegdoty o tym, jak moje bycie miłym, oczytanym, elokwentnym, zabawnym i szarmanckim chuja dawało bez dwóch podstawowych męskich skilli: urody i pieniędzy, pozycji społecznej.

Mogę się pod tym podpisać "obiema rękami". Mój przypadek jest identyczny - jakiż to ja byłem przez lata miły, sympatyczny, uczynny, rozmowny, dowcipny, chętny do pomocy itd. itp.... i co mi to dało w kontaktach z kobietami? No właśnie, jak kolega wyżej poetycko wyraził: przysłowiowego chuja (swoje SMV w najlepszych latach oceniam na 6,5/10). :D

Gdybym natomiast był jakimś bandytą o kwadratowej szczęce to miałbym lasek na pęczki.

Nasz świat jest pojebany, ja już machnąłem na to wszystko ręką.

Edytowane przez Pilot Pirx
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój młodszy brat wygrał na loterii genowej zajebistą twarz po ojcu. Mi się trafiła niestety po dziadku od strony mamy. ? 

Z charakteru zawsze byłem bardziej dominujący, "przebojowy", bardziej wygadany niż mój brat, do tego siedziałem mocno w PUA. Ubiorowi też nic nie można zarzucić, do tego chodzę na siłkę i jestem dość przypakowany.

Zgadnijcie, do którego z nas laski same piszą na fejsie i który ma ponad 200 par na tinderze? Hmmm. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad @Still

Wysoki zawadiaka z symetryczną twarzą może mieć na sobie dres, kisiel w majtach i tak będzie. :D  

A moim gęba, zadbanie, ubiór. Fakt dobrze dobrany strój podnosi lekko SMV, dodatkowo Pańcia może na jego podstawie z jakimś prawdopodobieństwem oszacować staus/kasę. 

 

2 minuty temu, dobryziomek napisał:

Nie mylmy bycia miłym i grzecznym z dobrą bajerą.

Jest wręcz odwrotnie ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Still napisał:

Zgadzam się z bratem. Mordę mam nie w tamburyn ale potrafię nawijać makaron na uszy. Przynosi to efekty.

Dobrze pamiętam, że ta panna z wyborów sama dawała NAJPIERW jakieś oznaki zainteresowania? Bajera była potem, prawda? 

 

Nie neguję, że dobra bajera  jest przydatna. 

Zastanawiam się jedynie czy można poderwać kobietę na SAMĄ tylko osobowość, jeśli jej się nie podobasz. 

I moim zdaniem nie. 

Edytowane przez Wypas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SSydney napisał:

Jest wręcz odwrotnie ? 

Racja, ale w drugą stronę też przeginać nie wolno.

 

 

Przed chwilą, Wypas napisał:

Dobrze pamiętam, że ta panna z wyborów sama dawała NAJPIERW jakieś oznaki zainteresowania?

Może ma charyzmę.

 

Panny też zwracają uwagę na to jak facet zachowuje się w stosunku do innych, obserwują jego mowę ciała, zwracają uwagę na to czy ma dowód społeczny.

 

Mogła go obserwować, dać mu sygnał i wtedy do niej uderzył.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, dobryziomek said:

Panny też zwracają uwagę na to jak facet zachowuje się w stosunku do innych, obserwują jego mowę ciała, zwracają uwagę na to czy ma dowód społeczny

 

Jadą po Tobie jak frustraci, a ja Cię wesprę.

 

Opiszę to szerzej jak siade do kompa. 

 

 

  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Still napisał:

Moim zdaniem nr one ubiór. Potem gęba, higiena i zadbanie.

Jesli tak to można być brzydkim ale ubrać się jak milion dolarów, a poza tym zapomniałem o wzroście, bo czy gosc 170 o zajebistym wyglądzie będzie miał większe szanse z gosciem 185+ o przeciętnym wyglądzie, śmiem wątpić

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wypas napisał:

Dobrze pamiętam, że ta panna z wyborów sama dawała NAJPIERW jakieś oznaki zainteresowania? Bajera była potem, prawda? 

Już na szkoleniu ekipy z wyborów, wyrosłem na lidera grupy. Z relacji stricte zawodowych, szybko przeszedłem na relacje towarzyską a dalej to już makaron na na uszy etc.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądem to prawda, ale myślę, że tam gdzie tacy typowi mężczyźni "przestali być potrzebni", tj. żyje się przyjemnie nawet na socjalu, nie ma żadnych większych zagrożeń typu wojna, dzikie zwierzęta, gangi itd. Zobaczcie sobie np. co się dzieje w dzielnicach słynących z patologii. Tam kobiety nie lecą na atrakcyjną buźkę modela - wręcz (nie wiem czy słusznie zauważyłem) ale tacy mężczyźni są tam traktowani jakby np. byli homoseksualni.

