Skocz do zawartości

Pierwsze razy kobiet/Dziecko podobne do byłego partnera - moje obserwacje.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nosiłem się z założeniem tego tematu już jakiś czas...

 

Nie wiem jak Wy ale zauważyłem pewną ciekawą rzecz, z pierwszym razem u naszych samic. Nie wiem na ile to jest prawdą ale gdy poznawałem jakąś pannę to temat schodził na "te sprawy" i z tych opowieści wynikało, że ich pierwszy mężczyzna z którym uprawiały seks był bad boyem, alfą czy też kimś wielce pożądanym przez samice ogólnie w danej społeczności. Na pewno nie był to zwykły szary chłopak.

 

Gdy sięgam pamięcią daleko i szeroko oraz blisko i wąsko to w zasadzie oprócz tego, że były kobiety molestowane lub gwałcone (co druga, którą poznaje była bita lub gwałcona ewentualnie molestowana - wiadomo pierdololo ale odejść to, to nie! Trzeba  siedzieć z typem 2 lata : D ) to przede wszystkim miały za swojego pierwszego faceta jakiegoś typa spod ciemnej gwiazdy.

Myślałem o tym w kontekście telegonii, którą jak wiadomo część środowisk uważa za prawdę a część za fałsz (najbardziej o fałszu krzyczą Ci i te kobiety, które przeżyły pierwszy raz z jakimś naprawdę typem, którego się teraz brzydzą - wiadomo wyparcie, że to on zły a ja taka dobra i niewinna a tak w ogóle to mentalna dziewica jeszcze)

Uważam temat za niezwykle ciekawy i gdyby kobiety wybierały tzw bad bojow na pierwszego partnera podświadomie to mógła by być to kolejna poszlaka, jeśli chodzi o tzw zjawisko telegonii.

 

Generalnie Marek by był kimś kto poznał wiele historii i mógłby podzielić się swoimi obserwacjami w tym temacie. 

 

A Wy jak uważacie i co sądzicie o tej mojej obserwacji. Czy jeśli sobie szczerze przypomnicie opowieści waszych Pań to czy też natkneliście się na to, że jej pierwszy był jakimś specyficznym typem?

 

Przypominam, że Telegonia to termin określający to, że spółkowanie z pierwszym samcem zostawia w kobiecie stempel danego samca na wszystkich jej jajeczkach. A więc rodzi jego dzieci nawet jeśli to ktoś inny w późniejszym czasie ją zapłodni.

( Wiele dzieci odczuwa, że to nie jest jego ojciec, że jest gdzieś "tam")

W ezoteryce mówi się o "Rodzie dusz"

Czyli jeśli kobieta miała swojego pierwszego samca bandytę to będą się inkarnować tzw problematyczne dzieci (dusze na niskim poziomie rozwoju z rodziny dusz)

Dawniej bardzo tego pilnowano - istniało tzw prawo pierwszej nocy ze samicą chociażby.

Do dziś w krajach muzułmańskich się mówi, że dziewica jest warta 40 razy więcej niż nie dziewica. U nas ta wiedza w świecie zachodnim kompletnie zanikła.

 

https://www.fakt.pl/kobieta/seks-i-emocje/dziecko-podobne-do-eks-partnera-telegonia-dziecko-dziedziczy-cechy-partnerow/y7y9wq5.amp

 

Jako totalną ciekawostkę napiszę, że kobiety które przeżyły fatalny seks ze swoim typem spod ciemnej gwiazdy zatraciły nie jako przyjemność seksualną, jestem cholernie ciekawy czemu tak się dzieje. Dawniej by powiedziano, że grupa dusz do której należymy nas ukarała za zeszmacenie rodu. Jeśli by to było prawdą, to będą się inkarnować coraz to pospolitrze dusze i praca pokoleń idzie w piach bo rodzą się coraz prymitywniejsze osobniki aż dany naród (Na RÓD/RODY) przestaje istnieć bo jednostki pospolite nie interesuje rozwój tylko podstawowe  rzeczy (seks, jedzenie, spanie)

 

Pozdrawiam i liczę na wasze ciekawe obserwacje.

Co do ezoteryki to podałem to jako ciekawostkę, jednak najbardziej interesują mnie fakty i wiedzą z waszych opowieści.

