Skocz do zawartości

Nic nadzywyczajnego


Wrath of Satan

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe zawsze chciałem móc wykorzystać swoje zdolnośći aktorskie grając na scenie,na chwilę obecną marzy mi się i zamierzam tego dopiąć ; stworzenie grupy kabaretowej która się wybiję i stanie popularna. Pomysł przyszedł po tym jak spontanicznie wymyśliłem kilka skeczów. No i do kabaraciarstwa nie trzeba nic kończyć,wystarczy zryty czerep,poczucie humoru,dystans do siebie jak i wygląd też nie jest wymagany. 
A tak najbardziej ze wszystkiego to ( Marek się chyba w grobie przewraca jak to przeczyta) :D  założyć rodzinę ,mieć dziecko ,wychować je, doświadczyć miłośći z wzajemnością. Niby nic szczególnego ale zawsze się czułem do tego jakoś powołany.  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Filon spod Jawora

Pooglądaj sobie takich  aktorów jak: Ricky Gervais, louis ck, George Carlin.

Są seriale Louis, Derek,  z tymi gośćmi...chyba, że sam wiesz o co chodzi... z odbiorem strzału śmiechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary oby tak dalej! 

 

A rodzina i dzieci, czemu nie. Ja na Markowe dywagacje, trzeba przyznac ze sluszne, patrze przez pryzmat jego historii zyciowej i odkryc, m.in. tego ze nie chce miec dzieci. Druga strona medalu jest taka, ze to nie znaczy ze ja czy Ty mamy nie miec. Ja nie wiem czy chce teraz. Ale w przyszlosci kto wie. A Ty jak chcesz, to praktykuj zasady gry i graj aby wygrac, zalozyc szczesliwa rodzine i zbudowac szczesliwy zwiazek z kobieta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musimy mieć w 100% takiego zdania jak Marek. Ja chciałem mieć dziecko, mam córkę i od momentu gdy położna dała mi ją na ręce uważam że jest to najlepsze co w życiu mnie spotkało. Ale jeśli ktoś uważa inaczej to jest to jego przekonanie. A życie w rodzinie z kobietą to inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że spełniony związek z kobietą to największa wartość jaką można wyciągnąć z życia. A, że takie są zasady gry i nie wiadomo czy wygrasz to już trzeba się z tym pogodzić i nie uzależniać od tego swojego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może inaczej to zobrazuję. Moja hierarchia wartości orientacyjnie wygląda tak:

50 pkt - miłość i rodzina

30 pkt - spełnienie się w pasji, ciekawe przygody i podróże

20 pkt - jedzenie, sport, seks, baty, muzyka

10 pkt - nic nie robienie i rozwój

 

10 pkt to jeden stopień w skali 1/10 gdzie nastrój 5 jest wyjściowym przeciętnym nastrojem kiedy ktoś wykonuje codzienne czynności i nie myśli o niczym. Mniejsze to chujnia, 3 to depresja, 1 to psychoza i rozpacz :D Miłość ma największą wartość punktową ale bez tego mogę sobie złożyć wszystko tak żeby było dobrze. Jeśli pojawi się miłość to będzie radość, mega zajebistość a tak to jest 5 plus to co sobie dodaję z tego zbioru czyli mam wpływ i nie uzależniam swojego życia od tego co jest w nim największą wartością. Myślę, że to najbardziej prawidłowa rozkmina jaką byłem w stanie sobie zbudować żeby nie pozbywać się swoich pragnień, pozostać sobą i jednocześnie być szczęśliwym i się rozwijać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ustawianie rodziny i szczescia z kobieta jako zyciowego celu to oznaka myslenia nieracjonalnego, kobiecego. To nie sa cele ktore stawiacie sobie sami przed soba a cos co jest wam wszczepione do mozgow przez waszych rodzicow i wzmacniane pozniej przez spoleczenstwo w ktorym zyjemy i ktore pasozytuje na ciezkiej pracy mezczyzn. Dojrzaly mezczyzna powinien moc sobie odwaznie spojrzec w oczy w lustrze i zrozumiec ze kobiety nie kochaja mezczyzn tak jak my kochamy je. Kobiety nami manipuluja i uzywaja nas do zapewniania sobie dostatniego i wygodnego zycia - na ktore to zycie my musimy ciezko pracowac (posrednio lub bezposrednio) - w dodatku bardzo czesto bez zadnej gratyfikacji. Marek ma juz swoje doswiadczenia z kobietami wiec dobrze rozumie jak wyglada gra zwana zyciem.

 

Panowie - czas wyrwac sie z matrixa, stanal przed wami Morpheus i oferuje wam niebieska lub czerwona pigulke. Jesli chcecie obudzic sie z matrixa i zaczac zyc jak wolny czlowiek to poczytajcie mgtow.com i porozmawiajcie ze mna na tych lamach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.