Skocz do zawartości

Kim jest Bóg, który daje życie ?


brama85

Rekomendowane odpowiedzi

Jako samiec alfa i bad boy, żeby nie było. Śledzę rozwój bliźniaków, które nosi moja ciężarna żona . Jestem po prostu zafascynowany jak powstaje i rośnie taki płód. Istota dzięki, której istnieje taka moc stworzenia jest kimś genialnym. Jest to takie doskonałe jak się temu przyjrzymy. Kto za tym wszystkim tak naprawdę stoi ?

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, brama85 said:

Dzięki wylałem kawę. Wszędzie fusy.

Przykro mi. Ale cieszę się, że kogoś wprawiłem w dobry nastrój. Generalnie tak na poważnie już, to jedna z teorii, że życie inteligentne na Ziemi zostało zaszczepione przez kosmitów. Pewnie i tak nigdy się nie dowiemy, ale zawsze warto poteoretyzować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo kiedyś czytałem o tym czy Bóg istnieje, kto nas stworzył, czy istnieje życie po śmierci, o tym co wspomniał @Kleofas. Tyle pytań a odpowiedzi pewnych na 100% prawie niema. Trafiłem na informację że ludzie wymyślili Boga i życie pozagrobowe w procesie ewolucji  żeby mieć nadzieję że po śmierci coś jest.Teraz można się spytać czy ewolucja w ogóle istnieje. Tylko fizyczna śmierć jest pewna. I podatki. I hipergamia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brama85 napisał:

Jako samiec alfa i bad boy, żeby nie było. Śledzę rozwój bliźniaków, które nosi moja ciężarna żona . Jestem po prostu zafascynowany jak powstaje i rośnie taki płód. Istota dzięki, której istnieje taka moc stworzenia jest kimś genialnym. Jest to takie doskonałe jak się temu przyjrzymy. Kto za tym wszystkim tak naprawdę stoi ?

Większość żyjących istot na tej planecie tak się rozmnaża i przedłuża swój gatunek.

 

Ostatnio wiercili wgłąb Ziemi i znaleźli mnóstwo bakterii i innych żyjątek w skałach. Szacują, że masa tych żyjątek jest większa niż ludzi żyjących na powierzchni.

https://www.focus.pl/artykul/pod-ziemia-jest-caly-nowy-swiat-dookola-sa-niesamowite-i-niespodziewanie-niecodzienne-organizmy

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to jest istota niedoskonała i to mocno.

 

Jeżeli ktoś nas projektował to spierdolił temat, więc zakładam, że nasz BÓG nie jest wszechwiedzący. Już nawet nie chce mi się w to wnikać.

 

A może to jest rzeczywistość doskonała? Jeżeli tak jest to wymiękam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brama85 kolego, poprawiłem już kilkanaście razy Twoje błędy i mam dość. Błagam, zainstaluj sobie słownik w przeglądarce - i zapamiętaj, jak stawiasz wykrzyknik, znak zapytania itd. to nie rób spacji!

 

Następnym razem już lecą ostrzeżenia. Bez obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mac napisał:

Człowiek to jest istota niedoskonała i to mocno.

Jeśli chodzi o nasze ciało, jest to maszyna dobrze zbudowana. Wszystko chyba jest na swoim miejscu. Facet z penisem na plecach, nie wyobrażam sobie tak zbudowanego faceta. Jak każda maszyna się psujemy, choroby, nowotwory i inne ustrojstwa, które nas wykańczają. Nasze wnętrze to już inna bajka.

14 minut temu, Leszy napisał:

I co Ci wyszło z ty fusów?

Plamy na spodniach.

Edytowane przez brama85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.