Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Pan Sekuła pragnie ukazać forumowiczom prawdę, która wyzwoli ich ze zniewolenia forum.

Recommended Posts

Komedia na forum kanistra sięga apogeum. Klepią się wzajemnie po plecach za pomocą paragrafów, zapewniają że detektyw załatwi sprawę z Kotońskim, co jest zabawne w kontekście tego że wszystko na co było go stać do tej pory to wysłanie jakichś bezpodstawnych donosów do kilku instytucji na podstawie wyjętych z kontekstu zdań.

Detektyw z biurem w małej klitce pod schodami w dzielnicy dla biedoty, jest nadzieją braci hejterów z forum kanistra a jego niesamowite umiejętności pozwoliły mu na wysłanie donosu do skarbówki i donosów na starszą panią.

Chwalicie się donosami do CBŚ a ja wam powiem wysyłajcie więcej i więcej, każdy donos buduje piękny obraz z jednej strony Marek z drugiej wsiór z Leeds i specjalista od świeczek z Wrocławia którzy wysyłają hurtowo donosy, jednocześnie klepią całe dnie na blogu poświęconym tylko i wyłącznie Markowi, jeden nagrał blisko 250 filmów :)

Przecież to będzie komedia jak Marek zażąda żeby te donosy dołączono do akt sprawy.

Cytat z sekuły na forum kanistra, który raz jest pięknym krzysiem a raz nim nie jest.

Cześć, tu Janusz, jest grubo.

Dziwne telefony. W nocy domofon, nie bezdomny i przyjazd policji, żeby został ślad.

Tak jak pisałemn, skrajnie niebezpieczna grupa ze strukturami organizacyjnymi.

Dzisiaj jestem umówiony na komisariat. Składamy zawiadomienia."

Wysoki sądzie jestem przekonany że Kotoński dzwonił do mnie domofonem o drugiej rano, ponieważ nagrałem o nim 250 filmów i wyzywałem go od szmat bez honoru, poniżałem go publicznie, udzielałem się na blogu służącym jedynie niszczeniu Kotońskiego i myślę, że tym domofonem to on musiał dzwonić w nocy. A te jego forum to jest zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym a ten Kotoński to wytrenował asasyna Brajana co jest widoczne na wielu filmach:D

Tak jeszcze wysłałem kilkanaście fałszywych donosów na Kotońskiego, gdzie się tylko dało, jak wysoki sąd widzi to on musiał tym domofonem dzwonić i od tego czasu żyję w ciągłym poczuciu strachu i zagrożenia:D

No i upublicznił moje dane osobowe na forum, które sam udostępniłem na licznych stronach i blogach, ale nie podoba mi się że publiczne dane zacytowali u tego Kotońskiego, więc to prześladowanie  i RODO a może nawet rodeo :)

Posłuchajcie wywodów rzetelnego krytyka:D

Film z sekułą/pięknym krzysiem (zależnie od nastroju)

https://player.pl/programy-online/emil-lowca-fotoradarow-odcinki,2046/odcinek-12,S02E12,34320

• Like 5

Powyższa audycja może kwalifikować się pod następujące przepisy:

art. 212 par. 2 k.k. (zniesławienie) i 216 par. k.k. (znieważenie) w zw. z art. 11 par. 2 k.k. (czyli jednocześnie)

do rozważenia:

art. 141 k.w. za publiczne przeklinanie

[edit:] ściganie z k.k. z oskarżenia prywatnego, ale można wnioskować do prokuratury o poprowadzenie sprawy z urzędu z uwagi na ważny interes społeczny (to bardzo niedookreślony termin, więc decyzja bardzo uznaniowa)

Edited by ElChico
  • Like 2

Chyba pan Sekuła znalazł nawet kanał w którym prowadzący podaje się za psychologa. W komentarzach pan Sekuła namawia autora kanału do hejtowania Radia Samiec.

