Skocz do zawartości

Do obejrzenia przed rozpoczęciem podrywu - brutalna prawda o wyglądzie


hmm..

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaa tam, pierdolenie. Wiadomo, jak jest jakiś gościu przystojny, to wszystkie mokre, taka prawda. Przypomnijcie sobie gimnazjum (jak ktoś się łapie xd) na pewno mieliście kolegę, za którym laski wręcz dostawały pierdolca. Celowo wspomniałem o gimnazjum, bo dziewczyny wtedy się mniej czają i pantoflową pocztą się wszystko roznosiło kto się komu podoba i takie tam :D

 

Mnie jeszcze takie coś zastanawia, czy kobieta może mieć opóźniony zapłon. Tzn. jest gościu, traktuje go neutralnie ale z czasem nagle zaczyna więcej o nim myśleć i jak ktoś ładnie tu na forum napisał, hormony dają sygnał do nawilżania :P Ja tak miałem kilka razy, jakaś laska mi się w sumie nie podobała, ale jakieś jedno wydarzenie potrafiło sprawić nawet po roku znajomości, że mi się wkręciła ;) zna ktoś takie przypadki ze strony kobiet?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, heavy27 napisał:

Mnie jeszcze takie coś zastanawia, czy kobieta może mieć opóźniony zapłon. Tzn. jest gościu, traktuje go neutralnie ale z czasem nagle zaczyna więcej o nim myśleć i jak ktoś ładnie tu na forum napisał, hormony dają sygnał do nawilżania :P Ja tak miałem kilka razy, jakaś laska mi się w sumie nie podobała, ale jakieś jedno wydarzenie potrafiło sprawić nawet po roku znajomości, że mi się wkręciła ;) zna ktoś takie przypadki ze strony kobiet?

Tak, zdarza się. To się nazywa ściana "the wall". Jak laska zaczyna czuć presję czasu i swojej urody i stwierdza, że nie wyrwie już nic lepszego a badboje puścili ją kantem to wtedy wraca albo zaczyna gonić za kolesiem mniej przystojnym ale bardzie stabilnym... wtedy biały rycerz zaczyna być pożądany... to dlatego bywa czasem tak, że widzi się ładną laskę z powiedzmy mniej urodziwym mężczyzną, który cieszy się jak dziecko... a prawda jest taka, że jest on dla niej tylko ciepłą przystanią, bo na bezrybiu i rak ryba. Dlatego bardzo ważne jest sprawdzanie przeszłości każdej pani.

 

11 godzin temu, heavy27 napisał:

Źle się wysłowiłem może :D to nie laska się nakręcała na mnie, tylko ja na nią :P w druga stronę nie miałem nigdy właśnie, ale jest pewnie tak jak piszesz @Sceptyczny?

 

To zależy od twoich preferencji, laska może wcześniej się słabo ubierała czy też była słabo zadbana a tu nagle trach - przemiana i zaczyna Ci się bardzo podobać... zdarza się, zdarza :D

Edytowane przez hmm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

"Red pill to takie PUA "na sterydach"" - Teza niezgodna z faktami, to twoja błędna percepcja powtarzająca cudzą błędną. Red Pill nie ma żadnej legalnej definicji, bo nie jest motywem mainstreamu, jednak uważne prześledzenie topowych i pozatopowych kanałów, miejsc red pill, mgtow etc w internecie ukazuje standard, że red pill to ucieczka od szukania szczęścia egzystencjalnego i seksualnego w kobietach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WladcaKlatekSchodowych napisał:

Jak ktoś ma chujową mordę to serio, 4/5 lasek jest dla niego spalonych. Baby się na takich zamykają i nawet nie ma jak zaatakować. Totalny ignor. Myślę że do pewnego wieku okołostudenckiego zdecydowanym argumentem jest wygląd. Reszta to miłe dodatki. Wygląd to głównie twarz, mam znajomych napakowanych (rzeźba) a z ryja kulawi, rzadkie włosy etc. i mięcho dużo im nie daje. Nadal muszą się MEGA napocić aby w ogóle mieć szanse się z laską umówić, a gdzie tam ruchanie. 

