Skocz do zawartości

42 tysiące łapek w dół pod kawałkiem Leningradu - w tekście pada stwierdzenie, że wszystkie panie lecą na hajs i polują na bogatych... ;)


Rekomendowane odpowiedzi

[słowo "babki" w refrenie, tzn. $$$]

 

...ciekawe, czy to był powód tak słabego przyjęcia tego utworu, czy chodzi o coś innego.

Jak myślicie?

 

To już drugi ich kawałek z rzędu, który ma przewagę łapek w dół nad łapkami w górę - jednak w poprzednim utworze [Ленинград — Цой - 127 tys. łapek w dół] powodem była chyba reklama banku w teledysku.

 

Ogólnie zajebisty zespół o ugruntowanej pozycji, dlatego zdziwiłem się trochę tą sytuacją.

A modelka w teledysku IMO absolutna elita genetyczna.

 

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian Też słucham trochę rosyjskiej muzyki, jak coś to możesz zalinkować w wolnej chwili jakieś ciekawe produkcje. ;) Kiedyś ten kawałek mnie ruszył mocno i na zapętleniu szedł: 

Poza tym playlisty z muzyką chodnikową w tle lecą, kiedy coś czytam, typu: 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2018 o 21:22, Dworzanin_Herzoga napisał:

To już drugi ich kawałek z rzędu, który ma przewagę łapek w dół nad łapkami w górę

 

Wszedłem teraz z ciekawości, czy tendencja się utrzymuje i trochę drgnęło, na ten moment:

 

*łapki w górę: 57441

*łapki w dół: 54311

 

3 tysiące pozytywnych ocen więcej niż negatywnych. 

:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.