Warto wspomnieć że ekspert z owego kanału po kolei stara się obalić prawdę którą Marek nam przekazuje bazując na swoim autorytecie. Jak dla mnie - dostał zlecenie.

Link do filmu ,,eksperta"

• Haha 1

@Panther  przesłuchałem większość z audycji tego Pana i w większości potwierdza to co mówi się na forum, przekazuje to po prostu bardziej dyplomatycznym językiem.

I ekspert z tego kanału bez wątpienia jest ekspertem, który przestrzega kodeksu etycznego w przeciwieństwie do rzekomego "psychologa z Krakowa".

Mam wrażenie, że nie przesłuchałeś nagrania tylko podnieciłeś się komentarzami ;)  

• Like 3

7 minutes ago, Mosze Red said:

@Panther  przesłuchałem większość z audycji tego Pana i w większości potwierdza to co mówi się na forum, przekazuje to po prostu bardziej dyplomatycznym językiem.

I ekspert z tego kanału bez wątpienia jest ekspertem, który przestrzega kodeksu etycznego w przeciwieństwie do rzekomego "psychologa z Krakowa".

Mam wrażenie, że nie przesłuchałeś nagrania tylko podnieciłeś się komentarzami ;)  

Mam wrażenie że nie znasz pozostałych nagrań np. o manipulacji kobiet i redpill. Skoro nagłaśnianie komentarzy prześladowców Marka to podniecanie się to prepraszam. Już tego nie zrobię wszak podniecanie się to jest coś co powinniśmy robić w domu albo w klubach z GO GO.

28 minutes ago, dobryziomek said:

@Panther Co Ci się nie spodobało w audycji do redpill? Że porównał to do chemioterapii? 

W audycji o redpill nie podoba mi się że opisuje RedPill jako ideologie która trafia do mężczyzn GŁÓWNIE dlatego że są podatni tj. szukają wytłumaczenia swojej sytuacji - czyli sugerowanie że to gotowy produkt na zapotrzebowania (powiedział nawet coś o tym że ludzie przyjmują tą ideologię po to aby się nie wysilać. Jasne - przełknięcie czerwonej pigułki to żadny wysiłek. Pewnie właśnie dlatego zastępy białorycerzy nienawidzą każdego kto ją udostępnia bo nie chcą cierpieć po tym jak ich blue-pillowy światopogląd zostanie przez redpill zniszczony). 

W mojej opinii RedPill głównie trafia do osób które już wcześniej miały przemyślenia na podstawie swoich obserwacji takie same jakie szerzy redpill tylko myślały że są nienormalni bo większość społeczeństwa myśli inaczej.

Dodatkowo mówił że redpill traktuje kobiety jako... kozła ofiarnego. Serio? Powiedzieć prawde o czyjejś naturze i społeczeństwie która jest wokół nas to jest obwinianie kogoś? Serio? Szkoda że nie powiedział kto naprawdę jest kozłem ofiarnym współczesnego społeczeństwa. 

Ogólnie koleś delikatnie mówi że RedPill to gotowa ,,prawda w proszku", dla leniwych która polega w sumie na obwinianiu kobiet i (serio kuźwa) i zrzucaniu na nich WSZYSTKICH win mężczyzn. 

Poza tym ciągle mówi o tym że to teoria spiskowa. Na początku powiedział że teoria spiskowa jest niby nie takim złym określeniem ale ciągle używa tego słowa odnośnie RedPill tego słowa - a jak wiemy powtarzanie czegoś często programuje słuchacza, niezależnie od kontekstu (patrz audycje Marka o poczuciu winy programowanym w kościele) na kojarzenie RedPill z teorią spiskową (która z kolei jest nie oszukujmy się we współczesnym społeczeństwie synonimem bzdury, fejka). 

