Skocz do zawartości

Dwie Skandynawki brutalnie zamordowane w Maroko (UWAGA, DRASTYCZNE!)


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu wyszedł film na twiterku jak dwie dziewczyny (jedna z Norwegii, druga z Danii) mają przecinane gardła i obrywane głowy. Mają kolejno: 24 i 28 lat. Pojechały tam "zapewne" w celach sex-turystyki, co wśród pań z zachodu jest bardzo popularne. (https://en.wikipedia.org/wiki/Female_sex_tourism) Duża inba ostatnio o tym była na 4chanie /pol/. 

 

(DRASTYCZNE)
https://mobile.twitter.com/r3d_altayr/status/1075509640845250560?fbclid=IwAR3xzMqEkcMonz-pyAuIXnHk83AJlkhEWX87rOm43lDxh4Bz1o2wUIXgCfo

 

Powinny wiedzieć w co się pakuję wyjeżdżając do takiego kraju. 
Z Polski dziewczyny też wyjeżdżają (wstyd się przyznać, ale moja krewna też jeździła (bez chłopaka swojego, a ma) do Egiptu z koleżanką). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że o ile oczywiście idiotki pojechały do takiego kraju na wycieczkę same, i to nie podlega dyskusji, że to idiotyzm, to czytałem artykuły na ten temat, a w nich uderzyło mnie COŚ, co jest tak charakterystyczne dla ostatnich czasów w których bydło sie ogłupia na masową skalę - cyt z artu "...na miejscu zbrodni policja znalazła..." uwaga TATDAM! "...dowód osobisty jednego ze sprawców". 

Ileż to już tych dokumentów bandyci pogubili.

WTC - paszporty im powylatywały z samolotów i znaleziono je na ulicy NY. 
Charlie Hebdo - terroryści jechali na akcję, i w samochodzie zostawili paszporty.
TIR w berlinie - znaleziono dokumenty zamachowca w ciężarówce.
Zamach w Londynie - to samo. 

Teraz znowu bandyci gubią dowody osobiste...

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, AR2DI2 napisał:


Teraz znowu bandyci gubią dowody osobiste...

Dokładnie.

Należy się tylko zastanowić czy to specjalnie zostało zrobione by podburzyć społeczeństwo, czy tam mają w tym swoje plany czy też faktycznie debilizm.

Swoją drogą z pewnością nie jechały tam wcinać pomarańcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, bo nie wiem, czy rozumiem. One pojechały na kemping? Pod namiot? Do Maroka?

 

 Odważnie. 

 

Rozumiem jeszcze wycieczkę w stylu - łażenie po mieście, jakiś hotel, duże skupiska ludzi. Ale taka forma jaką one wybrały? 

 

 Myślicie, że faktycznie chodziło o seks turystykę? To trzeba było koniecznie jechać pod ten namiot? Nie ma innych sposobów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Lethys said:

Myślicie, że faktycznie chodziło o seks turystykę? To trzeba było koniecznie jechać pod ten namiot? Nie ma innych sposobów? 

A słyszałeś o tej parze lewaków ( nie pamiętam z jakiego kraju byli, w każdym razie zachód) która całym serduszkiem wspierała uchodźców, i do tego chciała pokazać że muzułmanie są inni niz mówią nietolerancyjni rasisci, w związku z czym wybrali się na wycieczkę do Afganistanu ( o ile3 pamiętam), i tam ich zajebali. 

Lewactwo na zachodzie jest tak ogłupione, że coraz bardziej jestem przekonany, że ta naturalna selekcja jest potrzebna. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem, co mówią kobiety przed takimi ryzykownymi wyjazdami.

 

Cytuję:

 

"raz się żyje", "co ma się stać, to się stanie", "trzeba żyć, a nie w domu siedzieć", "przesaaadzasz", "chyba za dużo się naczytałeś w internecie".

 

Aha i jedno z mocniejszych.

 

przecież jestem kobietą, co może mi się stać?

 

Morderców nie usprawiedliwiam, ale pakowanie się w takie muzułmańskie klimaty to czysta rosyjska ruletka.