 

Założę się, że gdybyśmy wrócili do epoki kamienia łupanego mężczyźni wyłącznie atrakcyjni fizycznie, nawet modele (ale np. bez siły, agresji, odwagi) byliby na równi np. z wychudzonymi i wiecznie zdołowanymi pisarzami romantycznych wierszy. Tamten powyższy wykład jest dobry ale dotyczy społeczeństwa zachodniego gdzie standard życia jest bardzo wysoki.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzejkNaftowy napisał:

Z wyglądem to prawda, ale myślę, że tam gdzie tacy typowi mężczyźni "przestali być potrzebni", tj. żyje się przyjemnie nawet na socjalu, nie ma żadnych większych zagrożeń typu wojna, dzikie zwierzęta, gangi itd. Zobaczcie sobie np. co się dzieje w dzielnicach słynących z patologii. Tam kobiety nie lecą na atrakcyjną buźkę modela - wręcz (nie wiem czy słusznie zauważyłem) ale tacy mężczyźni są tam traktowani jakby np. byli homoseksualni.

 

Założę się, że gdybyśmy wrócili do epoki kamienia łupanego mężczyźni wyłącznie atrakcyjni fizycznie, nawet modele (ale np. bez siły, agresji, odwagi) byliby na równi np. z wychudzonymi i wiecznie zdołowanymi pisarzami romantycznych wierszy. Tamten powyższy wykład jest dobry ale dotyczy społeczeństwa zachodniego gdzie standard życia jest bardzo wysoki.

Ciekawe czemu babki z zachodu tak bard  lecą na ciapatych 'turystów' 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem tutaj tendencję, że im starszy brat, tym bardziej bagatelizuje wpływ wyglądu. (Co nieco kojarzę ile tu niektórzy mają lat). 

Taka hipoteza z mojej strony: Starsi bracia wyrywają starsze kobiety 30+, 35+ i faktycznie wraz ze wzrostem wieku kobiety, zmieniają się jej priorytety. Wygląd staje się mniej ważny, prym wiedzie status społeczny, dobra bajera, hajs, pewność siebie. 

 

Czekam, aż @AR2DI2 napisze coś od siebie, chociaż już wiem co to będzie. Tylko z tego co kojarzę, to masz ponad 40 lat. Co innego wyrywać 30, 35-letnie kobiety, a co innego dziewczyny w wieku 19-25 lat (zakres umowny). 

Dlatego bracia bierzmy poprawkę na wiek pań, nie wrzucajmy wszystkiego do jednego wora.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz te minimum 5 to pewność siebie i tyle wystarczy. Miałem kolegę, bida w domu, chodził w jednej bluzie i co tydzień wywracał ją na drugą stronę. Był niski, przeciętny ale cholernie pewny siebie, może nawet chamski. Wiadomo, w każdej grupie jest taki gostek którego wszyscy lubią, niewiadomo za co. Chodził z najładniejszą i zarazem najbogatszą panną w szkole. U niego brak ojca i matka alkoholiczka. Problem w tym, że teraz jest dziadem, po prostu nie był w stanie przeskoczyć swoich dziedzicznych ograniczeń. Za młodu on się bawił, bawiły się nim również kobiety. Później totalne olanie.

 

Te wszystkie porady i sztuczki to są dobre na panienki na szybkie zaliczenie. Po prostu kurwiszony szukają swoich i tyle.

 

Czekam na temat jak znaleźć dobry materiał na dłuższy związek, nawet żonę. Rozumiem, że na forum dominuje młodzież i ma swoje potrzeby. Problem w tym, że ciągle wałkujemy to samo, młodzi oczekują jakiejś super recepty. Wygląd lub kasa, najlepiej w połączeniu. Proste

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Wolverine1993 napisał:

gosc 170 o zajebistym wyglądzie będzie miał większe szanse z gosciem 185+ o przeciętnym wyglądzie, śmiem wątpić

Oczywiście, że będzie miał większe szansę. Co do zasady oczywiście bo ważne są jeszcze inne czynniki.

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, loh-pan napisał:

Czekam na temat jak znaleźć dobry materiał na dłuższy związek, nawet żonę. 