Ja mam 195 cm, wysportowany, mega gęste i grube włosy, oczy ponoć ładne, ale mrużę, więc chuja z atutu, ale z ryja padaka - 2 razy kichawa wywrócona, lekko krzywe zęby, dolna żuchwa trochę za bardzo wysunięta i przerośnięta. Baby nawet nie spoglądają, ewentualnie może jestem też  ślepy i tego nie widzę.

Do tego miękki zarost.... BOSZE. ZA JAKIE GRZECHY. Ogólnie przez 29 lat raz dziołcha w oczy mi powiedziała że jest chętna na ruchańsko - taka 6/10. Prócz tej sytuacji żadna laska sama od siebie nie zagadała. 

Więc litości, jak ktoś pisze że wygląd nie ma znaczenia to... pierdoli, tym bardziej że to promieniuje na cechy charakteru - przecież każdy zdaje sobię sprawę z tego ze ma np. chujowy ryj, to zżera jego pewność siebie, podcina skrzydła, człowiek automatycznie ma mniej chęci do zagadywania bo w sumie wie czym to się kończy. Nikt nie lubi być krzywdzony więc z automatu unika stresujących sytuacji. 

 

 

 

 

Sam mam rzadkie i w dodatku cienkie włosy i nie widzę problemu. Nawet łysi mają powodzenie. Włosy to atut kobiety a nie faceta. Nie wgrywaj ludziom ch..jowych meta programów. 

Co do reszty biadolenia, myślę że dostajesz jakieś sygnały zainteresowania, tylko nie potrafisz ich dostrzec. Ja jestem ćwierć metra niższy nisz TY, ryja nie oceniam, ale zły nie jest. I często widzę zainteresowanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, bernevek napisał:

tylko nie potrafisz ich dostrzec

Dokładnie tak. W zeszłym roku podrywała mnie ładna, szczupła 23 latka. Z zaskoczenia mnie pocałowała i dała numer. Byłem w związku więc nie skorzystałem. Ale dalej mam kontakt. Teraz jest w Holandii ma mi przywieźć lukrecję bo uwielbiam. Jakbym się przejmował wzrostem i słuchał że niski facet nie ma szans to bym do końca życia był prawiczkiem. Jak sięgam pamięcią to nigdy nie latałem za babami. Same się znajdowały. A jak mi się któraś spodobała to nie było problemu żeby coś z tego było chociażby seks. Teraz nawet mi się nie chce gadać z babami. Mam na tę chwilę dość. Wkurwiają mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Toranaga napisał:

Jak sięgam pamięcią to nigdy nie latałem za babami. Same się znajdowały.

O ile nie koloryzujesz zbytnio rzeczywistości, niewielu Panów ma ten komfort, zwłaszcza w młodości. Dodając do tego niski wzrost, jest to podwójnie przejebane. Nigdy nie byłem zaczepiony przez kobietę. Wszystkie kontakty inicjowałem sam. Zmieniło się to dopiero wiele lat później, jednakże nie wynika to z mojej olśniewającej urody, której nie mam, tylko rozpoznawalności i branżowej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Toranaga napisał:

Jak sięgam pamięcią to nigdy nie latałem za babami. Same się znajdowały.

Miałem, w zasadzie to mam nada podobnie, tylko w młodym wieku miałem tak niską samoocenę iż nie korzystałem nawet z zaproszenia dwóch młodych studentek do nich do pokoju do akademika :) Człowiek to był głupiiiii ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, WladcaKlatekSchodowych napisał:

Jak ktoś ma chujową mordę to serio, 4/5 lasek jest dla niego spalonych.

Ale jedna zawsze się Tobą zainteresuje :) .

To że Ty masz takie doświadczenia, nie znaczy że tak jest.

 

12 godzin temu, WladcaKlatekSchodowych napisał:

rzadkie włosy etc. i mięcho dużo im nie daje.