Edytowane przez mac
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za głupotę się płaci, czasami najwyższą cenę. Może 10 lat temu by mi było ich szkoda, ale dzisiaj nie wzrusza mnie to (czyżby element habituacji społecznej i dlatego Twitter tego nie ściąga? Może mamy mieć to w dupie? "Ot, kolejna dekapitacja, przełącz na Polsat"). Tak samo jak nie wzruszyłby mnie widok osoby specjalnie rzucającej się pod koła rozpędzonego tira - chciała, to ma.

 

Selekcja naturalna - tak to chyba się nazywa. 

 

Weszły all-in, ale kto inny zgarnął jackpota. 

 

Mam nadzieje, że każda lewacka spierdolina umysłowa to obejrzy, zanim znowu będzie pierdolić coś w stylue ryfjudżiz łelkom.

 

A jak któraś dalej będzie chciała na wycieczkę do Maroka, to sam z chęcią postawię bilet.

 

A żeby było zabawniej:

Screenshot-20181223-111222.jpg

O, ironio...

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak.

 

Choć może już lepiej zacząć kończyć posty słowami as-salāmu ʿalaykum? Tak dla treningu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych niuń - dostały to czego powinny się spodziewać - rżnięcie (gwałt) i zarżnięcie (dekapitacja) - czyli to, co nakazane jest serwować babom niewiernych i babom lekkich obyczajów.

Za to co do samego wykonania tejże kary... strasznie słabo, wiele czasu spędzałem i spędzam na liveleaku czy Sadisticu (tam to się kiedyś działo na stronie głównej - kto zaglądał te kilka lat temu, ten wie o co mi chodzi) i naoglądałem się takich rzeczy, że mało mnie już może zadziwić. Po samym sposobie cięcia, nagraniu itd. mogę powiedzieć że to NIE JEST robota żadnej zbrodniczej szajki czy grupy terrorystycznej - straszna fuszerka, materiały z dekapitacją od ISIS itp. to.. cóż, rzeźnicka perfekcja - oni mają sposób na tak szybkie i błyskawiczne ścięcie łba, że człowiek oglądając to ma wrażenie że głowa trzyma się jedynie na samej skórze, bez kości, to samo z meksykańskimi materiałami z porachunkami na jeńcach wrogich karteli, takiego członkowania rąk, nóg nigdzie indziej w życiu nie widziałem, nawet Krysia z działu mięsnego z kilkuletnim ciachaniem kurczaków na części się chowa :P Laski musiały nadziać się na marokańskich, wkurwionych, radykalnych Januszy, którzy postanowili odreagować i zachować się przy tym tak jak prorok nakazuje - gorzej dla lasek , lepiej byłoby dla nich faktycznie trafić pod nóż ogarniętego rezuna z jakiejś szajki czy grupy.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewactwo to wyrażnie stan chorobowy. Jakaś patologia umysłu, objawiająca się nieumiejętnością rozpoznawania zagrożeń. To jakiś powrót mózgu do stanu dziecinnego, w którym dziecko nie wie jeszcze co jest zagrożeniem dla niego. 

To powinno byc diagnozowane i leczone. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, AR2DI2 napisał:

Lewactwo to wyrażnie stan chorobowy. Jakaś patologia umysłu, objawiająca się nieumiejętnością rozpoznawania zagrożeń. To jakiś powrót mózgu do stanu dziecinnego, w którym dziecko nie wie jeszcze co jest zagrożeniem dla niego. 

To powinno byc diagnozowane i leczone. 

Lewactwo to nie stan chorobowy a choroba, która robi z ludzi bydło, świnie czy tam brojlery - co kto woli. Żreć, srać, kopulować, gdy przyjdzie dzień na ubój i pojawi się pan rzeźnik - >  nie czuć strachu i nie walczyć. Sam hoduje króliki na mięsko, chodzę przy nich, dbam, a gdy przychodzi czas na to, by pozbawić kilka sztuk życia, łapię za tylne łapki i podnoszę do góry - myślisz że się szarpią? Panikują? A gdzieżby tam :D  Cisza, spokój, powiedziałbym wręcz że ślepe zaufanie w to, że nic nie ma prawa im się stać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzę powodu, żeby przejmować się losem głupich ludzi.