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio (dosłownie na dniach) czytałem książkę Richarda Bessiere'a "Człowiek Nadnaturalny" i właśnie natrafiłem w niej na rozdział poświęcony telegonii. Ciekawy przypadek że wszedłem tu i natrafiłem na ten sam temat. To co wyżej Brat napisał jest bardzo ciekawe - w wymienionej książce jest podany ciekawy przykład ze świata zwierząt. Otóż już dawno temu angielscy hodowcy koni wyścigowych odkryli że jeżeli jakaś klacz wyścigowa zostanie po raz pierwszy pokryta przez "zwykłego" ogiera, to nigdy później nie urodzi już rasowego wyścigowca, choćby pokrywały ją same super wyselekcjonowane ogiery wyścigowe. Tak więc coś tu na pewno jest na rzeczy. W książce jest więcej przykładów - zainteresowanych odsyłam do niej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodzi o to kogo wybierają panny na pierwszego samca. Z tego co zauważyłem jest to ktoś kto da jej emocje i jest przede wszystkim nieodpowiedzialny.

Nie chcialbym by była tu rozmowa o bad bojach tylko bardziej z kim spułkują Panny w swoim pierwszym seksie. Jaki typ mężczyzny wybierają.

Chodzi mi raczej o wasze przemyślenia i wiedzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie gadam z dziewczynami o ich ex, szybko ucinam temat. Kiedyś miałem chwilę słabości i jedna mi zaczęła opowiadać o swoim pierwszym, że taki niedobry, brutalny, wykorzystywał ją, krzyczał na nią i że ją "skrzywdził". A ja, jako miś okazałem się po czasie za dobry. :D 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telegonia była w Zssr nauczana normalnie na lekcjach nauki o czlowieku.

 

Z punktu widzenia natury nie ma w niej nic az tak niezwyklego. a taką uchodzi teraz, kiedy ludzie wyprani przez kosciolt i politykę zatracili myslenie i wiedzę, oraz wszystko co nie do zwazenia i zmierzenia to dla nich zabobony.

 

Chodowcy koni rasowych, czy psow rasowych nigdy nie dopuszczą byle kundla do czempionki, naeet jesliby nie bylo ryzyka zaplodnienia. A kiedy cos takiego przypadkowo sie stanie, odsuwana juz jest, i nie moze byc klaczą rozplodową dla czempionow. Identycznie z psami. Matryca energetyczna macicy została skażona wadliwym polem. 

 

Tak w skrocie..

 

 

Edt. 

Widzialem na wykladzie o telegonii dane mowiace, ze im kobieta miala wiecej facetow, tym wieksze prawdopodobienstwo urodzenia uposledzonego dzziecka.

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

Proszę nie mieszaj zjawiska telegonii z ezoteryką bo przez to niektórzy skojarzą to z "foliarstwem". 

 

Co do wybierania bad boyów część młodych samic nie ma za bardzo innego wyboru. Są otaczani głównie nimi a przeciętny chłopak z punktu ich widzenia jest nudny. Taki bad boy nie boi się podejść, zagadać, poderwać. Jeszcze jak jest przystojny to gra idzie sama. Za to reszta nieśmiałych chłopaków z kompleksami marzy o tej dziewczynie i patrzy jak wesoły zawadiaka obraca "tą fajną laskę". 

 

Jeśli laska w wieku 20 lat jest dziewicą to całkiem spora szansa, że nadaje się na trwały związek. Przyczyn jej dziewictwa może być wiele. Jednak i tak nie jest taka jak jej koleżanki, które już od młodości zaznały bolca. Mentalność dziewicy (nie z patologicznego środowiska) jest kompletnie inna niż przebolcowanej. Tutaj wchodzimy na kwestie, że jej dziewictwo w takim wieku jest związane z jej charakterem. Albo generalnie była w młodości brzydkim kaczątkiem, które zamieniło się w łabędzia. Mentalnie wciąż jest lepsza od tych co w wieku nastoletnim były bombardowane atencją i bolcami.

 

Nie każda niedziewica została odgwintowana przez bad boya. Jednak te przez nich odgwintowane to prawdopodobnie większość i niestety są bardzo problemowe. Tutaj rzucam hasłem wdowa po alfie - warto wygooglować. Będzie świadomie szukać bety aby go zdominować. Podczas gdy marzyć będzie o twardym... alfie. Ja spotkałem taką. Była atrakcyjna i młoda. Zmieniała chłopaków jak rękawiczki bo stale coś jej się nie podobało. Aktualnie jest z jakimś betą ale on prawdopodobnie może się zastanawiać czemu jest ekspertką w łóżku. 