Innymi słowy on dyplomatycznym językiem stara się wyśmiać Red Pill. Do tego to gadanie że RedPill to samospełniające się proroctwo i to przed czym nas ostrzega wydarza się nam bo tylko to chcemy widzieć. Serio? Statystyki rozwodów są takie jakie są bo jak chce je takimi widzieć?

PS. Zapewne zaraz zostanę oceniony jako sekciarz, fanatyk redpill - tak się składa że są na forum użytkownicy którzy zalecali ostrożność odnośnie redpill i się z nimi ZGADZAŁEM. Natomiast RedPill niestety jest prawdą o współczesnym społeczeństwie niezależnie od tego jakim ładnym pudrem to przykryjemy i ile wyfiołkowanych pań psycholożek i innych przekupionych autorytetów będzie mówiło że to tona bzdur.   

Edited by Panther

Opiekun środowiskowy ....tzn chodzi po domach myje dziadkom dupy i robi im zakupy.

Strzelam że nie robi tego z powołania i dobroci serca - bo zajęcie szlachetne, tylko nie może ogarnąć sobie nic lepszego.

• Like 1

Witam wszystkich po dłuższej przerwie można powiedzieć powrót psa marnotrawnego;)

Słyszałem że Marek nie wytrzymał i wyjaśnił grubaska z ubera. To ja dorzucę trochę od siebie, ponieważ pracowałem sporo nad hałastrą z kanistrowa;)

Mamy tam całą menażerię miłośników bicia pań, wielbicieli trzynastolatek (aktualnie dzięki mojej pracy zatrzymanych na areszcie tymczasowym) i scatu;)

Ale dzisiaj powrócimy do tematu pięknego krzysia aka janusz sekuła aka krzysztof rudkiewicz.

Oto konto pięknego krzysia na portalu BDSM:

2eansd3.jpg

Nawiązałem kontakt na podany w profilu email [email protected], w trakcie rozmowy na PW podał swój drugi email [email protected]

Bez wątpienia piękny krzysio i janusz sekuła to ta sama osoba.

56tzo.jpg

Dalej rozmowa przeniosła się na meila.

104hh87.jpg

Taki swojski chłopak co lubi malutką dziewczynę i poddusić i przypierdolić ale widzę tutaj szansę dla jednej z pań od kanistra, janusz bardzo lubi rude;) więc jak chce dostać parę strzałów w twarz, łapać płytki oddech z workiem na głowie i poczuć ciepły mocz na twarzy wszystko przed nią;)

Następna publikacja będzie o zatrzymanym pedofilu z grupy kanistra który dał się złapać na t samą sztuczkę co sekuła;) nie tylko oni się złapali;)

• Like 10
  • Thanks 4

Gość robi się coraz ciekawszy... Warto by upublicznić jego propozycje współpracy z Markiem, bardzo dużo to mówi o całym tym towarzystwie.

• Like 1

Przyznam się szczerze, że zawaliło mnie to z nóg.

@Samiec tropiącyZdradzisz nam teraz kto jest tym wspomnianym ""pedofilem"? W sensie pod jakim nickiem działa na forum Kanistra? 

Edited by dobryziomek
  • Like 1

Przepraszam że tak długo nie odpisywałem, ale sami rozumienie, praca i moje hobby xD

W tym tygodniu opublikuję materiały dotyczące jednego z sodomitów z kanistrowa, który umawiał się na seks z 14 letnią dziewczynką świadom jej wieku. Temat będzie dość niesmaczny, bo wchodzą tutaj w grę praktyki takie jak scat i piss.

@dobryziomek niestety nicku nie podam ze względu na to iż w sprawie tej osoby toczy się postępowanie i mam nadzieję że śledztwo zatoczy szersze kręgi wśród sodomitów z kanistrowa.

• Like 1

Tak patrzę i mi się włos na głowie jeży...jak można być tak naiwnym, by robić komuś koło dupy, znieważać go publicznie, naruszać czyjeś dobra osobiste, dobre imię, prześladować i jednocześnie zostawiać po sobie takie ślady, które w prosty jasny sposób pozwalają ustalić tożsamość.

