Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Pan Sekuła pragnie ukazać forumowiczom prawdę, która wyzwoli ich ze zniewolenia forum.

Recommended Posts

Skoro kanistrowo przemilczało apel Marka i danych nie ujawnia, wyciągnę do nich pomocną dłoń, może są nieśmiali:)

Dziś ujawnimy kilku członków panteonu hejterów.

Kilka informacji dla ogółu, reszta do zainteresowanych na maile:

1. Margo – Małgorzata Kxxxxxska

email: [email protected]

allegro: elf033

Ma swoje za uszami :)

Kobieta zadłużona w wielu bankach i parabankach na znaczne kwoty, wyłudzała również pożyczki prywatne. Odpowiedzialna wraz z koleżankami za wrobienie w przestępstwo Rafała K., od którego wyłudziły znaczne sumy pieniędzy i nie chciały spłacać.

Ciągłość procederu oraz wysokość zadłużenia świadczą o celowym popełnianiu przestępstw z art. 284, 286, 297 KK. Dotarłem do poszkodowanych, zostały wysłane zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do kilku prokurator w Polsce.

Najwyższy czas ukrócić działalność tej Pani i jej pasożytnicze życie na cudzy koszt.

Aktualny adres zamieszkania, zdjęcia, namiary na wierzycieli i wdrożone do sprawy jednostki prokuratury poszły do zainteresowanych na mail.

2. Odlotowy – Mateusz Mxxxxxski

email: [email protected]

[email protected]

GG: 4066064

Data urodzenia: 13.08.19xx

Nicki internetowe: Odlotowy, pro100wdupe, Kasztan_2, Kosoir, antyprzemek, E-Odlotowy

Niski grubasek o obleśnej aparycji stara się podbić wzrost śmiesznym kogutem na głowie, którego uważa za modną fryzurę. Życiowy nieudacznik z kiepską pracą, jednak w toku prowadzonych czynności śledczych odkryłem, iż rodzina Mateusza M ma bardzo dużo do ukrycia, poinformuję o wynikach dochodzenia właściwe jednostki prokuratury.

Niestety rodzinę Mateusza czekają ciężkie lata :)

Wszystkie dane dotyczące zatrudnienia, zamieszkania, fotografie, dane rodziny do zainteresowanych na mail.

3. Wróblewska – nie poświęcę tej patoli zbyt wiele miejsca, wyślę wszystko zainteresowanym na mail, kontakty, adresy rodzina.

Niech wie, że ja już wiem.

tel: 7xx xx6 623

Karta Visa, ostatnie dwie cyfry 32

Pozdrawiam słonecznie :)

4. Santoska

Korposzczurzyca, fanka „Krytyki politycznej”, z twarzy brzydka jak penis wieloryba do tego łydki jak balerony, nawet Niemiaszki z firmy nie chcą bolcować :)

Ciekawe czy pracodawca wie, czym się zajmuje w internetach :)

Frustracje i smutki zabija grą w Metina.

Nicki internetowe: santoska, Santonia, Santosia, Joasiek17

Kanał youtube: https://www.youtube.com/user/Joasiek17

Skille: Oracle, SQL, software implementation

Nazwisko, zdjęcia, adres, dane pracodawcy poszły do zainteresowanych na maile.

Kolejni, którzy trafiają na moją listę to panPuma i młodzi youtuberzy mający za uszami więcej niż orgie pod wpływem hery, focie nago i rzyganie do garnka. Rzeczy które na nich dostarczę, nie będą skandalami obyczajowymi dla uciechy gawiedzi, a konkretami, którymi zajmie się prokuratura, kilka karier może się złamać. Dopiero zacząłem drążyć temat, ale już jest sporo ciekawych informacji.

Ps. zapomniałem wspomnieć o Adrianie. Już wiem skąd się wzięła jego słabość do dzieci, jedyna kobieta z którą był w relacji, ma takie gabaryty przy których FitDaria jest naprawdę fit. Nie wiem czy zaliczył tego kaszalota ale prowadzał się z nią za rączkę i komplementował ją publicznie, dziewczyna ma naprawdę czym pierdzieć, pozdrowienia dla Roksany Z….

Edited by Samiec tropiący
  • Like 6
  • Thanks 6
  • Haha 2

19 minutes ago, Analconda said:

Gdzie Ty to znalazłeś? XD Jaki stalker ile Ty masz czasu na to? haha

Mało czasu, wiekszość poświęcam pracy, z którą odnajdywanie ludzi jest powiązane.

To nie kwestia czasu tylko narzędzi i zaplecza technicznego. Uruchamia się pewne procedury i czeka na wynik, czasem godziny, czasem tygodnie.

Hejterzy kiedyś trafili mój prawdziwy zawód w jednym wpisie, ale pracuję nie w tym kraju, nie oddam fachowej wiedzy za małą wypłatę.

Taka patola jak oni do rozpracowania to jak codzienna wprawka dla muzyka.

Edited by Samiec tropiący
  • Like 6
  • Thanks 1

Cześć Marku z okazji świąt będę miał dla ciebie prezent.

Szczegółowe dane kolejnego osobnika z panteonu hejterów. Miałem go już od jakiegoś czasu ale czekałem aż się rozkręci, żeby był materiał do sądu.

Chciałem ci wysłać tradycyjne skarpetki w paczce ale z jutrzejszego prezentu powinieneś być bardziej zadowolony.

• Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1

DANE ZAJAWKA:
-------------------
Imie: Kamil
Nazwisko: K****i
---
Zarządzanie, doktoranckie
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
-
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, magisterskie
Politechnika Śląska
-
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, inżynierskie
Politechnika Śląska w Gliwicach
-
Inżynieria Środowiska, inżynierskie
Politechnika Śląska
-
Specjalizacje
Inżynieria  Zarządzanie inżynierią
Media/Sztuka/Rozrywka  Redakcja/Dziennikarstwo
Produkcja  Zarządzanie produkcją
-
Nicki:
kotbiznesu/ kociprezes /koci.prezes/ Kot_Prezes/ Camilovesky/ KenjiOgura
----
adresy email:

kocip****@*****.com
koci.p*****@****.pl
k*****[email protected]*****l.com
[email protected]******.biz
----
tel: 506****50
tel2:664****74
----
Karta Visa ostatnie cyfry ;) 

XX31
----
Skype4Business:
----

allegro:
https://allegro.pl/uzytkownik/KenjiOgura
https://archiwum.allegro.pl/uzytkownik/KenjiOgura
----

Stałymi kanałami dla zainteresowanych poszły szczegółowe dane łacznie z aktualnym adresem zamieszkania do wysłania pozwu ;)

• Like 1
  • Haha 1

24 minuty temu, Samiec tropiący napisał:

ZAJAWKA

Tam zajawka ;)

W sumie można było dać imię jako Ka**l - ciekawiej wygląda jeśli się uzmysłowi, jakiego delikwenta można dopasować :)

Edited by Ancalagon