Gęstych włosów też nie mam, a jednak powodzenie wśród kobiet mam, spojrzeń zbieram tylko wyjdę na miasto, więc argument do dupy :)

Przypakowany też nie jestem, raczej wysportowany, szczupły ale zarysowane mięśnie widać. Czyli to jest kwestia treningu i chęci.

Wzrost jakieś 182 cm.

Ubieram się modnie, kwestia dobrania ciuchów, naprawdę jak się porozglądasz, to można trafić dobre ciuchy w okazyjnych cenach.

Ale trzeba chcieć.

 

12 godzin temu, WladcaKlatekSchodowych napisał:

Więc litości, jak ktoś pisze że wygląd nie ma znaczenia to... pierdoli

Wygląd ma znaczenie, ale nie jest decyzyjny :) .

Możesz mieć silny charakter, to też przyciąga kobiety, jeśli na ulicy zagadujesz i Cię dupy odrzucają, to zmień koncepcję, możesz mieć wygląd, ale masz kartoflową bajerę i też dupa z tego.

 

12 godzin temu, WladcaKlatekSchodowych napisał:

przecież każdy zdaje sobię sprawę z tego ze ma np. chujowy ryj, to zżera jego pewność siebie, podcina skrzydła, człowiek automatycznie ma mniej chęci do zagadywania bo w sumie wie czym to się kończy.

To dlatego że koncentrujesz się tylko na wyglądzie, a to jest błąd, bo powinieneś oceniać siebie jako całokształt, ja na ulicach widzę gości z pokrzywionymi ryjami a jednak mają kobiety.

Rożnica między nimi a Tobą polega na tym, że nie oceniają siebie krytycznie, ewentualnie mają inne cechy, które cenią w sobię i je eksponują.

 

11 godzin temu, WladcaKlatekSchodowych napisał:

Dodam od siebie, że Polki to straszne france, traktują facetów jak psa

Faceci sami traktują siebie jeszcze gorzej, a Twój wpis jest tego dowodem. Skoro mężczyzna potrafi za kawałek cipy oddać matkę z ojcem, to o czym mu tu mówimy, kto takiego ma szanować?

Szacunek trzeba sobie zasłużyć, a jak mam szanować kogoś, kto jest gotów oczy wydłubać, bo spojrzałem się na jego laskę, jak mam szanować kogoś, kto jak ratlerek zapierdala obok swojej Pani, nosi jej zakupy, wyręcza we wszystkim, to jest facet? pizda nie facet, i laski mają rację że takiego eksploatują, też bym tak robił.

A Polki mają to do siebie, że są bezlitosne, niegrzeczne, więc efekt pierdolnięcia jest silniejszy, skoro ja na zachowanie takiego gościa patrząc czuję zażenowanie, to pomyśl co myślą kobiety :D

To faceci doprowadzili do tego, swoim zachowaniem i skamleniem o uwagę, kawałek dupy, a to bierze się z wychowania i patologicznym wręcz tkwieniu w tych schematach.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUA pomaga nieśmiałym facetom i pokazuje jak należy prowadzić bajerę z dziewczyną na tym samym SMV co oni. Jak mamy typka 3/10 który boi się kobiet i nie wie jak z nimi rozmawiać po takim "szkoleniu" będzie mógł przełamać swój strach i podbijać do lasek 3-4/10. Chyba o to w tym chodzi prawda? A jeśli ktoś będąc 3/10 myśli że samą gadką zbajeruje laskę 9/10 to jest niespełna rozumu. Mimo to niektórzy próbują ale chyba tylko po to żeby oswoić się z kobietami powyżej swojej ligi, potrenować podryw itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, WladcaKlatekSchodowych napisał:

Przeciez pisałem o mordzie a nie  o wzroście czy włosach. Wiec zdanie „mam 160 cm ale

morda standard” jest inwalida a nie argumentem. 

Ale mącisz. Napisałes o włosach, rzadkich, w kontekście jakoby były minusem. 

Edytowane przez bernevek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.