Mam nadzieję że zaostrzą kodeks karny i wprowadzą bardziej surowe kary za tego typu działanie.

• Like 1

@Samiec tropiący Twoja praca jest nie do ocenienia. Widać, że jesteś gościem z głową na karku 👏👏👏. Dziękuję za to co robisz 😉. Po przeczytaniu nazwy skrzynki mailowej jestem rozbawiony, po co stosować jeden z bezpieczniejszy h adresów jakim jest proton i używać swojego prawdziwego imienia i nazwiska 🤣🤣🤣. Mam nadzieję, że te informacje, które publikujesz o nich nie spowodują problemów. 

Edited by Perun
  • Like 1

Oto obiecane informacje na temat kolejnego sodomity z kanistrowa.

Całość zorganizowałem we współpracy z moim kolegą dziennikarzem śledczym, w ramach tzw. prowokacji dziennikarskiej wszystko pod jego nadzorem i uwieńczone akcją z udziałem policji.

Zaczęło się od zarzucenia wędki na portalu dla sodomitów, który upodobali sobie chłopcy z kanistrowa.

Jeden z mistrzów strategii połknął przynętę i po szybkiej wymianie fotek zaczął być mocno natarczywy. Nie zniechęcił się, nawet gdy dowiedział się, że dziewczyna ma poniżej 15 roku życia.

Dalej parł na spotkanie, proponował praktyki takie jak scat czy piss, zabawy z udziałem różnych seks zabawek, wymiana maili trwała dwa tygodnie i obfitowała w bardzo wiele obrzydliwych propozycji pod adresem dziewczynki.

Sodomita z kanistrowa wydrukował sobie również zdjęcie dziewczynki i nagrał filmy, na których oddawał na jej fotografie ejakulat oraz kał po czym przesłał je małoletniej,

Mój kolega dziennikarz wraz z policją zorganizował prowokację w realu. Sodomita z kanistrowa spotkał się z podstawioną osobą, na spotkaniu ponownie potwierdził, że nie przeszkadza mu wiek (14 lat) dziewczynki i zaproponował żeby pojechali do niego do domu w celu odbycia stosunków seksualnych o charakterze bdsm.

Wszytko zostało zarejestrowane, a sodomita z kanistrowa zatrzymany. Wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów, sąd zadecydował o wypuszczeniu sprawcy za poręczeniem majątkowym tak zwaną kaucją.

Tu macie trochę materiałów z rozmowy z sodomitą z kanistrowa, tych mniej drastycznych i obrzydliwych, nie chcę psuć braciom piątkowego wieczoru.

xogt2f.jpg

Warto wspomnieć kiedy sąd decyduje się na poręczenie majątkowe.Głównym warunkiem dopuszczającym wydanie postanowienia o przyjęciu poręczenia majątkowego, tak jak przy stosowaniu innych środków zapobiegawczych np. tymczasowego aresztowania, dozoru policji, jest jednak uprzednie zebranie dowodów wskazujących na duże prawdopodobieństwo, że oskarżony (podejrzany) popełnił zarzucane mu przestępstwo.

Sodomita z kanistrowa idąc śladami dżentelmena o bujnej fryzurze nie przyznał się kolegom z bloga do wpadki i dalej ujada na blogu. Przynajmniej do czasu rozprawy i wyroku, później ucichnie ;)

Kogo my mamy na tym kanistrowie?

Mamy dżentelmena o bujnych włosach lubiącego i udostępniającego w sieci filmy o określonym charakterze, co zostało już zgłoszone do właściwej prokuratury.

Mamy zatrzymanego pedofila, który wyszedł za kaucją.