 

Dziewica daje poczucie stabilności i bycia wyjątkowym dla samicy. Każdy chłopak w jej CV to przyswojone wzorce, zainteresowania i zachowania. Ci w ostatecznym rozrachunki utrudnia dopasowanie się. Dziewica zawsze się dopasowuje do pierwszego chłopaka jeśli go kocha. Następni są na zasadzie, że ona jest już ukształtowana i albo się ją zaakceptuje ze tymi nabytymi wzorcami albo nie. Co mam na myśli? Ano przykładowi taką pierdołę, że były wpaja lasce tożsamość z subkulturą punkową czy meralową. Niestety jak już się wciągnie to piętno i taki styl życia zostaje z nią już do końca życia. Nawet jak od tego osejdzie. Tak samo masa głupich przyzayczajeñ co do ulubionych czynności seksualnych albo ogólnie może robić fochy bo nie robi się czegoś jak były. Dlatego wybierając niedziewice trzeba się z tym liczyć, że to będzie związek z nią i jej byłym mentalnie. Poza tym dochodzi jeszcze kwestia zmieszanych cudzych genów w swojej partnerce. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ksanti napisał:

@SzatanKrieger

Proszę nie mieszaj zjawiska telegonii z ezoteryką bo przez to niektórzy skojarzą to z "foliarstwem"

Szanowny Ksanti.

Ale co mnie interesuje, że mnie nazwie ktoś foliarzem czy innym tzw oszołomem albo, że dla tego kogoś ten temat będzie co najwyżej śmieszny?

Stary to jest ostatnia rzecz jaka mnie interesuje - opinie kogoś ograniczonego...

Ja wysłucham wszystkich opinii bo mówię to tylko moja obserwacja ale jak ktoś będzie zachowywał się jak dzieciak w temacie to albo go zgłoszę, że mi dyskusje rozwala albo zignoruje, bądźmy dorośli.

Jeśli chcą w ten sposób kojarzyć ten temat to niech kojarzą. Mnie interesują odpowiedzi osób, który również to spostrzegły lub mają ciekawą wiedzę.

 

Opinie zamkniętych Januszy na ewentualne sprawy,  o których najczęściej nie mają zielonego pojęcia tudzież nie przeczytali masy artykułów, książek albo nie mają obeznania z historiami od byłych czy koleżanek nie mają dla mnie totalnie znaczenia.

 

Napisałem o telegoni bo w mojej ocenie to się bardzo mocno łączy ze sobą w spójną całość.

 

Podkreślam mi nie chodzi o sam temat strikte telegonii czy bad bojów a o zjawisko brania pierwszego samca najbardziej podejrzanego, ruchacza czy innego kolesia, który jest conajmniej niestandardowy w swojej społeczności.

 

Wiadomo jak kobiety reagują na różnej maści muzyków, śpiewaków, aktorów ale również na bandziorów czy zawadiaków.

Po prostu jestem ciekaw czy ktoś również zauważył to, że kobiety biorą "w siebie" najpierw specyficzną osobę a dopiero później całą resztę. Wiadomo na koniec pozostają z betą by miał kto łożyć na nią i Brajana.

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, że pierwszy to tzw ruchacz aczkolwiek sądzę, że pierdololo o tym, że pierwszy był bad boy ma za zadanie potwierdzić w kobiecie, że dokonała słusznego wyboru! Dlatego pierwszy facet jest idealizowany, tak właśnie, tak uważam, że dla kobiecego umysłu ideał to właśnie tak zwany drań. I to, że uprawialy pierwszy sex właśnie z nim musi być w jej głowie potwierdzone tym, że to rasowy samiec a w większości to zwykły Czesiek jak większość z nas.

 

A co do telegonii to ciekawe gdzie te plemniki kobieta w sobie przechowuje? Mikołaj też prezenty rozwozi. Dowody naukowe a nie populizm.

Edytowane przez Maarcin_05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, jestem zaskoczony, a myślałem, że wiedzę mam szeroką. Szczere dzięki za info, teoria i dowody są logiczne. Z uwagą będę się przypatrywał potomkom mojej ostatniej Księżniczki z jej nowym wspaniałym, dającym poczucie bezpieczeństwa partnerem. Jak mnie kiedyś wkurwi to poinformuje go z uśmiechem o telegonii i żeby nie zdziwił się, jakiego wzrostu będzie kiedyś jego dziecko (jest knypkiem w ;) przeciwieństwie do mnie haha).

 

Tutaj nasuwa mi się pytanie oczywiste. Jeśli odgwintowanie nastąpiło z użyciem gumy (niepękniętej) to chyba o zjawisku telegonii nie mogę być jednak mowy? Ergo, rozumiem, że tylko u tych Pań, którym foremkę zalałem skutecznie i wstrzyknąłem "toksynę" (działałem śmiało gdy brały tabsy), można spodziewać się moich cech?

 

No, no, moje ego potężnie urosło, bo skoro kiedyś trafiałem tylko na kandydatki do odgwintowania, to chyba jestem byłem jednak bad boyem, a nie jakimś zwykłym omega przegrywem hahaha ???