Nie trzeba dużo, żeby znać ich stosunek do naszej kultury.

Zwłaszcza w przypadku wyjazdu polegającego na dawaniu dupy, to nie będę miał litości. Paniusie medialnie dostają przedsmak tego co komuniści nam importują.

 

Know your race, know your place.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, lxdead said:

Żreć, srać, kopulować, gdy przyjdzie dzień na ubój i pojawi się pan rzeźnik - >  nie czuć strachu i nie walczyć.

To prawda. Tylko, że z lewactwem dochodzi jeden kluczowy aspekt, rózniący ich od królików - króliki swoją naiwną niewiedzą nie sprowadzają nieszczęścia na inne króliki, lewactwo tak. Bo gdyby taki lewak miał ochotę zeby mu muslim upierdolił ten tępy łeb, i pojechałby sobie jak te pannice do takiego Maroka, tam by mu odjebali, i tyle. To ja nei mam nic przeciwko. Jestem każdemu lewakowi dołożyć zeta do biletu. 

Ale te zjeby zapraszają oprawców do krajów w których tamci będą obcinać głowy innym ludziom. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że od dwóch dni męczy mnie ta sytuacja. Bezsilność to jedna z najgorszych rzeczy jaka może spotkać człowieka.

 

Jakim trzeba być ścierwem żeby zabić w tak bestialski spokój niewinne osoby. Te panny jeździły po świecie, na swoich kontach miały zdjęcia z różnych wojaży, więc nie jest tak, jak byście chcieli to widzieć. Po cholerę tam jeździć, jak mają kolorowych samców u siebie? One popełniły błąd, ponieważ zeszły ze szlaku, nie poszły do schroniska, które było oddalone o 2 km od miejsca, gdzie rozbiły namiot tylko chciały to zrobić po swojemu. Kto z nas nie rozbijał namiotu tam gdzie chciał? Kto nie pływał tam, gdzie nie do końca można było pływać? Kto nie chodził po miejscach, gdzie był zakaz? Kto nie chodził po niedokończonych budowach, przeskakiwał przez płoty, by dostać się na działki, gdzie mógł być groźny pies...

 

Panowie, trochę umiaru. Dziewczyny chciały wejść na górę i to wszystko, ale trafiły na największe gówno, które nosi ta Planeta. W Skandynawii żyje się bliżej natury, rozbija namioty na łonie przyrody. Oni tak żyją i to jest normalne, ale tutaj te dziewczyny popełniły błąd, który kosztował je życie. Rozumiecie absurdalność całej sytuacji? Chcesz wejść na górę, tak po prostu. Śpisz pod namiotem. Napada cię grupa kozojebców i szlachtują, jak świnię. Upadlają ciało, nagrywają i są dumni z tego faktu.

 

Muzułmańskie ścierwa powinny umierać tak, by czuli, że umierają. Długo, świadomie. Jestem za karą śmierci połączonej z torturami.

 

Kurwa, jak oni muszą nienawidzić Europejczyków.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, AR2DI2 napisał:

To prawda. Tylko, że z lewactwem dochodzi jeden kluczowy aspekt, rózniący ich od królików - króliki swoją naiwną niewiedzą nie sprowadzają nieszczęścia na inne króliki, lewactwo tak. Bo gdyby taki lewak miał ochotę zeby mu muslim upierdolił ten tępy łeb, i pojechałby sobie jak te pannice do takiego Maroka, tam by mu odjebali, i tyle. To ja nei mam nic przeciwko. Jestem każdemu lewakowi dołożyć zeta do biletu. 

Ale te zjeby zapraszają oprawców do krajów w których tamci będą obcinać głowy innym ludziom. 

