Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Poradnik Świeżaka - Do nowego użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

 

Bardzo się cieszymy, że Twoja życiowa ścieżka przebiega przez forum braciasamcy.pl.

Żeby jednak wszystko szło gładko i pomyślnie, przeczytaj proszę ten post wnikliwie i ze zrozumieniem.

 

Jest to ważne zwłaszcza jeżeli jesteś "nieopierzonym" jeszcze samcem, który jest w fazie burzliwych emocji i zawitał tu, aby podzielić się ze społecznością swoją historią licząc na wsparcie i ziarno mądrości.

 

1. Zapoznaj się z Regulaminem Forum wraz z poprawkami: http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2124-regulamin-forum/

2. Wszelkie aktualizacje, nowinki i bieżące sprawy moderacja ogłasza w tym wątku - http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1063-wprowadzone-zmiany-i-aktualizacje/ - zajrzyj tu czasem, to taka wirtualna 'gablota'.

3. W dobrym tonie jest przywitać się z resztą użytkowników. W tym celu załóż swój wątek w tym dziale: http://braciasamcy.pl/index.php/forum/45-przedstaw-si%C4%99/

4. Zachęcam również do wzięcia udziału w ankiecie - 'Jak trafiłem na forum?' http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1691-jak-trafi%C5%82em-na-forum-ankieta/

5. Masz 24 godziny od rejestracji na napisanie pierwszego postu i avatara, jeżeli tego nie zrobisz konto zostanie zablokowane. Podglądać to my, ale nie nas.


-------------------- -------------------- -------------------- -------------------- -------------------- --------------------

 

Chcąc napisać o swoich doświadczeniach z kobietami i nie tylko - pamiętaj o kilku podstawowych zasadach netykiety:

 

1. Zakładasz temat w odpowiednim do tego dziale - np: 'Związki', 'Moje doświadczenia ze związku, małżeństwa', lub podobne. Dział 'Rozmowy przy wódce' to tego nie służy!!!

2. Nie pisz 'ściany tekstu' - podziel swoją wypowiedź na akapity. Łatwiej się czyta. Nie mówiąc już o tym, że część osób czyta forum przez urządzenia mobilne, gdzie ściana tekstu to czysty koszmar. Pomyśl o tym.

3. Jeżeli chcesz odpowiedzieć konkretnemu użytkownikowi, to korzystaj z opcji 'cytuj'. W jednej wypowiedzi możesz umieścić kilka cytatów. Dodajesz je w polu gdzie piszesz post klikając 'cytuj' przy wypowiedziach użytkowników, których chcesz zacytować.

4. Nie pisz posta pod postem! Ale jeżeli już tak zrobisz, to niezwłocznie powiadom o tym moderację - robisz to klikając opcję 'zgłoś' przy powielonym poście i poproś o scalenie postów.

 

Za nieprzestrzeganie tych kilku prostych punktów będziemy przyznawali ostrzeżenia - nawet świeżym i nowym użytkownikom!


O ile w temacie związków (gdzie o większości spraw decydują niuanse) warto poznać jak największa ilość historii i wyłuskać z nich ziarno prawdy, o tyle w reszcie poruszanych tematów na forum nie będziemy tolerowali dublowania tematów. Sprawdź zatem użytkowniku, czy temat który chcesz poruszyć nie był już na forum omawiany.


-------------------- -------------------- -------------------- -------------------- -------------------- --------------------
 

Jeżeli jesteś kobietą, która chce jawnie pisać na forum braciasamcy.pl to masz 2 możliwości:


1. Zakładasz konto i informujesz moderację, lub bezpośrednio admina forum o oznaczenie jako 'samica'

2. Wytropimy Cię i oznaczymy samodzielnie (złośliwi by dodali "jak krowę").

 

Tylko od Twojej kultury osobistej i szacunku jakim darzysz (lub nie) Naszą Męską Przestrzeń, zależy ścieżka która wybierzesz.

  • Like 10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×