Edytowane przez Exar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

Dlatego wybierając niedziewice trzeba się z tym liczyć, że to będzie związek z nią i jej byłym mentalnie.

Ja od samego początku czułem że lepiej nie pakować się w znajomości ze zbytnio "doświadczonymi" pannami - czysta intuicja; choćby nie wiem jak były ładne - nie wchodziłem w to. Ta sama "intuicja" podpowiada nam, że np. kupowanie przechodzonego samochodu, który miał 6-8 a nawet więcej właścicieli, to klapa kompletna. Przecież każdy taki właściciel miał inne przyzwyczajenia, eksploatował samochód na swój sposób, jeden szanował, lał olej, ale drugi się nie przejmował i jeździł na maxa ile fabryka dała... itd. W końcu po iluś tam właścicielach z takiego samochodu robi się rozklekotana drynda.

Zawieranie bliższej znajomości z niedziewicami z dużym "przebiegiem" bardzo przypomina zakup takiego samochodu.

Nie ma to jak nówka z salonu, dla której Ty jesteś jedynym Panem i Władcą! :D

Edytowane przez Pilot Pirx
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poznałem nawet na czacie 19 letnią dziewicę, której nie przeszkadzała różnica wieku. Niestety z powodu nadwagi nie była zbyt urodziwa i podziękowałem. Niech wianuszek weźmie ktoś komu nie przeszkadza nadwaga. Wśród ładnych pełnoletnich dziewczyn dziewic w Polsce praktycznie nie znajdziesz. Pozostają Filipiny albo Indonezja.

 

Co do pierwszego razu często bywają to samce alfa w typie bad boya. Jedna ex wyznała mi że to był dla niej taki "mentor", który okazał się później dyskotekowym jeb*ką wszystkiego co się rusza. 

Edytowane przez realista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przykłady do wątku głównego:

 

1. Defloracja z 20 lat starszym, żonatym ruchaczem by udowodnić, że się jest już dorosłą. PS toksyczny ojciec. 

2. Z kolegą z gimnazjum po długiej relacji. Kobieta z rozbitej rodziny, ortodoksyjna chrześcijanka. 

 

I bonusów pytanie: Jak na zachowania seksualna kobiety wpływa relacja z ojcem w wieku dorastania? 

Edytowane przez Tim2049
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maarcin_05 napisał:

 

A co do telegonii to ciekawe gdzie te plemniki kobieta w sobie przechowuje? Mikołaj też prezenty rozwozi. Dowody naukowe a nie populizm.

Ale są dowody naukowe. Głośno było o Korwinie, który o tym mówił i był wyśmiewany. Jego teoria o tym, że plemniki kobieta wchlania została całkiem nie dawno przez przypadek udowodniona. Kobieta po przyjęciu nasienia, tylko nie wiem czy przez loda czy przez pochwę ale chyba tylko pochwę to wchłania te plemniki i gdzieś tam w mózgu się ponoć coś magazynuje. Warto o tym poczytać, jestem na dworze więc nie podeśle materiału, najwyżej wieczorem. 

 

Albo dobra czekaj spróbuje coś znaleźć na szybko by nie być gołosłownym.

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-badan-naukowych-kobiety-absorbuja-dna-kazdego-faceta-z-ktorym-sypiaja

 

Ancalagon zaraz się na mnie rzuci :D

 

Dobra uciekam bo mi palce zamarzną.

 

@Exar 

Chętnie służę wiedzą i pomocą :)

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dziewczyny swoje pierwsze seksualne doświadczenia zazwyczaj mają z niegrzecznymi chłopakami (nie będę znów używał Bad Boy) pisaliśmy już o tych mechanizmach na Forum wiele razy.

 

Sama telegonia jest dla mnie bardzo ciekawa osobiście uważam, że to prawda. Nie liczy się tylko pierwszy ale każdy skaża matryce DNA w jakiś sposób.

 

Poniżej wnioski naukowców Uniwersytetu w Seattle i Centrum Badań nad Rakiem Freda Hutchinsona.

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchłania tylko plemników (to zaledwie 1% składu), wchłania też część związków chemicznych ze spermy. Dlatego nasienie zdrowego mężczyzny ma tak dobry wpływ na jej ciało, np. zmniejszając ryzyko wystąpienia raka szyjki macicy, depresji i innych chorób.

 

 

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o samą spermę bo wiadomo, ze to super zdrowa i pożywna mieszanka dobra dla Naszych Pań pod każdym względem i nawet jako maseczka na twarz :D Pełno minerałów, odżywczych składników, enzymów.

 

Chodzi w telegoni o transfer genów jakie mogą zachodzić podczas stosunku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.