Bo króliki to zwierzęta - zwierzęta nie przekazują wiedzy nabytej swojemu gatunkowi, tylko człowiek i niektóre naczelne to robią. Chodzi po prostu o to że lewactwo to idea która chce zrobić z ludzi właśnie takie króliki, które nie będą się przejmować tym co dzieje się poza ich klatką, byle by tylko papu dawali, sprzątali jak zrobi się brudno w tej klatce. Muslimy to taki rzeźnik, zaproszony przez rządzących :D Tyle że nauczają że rzeźnik to tak jak ten co się zajmuje i daje żreć - znaczy niegroźny :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Mapogo said:

Kto z nas nie rozbijał namiotu tam gdzie chciał? Kto nie pływał tam, gdzie nie do końca można było pływać? Kto nie chodził po miejscach, gdzie był zakaz? Kto nie chodził po niedokończonych budowach, przeskakiwał przez płoty, by dostać się na działki, gdzie mógł być groźny pies...

Trochę ci się pomyliła skala. Chodzenie w miejsca gdzie jest zabronione w Europie, to nie to samo co biwak na uboczu w Maroku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor - Dokładnie tak, nie będę w komentarzach jechał po dziewczynach, nic nie usprawiedliwia tego co się stało. Nie sądzę też, że to miała być seks-turystyka. Dla mnie, to kobiety jak kobiety... Równie dobrze mogli to akurat być mężczyźni i też chuja by zrobili, zostaliby związani a potem ścięci. Czasami człowiek ma strasznego pecha. Fakt faktem, jechać tam to z jednej strony proszenie się o kłopoty... Z drugiej to Maroko jest miejscem, gdzie turystyka kwitnie w najlepsze i w teorii tego nikt nie mógł się spodziewać. 

 

Siedzieć w domu cały czas i bać się życia to w mojej opinii też to co chcą uzyskać władze, żeby człowiek ciągle czuł strach. Najbardziej zastanawia mnie ten dowód osobisty, czemu ciągle tak samo się to kończy? Chcą kogoś wjebać? A może to jest wszystko ukartowane? Prawie zawsze jest dowód, filmik nagrywany jakby 100 letnim cegłofonem. Czy one lecąc tam już były martwe (ktoś już wiedział, że właśnie one?), a może to czysty przypadek?

 

@Mapogo - Dokładnie! Kto z nas nie ryzykował w życiu? Może starsi tego już nie rozumieją, nie pamiętają. Ale młodość taka jest, że robimy po swojemu. Te dziewczyny zapłaciły za to ogromną cenę, bardzo szkoda. Filmik oglądałem z 3 sekundy i nie dałem rady dalej. Mam w głowie ciągle jak krzyczy "ałaa". Wyobrażam sobie odkrajanie mi głowy tępym nożem... Rzygać się chce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednego. Człowiek przecież ma instynkt samozachowawczy, który powinien zorientować się, że jeżdżenie tam gdzie jest muzułmanin, grozi śmiercią. Tak samo jak ich importowanie do Europy.

 

Bardzo szkoda mi jest tych dziewczyn, obejrzałem jedną egzekucję i powiedziałem dość.

Wolę nie myśleć co by się działo, jakby lewactwo wpuściło tą hołotę do nas. Na taką skalę. Niestety robi to, ale tylnymi drzwiami. Generalnie nie będę patrzeć jak jakiś muslim sobie by tu nas chodził i chciał rządzić. Czy te strefy No Go, no jak można do tego dopuścić, żeby we własnym kraju ktoś zabrał terytorium z państwa i uczynił je swoim. Trzeba nie mieć ducha, honoru i godności narodowej. U nas kibole szybko by się z tymi strefami rozprawili.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te uśmieszki Bracia są rzeczywiście na miejscu... Pogratulować. Autorowi tematu tak samo wiedzy o tym, po co pojechały te Skandynawki.

Pojechały, ponieważ społeczeństwa cywilizowane są niestety wychowywane w duchu pokojowym i do głowy im nie przyszło, że mogą paść ofiarami takiego bestialstwa.

Dla mnie w tym momencie sprawa jest prosta i powinien być jednoznaczny przelicznik: za jedną Aryjkę 1000 ciapaków. I nie ma zmiłuj. Plus przymusowe wyjebanie z Norwegii i Danii egzotyki bez prawa jakiegokolwiek powrotu.

Niestety, tak się oczywiście nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.