Chodzi mi po głowie taki temat od pewnego czasu. Może jednak warto przelać moje rozkminy na forum, może komuś też się przyda :) chociaż i tak moim zdaniem najlepiej do tej pory opisał to @Mosze Red

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Wolverine1993 napisał:

Ciekawe czemu babki z zachodu tak bard  lecą na ciapatych 'turystów' 

Jeśli np. tamci ojcowie mówią "wybaczam" dwa dni po śmierci córki zgwałconej przez egzotycznego imigranta a potem jeszcze łożą kasę na fundacje wspierające multikulti to się nie dziwię tamtejszym kobietom :D. Lepszy byłby nawet agresywny dzikus, którego rozmroziliby z jakiegoś lodowca niż współczesny pizduś, który wygłasza mowy o tolerancji gdy jego rodaczki boją się chodzić ulicami po zmroku.

 

Tu masz kwintesencję zachodniego spierdolenia: https://wpolityce.pl/swiat/415137-wspolczucie-dla-imigrantow-silniejsze-niz-wszystko-inne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, loh-pan napisał:

Jak masz te minimum 5 to pewność siebie i tyle wystarczy. Miałem kolegę, bida w domu, chodził w jednej bluzie i co tydzień wywracał ją na drugą stronę. Był niski, przeciętny ale cholernie pewny siebie, może nawet chamski. Wiadomo, w każdej grupie jest taki gostek którego wszyscy lubią, niewiadomo za co. Chodził z najładniejszą i zarazem najbogatszą panną w szkole. U niego brak ojca i matka alkoholiczka. Problem w tym, że teraz jest dziadem, po prostu nie był w stanie przeskoczyć swoich dziedzicznych ograniczeń. Za młodu on się bawił, bawiły się nim również kobiety. Później totalne olanie.

Każdy ma swoją złotą dekadę atrakcyjności, jeden będzie miał za młodu, drugi w późniejszym, dojrzalszym etapie. Jeżeli się rozwija, to ma szanse doświadczyć takiego stanu, jeżeli ma dwie ręce i nogi.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wieku kobitek. Na pewno starsze bardziej patrzą na piniądz i status i pewnie mają za sobą doświadczenia z badboyami i wiedzą, że tacy to na krótki dystans bo oni robią swoje i asta lavista. Niemniej jednak, jak taka paniusia jest nadal atrakcyjna jako 35 - 40 latka to na pewno jeszcze chętnie skorzysta z powabów badboya (za plecami swojego obecnego faceta 5/10) - instynkty nie przemijają z wiekiem - nawet na jednym z filmów jest pytanie do starszych kobiet (coś z 55 lat) i one chętnie badboya przytulą, tym bardziej gorąca 40stka. To się nie kończy, jak babka jest już nawet stara to nadal woli kwadratową szczękę - tak samo jak starzy faceci wolą fajne młode laski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still mi tego nie musisz mówić, ja mam wyjątkowo małą tolerancję na puste panny (czyli 99%), ale w drugą stronę to nie działa do końca tak samo.

5 minutes ago, hmm.. said:

jak taka paniusia jest nadal atrakcyjna jako 35 - 40 latka 

Taka to tylko w Himalajach

6 minutes ago, hmm.. said:

one chętnie badboya przytulą,

Tja, tylko badboy takiej nie przytuli bez środków przeciwwymiotnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, hmm.. napisał:

A propos wieku kobitek. Na pewno starsze bardziej patrzą na piniądz i status i pewnie mają za sobą doświadczenia z badboyami i wiedzą, że tacy to na krótki dystans bo oni robią swoje i asta lavista. Niemniej jednak, jak taka paniusia jest nadal atrakcyjna jako 35 - 40 latka to na pewno jeszcze chętnie skorzysta z powabów badboya (za plecami swojego obecnego faceta 5/10) - instynkty nie przemijają z wiekiem - nawet na jednym z filmów jest pytanie do starszych kobiet (coś z 55 lat) i one chętnie badboya przytulą, tym bardziej gorąca 40stka. To się nie kończy, jak babka jest już nawet stara to nadal woli kwadratową szczękę - tak samo jak starzy faceci wolą fajne młode laski 

Wygląd to tez kwestia gustu, każdego i każdą kręci co innego, ja np od figury modelki/miss wole bardziej filigranowe panny, tak samo nie każda panna leci na modela ze śliczną i wymuskana buzia, znam kolesia który startował w topmodel i jakos nie podobał się wszystkim pannom(tacy im się kojarzą z wymuskanumi gogusiami zapatrzobymi w siebie i w swoją piękną buzke i niekoniecznie to sie kojarzy z męskości)  więc z tą ładną  buźka jako wyznacznik atrakcyjności  to moim zdaniem przesadya, wiadomo ze w drugą strobe tez to nie działa, bo raczej nikt kto przypomina Frankensteina też wielkiej kariery podrywacza nie zrobi  ?

Edytowane przez Wolverine1993
Dodatkowy tekst
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.