Skocz do zawartości

NollaGirl504 - feminizm zniszczony przez kobietę


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam Panowie, że ostatnio trafiłem na kanał Pani NollaGirl504 i jestem pod wrażeniem. 

 

Ma świetne, zgodne z naszym spojrzenie na problemy mężczyzn, na problemy świadomych kobiet, na feminizm, kwestie prawne. 

 

Przykładowy materiał. Chyba takich kobiet poszukujemy, żeby dołączyły do naszej społeczności. 

 

Moim zdaniem głos rozsądku od kobiety. Jak się ją poogląda to widać, że ona ma też problemy przez feminizm, tylko innego kalibru od nas. Boi się o własne dzieci, o ich wychowanie (chłopiec, dziewczynka). Mężatka od 10 lat. Rozumie, że tak została wychowana i przez wychowanie jest ok z mężem, a gdyby była pod wpływem feminizmu oczywiście robiłaby to samo, co inne Panie. 

 

Do dyskusji, może ktoś słuchał. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac - Kiedyś już ją widziałem. W komentarzach pamiętam czytałem, że ludzie uważali, że ona w chuja leci tylko wyczaiła po prostu, że taki kanał w dzisiejszych czasach ze strony kobiety to może być żyła złota od strony mężczyzn (i w sumie nie pomyliłaby się z tym). Ale może oczywiście ludzie się w tych komentarzach mylili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to prawda, że chce coś ugrać na "modzie na konserwatyzm" jej uwagi są bardzo wartościowe bo poczynione przez kobietę. Dzięki feminazistycznej propagandzie kobiety dziś nie chcą słuchać mężczyzn więc tym bardziej wartościowe jest zdanie kobiety, która nie krzyczy "moje ciało mój wybór" tylko stawia rodzinę na pierwszym miejscu.

Sami mówicie, żeby nie patrzeć co kobieta mówi a co robi. Jeśli więc robi coś złego to pokażcie mi to, sam osobiście zmieszam ją z błotem ale jeśli tak nie jest to dowodzi jej intencji. Intencji jakże różnych od intencji liberałów (czyt. lewaków). Sama powiedziała to co wiemy od dawna, że lewactwo się nie ujmuje za krzywdzonymi (jak tutaj) dziećmi tylko za kryminalistami. Żeby to powiedzieć też trzeba mieć jaja bo za takie wypowiedzi youtube często demonetyzuje (tak jak tu:hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCPYBEIoBSFryq4

) filmy i mówienie że ona chce się dorobić na modzie na konserwatyzm mija się z rzeczywistością. Nie jestem wrogiem krytycznych opinii ale trzymajmy się faktów. Jakoś nie zauważyłem żadnej hipokryzji w jej twórczości. Choć przejrzałem tylko kilka jej filmów nie widzę żeby była drugim Jonym Danielsem.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie zmienia faktu, że jedzie dobrze z feminizmem i patologiami systemowymi. Do tego dochodzi brak reklam, żadnych materiałów sponsorowanych. Bardzo dobrze to wygląda moim zdaniem, a w komentarzach pewnie też ma mnóstwo trolli. 

 

Na razie szanuję i oglądam, oczywiście z otwartym umysłem. To jest fajne, że kobieta, do tego ładna mówi o naszych sprawach, staje w opozycji do feminizmu. A to naprawdę coś. To może realnie coś odwrócić moim zdaniem.

 

Do obserwacji ogólnie. Wiem, że jest sporo kontrowersji. Nie wierzę w żadne jednorożce, że nagle manna z nieba spadnie, a kobiety pokonają własną naturę :D 

 

Zostawiam po prostu ciekawostkę. Jak to będzie fake lub jest to tylko uzyskamy lepsze potwierdzenie tego, o czym mówimy. Więc i tak, czy siak plusy :) 

 

/Scalone, Mikołaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.