Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Pan Sekuła pragnie ukazać forumowiczom prawdę, która wyzwoli ich ze zniewolenia forum.

Recommended Posts

Bracia,

Pewien puszysty gentleman walczy o prawdę, którą jego zdaniem przed wami ukrywam. Kieruje więc do was i ogólnie do całej ludzkości swoje epickie odezwy na youtube, mające sprawić że wyjdziecie z niewoli forum, na którym trzymam was na siłę, oraz przejrzycie na oczy.

Ujrzycie prawdę, a prawda was wyzwoli.

Oto kanał na którym istnieje tylko i wyłącznie prawda. Przy okazji pragnę napomknąć, że nasz puszysty prorok wielokrotnie nazywał forumowiczów CWELAMI oraz innymi określeniami, uznawanymi powszechnie za nieprzyjemne.

Ujawniam jego kanał, ponieważ niemal wszyscy moi radiosłuchacze na youtube dostali informacje z linkami do tych kanałów, więc nie ma sensu już tego dłużej ukrywać. Pan Sekuła bardzo chciał przeniknąć do waszej świadomości, więc mu to ułatwię bez zakładania całej masy kont, prywatnych wiadomości itd.

https://www.youtube.com/channel/UC0j5Rpjy11daFDpXKO2jHRQ?pbjreload=10 

Przy okazji mam dwie prośby do Pana prowadzącego kanał:

1. Ponieważ nie znam Pana który mówi i pisze na mój temat dziwne rzeczy, proszę o ujawnienie się, imię i nazwisko. Ja mówię z nazwiska, widać moją twarz, proszę o to samo. Oczywiście po otrzymaniu informacji założę sprawę w sądzie, i tam sobie powyjaśniamy różne sprawy. Skoro jestem taki zły, należy mi się sprawiedliwa kara.

2. Pan prowadzący kanał obiecał, że jeśli do chyba świąt nie uzyska 5500 subskrypcji, to wpłaci mi bodajże 500 zł na urodziny. Liczę że piszący te słowa jest człowiekiem honoru i dotrzyma słowa. 

• Like 11
  • Haha 2
  • Confused 3
  • Sad 2

Chyba się zapowiadają kolejne przeprosiny publiczne :) 

Nie wiem czy podałeś dobry link bo ja tam widzę tylko 3 filmy z rosyjskimi napisami 😆 usunął? Czy ja źle patrzę?

Przypomina mi się anegdota o słynnym muzyku, który otrzymał list od wyjątkowo upierdliwego krytyka. Muzyk odpisuje: 

"Szanowny Panie. Jestem w toalecie i zainteresowaniem czytam Pana list, mam go właśnie przed sobą. Za chwilę będę go miał pod sobą."

• Like 1
  • Haha 6

W polecanych znalazłem kolejny kanał podobnego formatu. Ile tego jest? Masakra.

Przewijałem po kilka sekund nie mogę słuchać tylu bluzgów zero argumentów tylko wyssane z palca historie co za ludzie skąd oni się biorą, że im się chce takie coś robić bo ja to osobiście wole poleżeć i posłuchać muzyki w wolnym czasie. 

• Like 1

@CzarnyR, nienawiść połączona z dawką hipokryzji, do tego łatwość publikacji hejtu w internecie i wychodzą takie perełki. 

• Like 1

Nie wiem co on tam Se w głowie Kuła, ale jeśli lubię swojego penisa to też jestem cwelem? Kurde, jaki awans. Wszyscy tylko krzyczą że my tu incele a ten nas zdemaskował jako .nowoczesnych. Teraz feministki będą walić (no no, bez skojarzeń) drzwiami i oknami (a niech no która walnie drzwiami). 

• Haha 4

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Lepiej jakby ulepił ☃️

Figurkę lepiej niech ulepi. Z brązu. I się nią pobawi : )

• Haha 1

No a ja się właśnie zastanawiam, czy nie powinniśmy wprowadzić do słownika nowego określenia: inCWele.

Polska jENzyka, ładna jENzyka. 

• Haha 1

Ktoś chce wypłynąć na rosnącej popularności forum i tyle, ciekawe czy dotrzyma słowa ? - z tą kaska na urodziny.

• Like 1

2 minuty temu, wojkr napisał:

Ktoś chce wypłynąć na rosnącej popularności forum

Tak jest ze wszystkimi, którzy nie potrafią niczego stworzyć, tylko się podpiąć poprzez defekację, zamiast pokornie znosić własną marność.

• Like 1

@Rnext 

W końcu nie bez powodu Marek nas czesze jak leszczy z pinindzy to i nazywają nas Incwelami :(

Ehhh moje piniondze zostańcie ze mną, Marek proszę nie zabieraj mi.

Obiecuje pisać posty i dawać lajki :(

• Haha 2

@zuckerfrei nie incele (wersja dla sepleniących), tylko incwele (wersja pisana dla sepleniących), czyli ci, którzy mają tak długiego, że we własną szanowną sobie wsadzają. Ale my  obaj się nie łapiemy. Tylko cicho sza! ;) Bo wiesz, feministki czyhają! 

• Like 1

@Rnext

Niekoniecznie, jeżeli jest ich wystarczająco dużo, mogą ustawić się w kółeczku tworząc obwód zamknięty ;)

Przerobiliśmy już egoistów, maminsynków, budowlańców, gejów. Teraz cwele, incele wchodzą na tapetę. 

No cóż. Wysoki poziom dyskusji, nie ma co :D 

Dyskusja z szacunkiem do przeciwnika? Nie. 

Wyzywanie. Oczywiście. Na pewno ich przekona do zmiany zdania. 

:D 

• Like 4

On może mieć swoje zdanie, a ja mogę mieć je w dupie. 

Także pozdrawiam hejterów i innych bohaterów 😃😃

7 minut temu, mac napisał:

Na pewno ich przekona do zmiany zdania. 

Nawet Claudia Schiffer w wersji sprzed dwóch dekad nie jest w stanie kryptogeja nawrócić :D