Jak to mówią jeden to przypadek, dwa to znak, a trzy to wzór. Jeden i dwa już jest, trzeci w przygotowaniu, a jak będzie trzech na blogu, na którym wypowiada się maksymalnie 10 osób to co będzie dalej? :)

Patrz kasanowo z podzambrowskiej wiochy gdzie chałupy można policzyć na palcach obu dłoni jak pracują profesjonaliści a nie eksperci od wysyłania donosów i zmyślonych przestępstw xD straszysz podrzucaniem pedofilii? twoim kolegom nic nie trzeba podrzucać xD na tej twojej dwuletniej przyzakładówce nie nauczyli cię fachu, ale nic dziwnego do szczytna byś się nie dostał xD

• Like 13
  • Haha 2

Dnia 22.02.2019 o 19:46, Samiec tropiący napisał:

sąd zadecydował o wypuszczeniu sprawcy za poręczeniem majątkowym

Czy jest znana dokładna treść decyzji? W niektórych przypadkach, poręczenie majątkowe stosuje się w przypadku, gdy nie istnieje możliwość zapewnienia bezpiecznych warunków tymczasowego zatrzymania. Na polski, gdy jest spora szansa że "koledzy" z celi aresztu tymczasowego nie polubią "nowego", a nie ma aktualnie wolnych "jedynek".

PS: Doskonała robota!

Ruszyła nowa strona poświęcona częstochowskiemu omnibusowi, będziemy zwalczać kłamstwa hejterów z kanistrowa prawdą. Zapraszamy wszystkich.

https://labalbal.com

• Like 1

Cześć!

Przeglądałem dziś forum i trafiłem na ten wątek. Z ciekawości zajrzałem na konto Sekuły i odsłuchałem najnowsze nagranie z 5.09.2019 roku. Wiem, że to nagranie jest pewnie jednym z tych najbardziej "lajtowych", jakie są na tym kanale i powstały w małych rozumkach hejterów, ale nie mogłem znieść tego głosu. O ile barwa głosu mówcy, w tym przypadku "Odlotowego" nie była tragiczna, o tyle dobór słów, składnia zdań, drżenie głosu i jego natężenie wyraźnie wskazywało, że ten gość ma silną potrzebę wylania z siebie gniewu i żalu. Ponad 20 minut paplaniny, z której tak naprawdę nic nie wynika. Od dłuższego czasu jestem na forum i słucham radia, więc wiem, jak sytuacja wygląda; jednak nawet bez tego, po 5 minutach nagrania wiedziałbym, że z gościem jest coś nie tak i że nie należy mu ufać. Tak, jak napisałem pod tym filmem (chodzi oczywiście o nagranie audio z grafiką)- żal mi tych wszystkich hejterów, bo aż trudno mi sobie wyobrazić, jak wiele muszą w sobie mieć gniewu, zazdrości, zawiści, pogardy, buty; to że jest mi ich żal nie znaczy, że czuję do nich jakąś sympatię- oczywiście chcę, aby zapłacili za wszystkie krzywdy, jakie przez te wszystkie lata ludziom zrobili. Niestety, znając polskie sądy, może się to do końca nie spełnić, ale na szczęście w takich przypadkach zawsze pozostaje karma... Pozdrawiam Was, Bracia i życzę wszystkiego dobrego! :) 

Przepraszam, że długo mnie nie było ... ale sprawy zawodowe, kasa musi się zgadzać.

W ciągu tygodnia zamieszczę dane kolejnych oszczerców z ekipy kanistra, wiele nowych ciekawych informacji.

Myśleli, że są anonimowi, ale to wszystko kwestia odpowiednich narzędzi i doświadczenia.

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1

Zaraz zaraz. Włosacz mówił że to pedoforum - a to z kanistrowa dorwaliście pedofila?

Włosacz nagrywał jakieś pozdrowienia dla kanistrowa. Sam więc siedzi na pedoforum.

Trzeba więc powiadomić bagiety o możliwości popełnienia przestępstwa...

• Like 1