Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, MommyHolly napisał:

Gdy miałam 14 lat wpadłam w bardzo toksyczny związek

Standard, patologia rodzi patologie.

 

9 godzin temu, MommyHolly napisał:

Brnęłam dalej w ten związek, lecz z czasem on zaczął wykorzystywać fakt, że ma mnie już na wyłączność i szantażując oraz niszcząc psychicznie wykorzystywał mnie seksualnie.

Wybielanie siebie, przerzuca wine na faceta. Przecież ona jest święta. Dziecko to pewnie też wina tego faceta

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak na dłoni schematy, dziewczyna z zaburzonej rodziny idzie dalej w schematy, jak po nitce do kłębka, tyle tylko że tego kłębka nie ma.

 

Tutaj @strategia dobrze zauważył, granie na wspólczuciu, on taki zły a ja biedna niedoświadczona, wszystko jego wina. Jednak nie zapominajmy że kolesia też NIKT nie zmuszał do seksu, więc jak spłodził to czemu miałby nie płacić? Inna sprawa że takich patoli też chodzi mnóstwo po świecie, nie tylko kobiety są zaburzone, więc nie widzę powodów czemu nie wierzyć tej opowieści, przychodzi świeżak na forum, opisuje swoją sytuację i jakoś bardzo rzadko kiedy jest to podważane.

 

Edit: a jak troll to choinka mu w oko ;)

Edytowane przez Taboo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście bierze na wymioty. Obserwowałem te schematy i wiem z jaką łatwością przychodzi robienie dzieci takim nastolatką jak ty, patologia rodzi patologie nie ma zmiłuj. Teraz dziecko zostanie wychowane na podobny schemat i tak w kółko

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łabędź napisał:

 

@mac no fakt, albo dobrze wyedukowana co już zauważył @Ważniak albo trol się nami karmi.

Pożyjemy zobaczymy. 

Dobrze wyedukowana matka z dzieckiem w takim wieku, do tego z podobno patologicznymi rodzicami. 

 

I kiedy ona miała czas na naukę, jak niby chodziła ze starszym chłopakiem?

 

Beka poziom 2 :D

 

No, ale dobrze. Jestem prawdziwym białym rycerzem, więc dam szansę. Jak mógłbym o "wykorzystywanej" bidulce, matce polce w ogóle źle mówić :D Kolejny temat, gdzie przewiduję niesamowite zwroty akcji :D

 

Dobrze się pośmiać trochę :D

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś znałem jedną dziewczynę spotykałem się z nią, byłem 18 letnim białym rycerzem ona 17. Płakała mi jak ja tamten zły chłopiec bije, źle traktuje nie może z nim być. Ja przywoziłem tuliłem rozmawialiśmy. Nagle kontakt się urwał. Co się okazało a No wspólny znajomy powiedział, że wróciła do tyrana. Pewnie miała tam rzniecie aż tryskało po ścianach a ja naiwny wierzyłem w to pierdololo. Stąd jak słyszę takie rzeczy od razu red alert i jak widać powyżej nie tylko ja.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, CzarnyR napisał:

Płakała mi jak ja tamten zły chłopiec bije, źle traktuje nie może z nim być. Ja przywoziłem tuliłem rozmawialiśmy. Nagle kontakt się urwał. Co się okazało a No wspólny znajomy powiedział, że wróciła do tyrana. Pewnie miała tam rzniecie aż tryskało po ścianach a ja naiwny wierzyłem w to pierdololo. Stąd jak słyszę takie rzeczy od razu red alert i jak widać powyżej nie tylko ja.

To jest oczywiście schemat pewien.
Ja miałem bardzo podobnie, chociaż końcówka była inna.
Pańcia, która wcześniej deklarowała, że chce się wyszaleć bo ex ją ograniczał, nagle weszła w związek z beta providerem z bogatego domu :) 
Ten sam beta provider, co na imprezie trzymał dziewczynom torebki i podglądał jak obmacuję jego przyszłą albo może wtedy już teraźniejszą, ale ukryli fakt przede mną :) 

Ja też już nigdy nie słucham babskiego pierdololo o złych mężczyznach, zwłaszcza gdy widzę, że owa dama ma spojrzenie jak spod byka.
A często się słyszy o złych mężach, ale potem spojrzysz na te kobiety i.... co?
Wkurw w oczach, skóra stara mimo że kobita młoda 34 lata - dziwne, że została rozwódką? :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok...ale mnie interesuje nadal, kto jest upośledzony....ojciec, dziecko, matka? czy jej rodzice. A może wszyscy? ?

 

Sytuacja jak dla mnie typowo patologiczna...jednak ile w tym prawdy, a ile ukrytego celu.

Np. obnażenie naszego samczego i bezkrytycznego poczucia solidarności z biednym partnerem rzeczonego dziecka...bo o ile to prawda...to nadal dziecko, a ukończenie18 roku życia, zdolność do rozpłodu to jeszcze nie dojrzałość. Więc jak dla mnie autorka nadal jest dzieckiem.

Jeżeli jednak to prawda, to w celu zabezpieczenia interesu dziecka, sprawowania opieki i wywiązywania się z obowiązków rodzicielskich, biorąc pod uwagę zaistniałe wcześniej wydażenia...matka powinna mieć kuratora, który będzie kontrolować sytuację w rodzinnie.

Bo jeżeli matka wcześniej dopuszczała do patologicznych sytuacji to nie daje rękojmi że w przyszłości będzie ich unikać.

Koniec kropka.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Ja też już nigdy nie słucham babskiego pierdololo o złych mężczyznach

One wszystkie mają takiego pecha, że zawsze trafiają na takich chamów, zwyroli, bestie po prostu.

A na początku jest tak - miłość, miłość wygasa/zdrada któregoś partnera i na końcu - cham, zwyrol, bestia, świnia.

Kurcze.. a kto im kazał wchodzić w związek z taką osobą?

Więc zadajmy pytanie: skoro on był taki zły to czemu ona z nim tyle była? Pytanie retoryczne..

 

15246614470257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MommyHolly napisał:

dojrzałym facetem, który miał już ukończone 18 lat.

Powiedz mi co wg. Ciebie znaczy "dojrzały".

13 godzin temu, MommyHolly napisał:

Pomimo tego, że nie chciałam, oddawałam mu się, bo nie chciałam zostać sama.

Okej, rozumiem że samotność to straszna rzecz, ale koniec końców uprawiałaś z nim seks bo na to pozwoliłaś. Dlaczego więc kłamiesz?

13 godzin temu, MommyHolly napisał:

przechodziłam wiele spraw sądowych, między innymi o to co się wydarzyło, czyli wykorzystywanie seksualne

To jest podłe. Jeśli nie powiedziałaś wyraźnego NIE to wcale nie dziwię się że ta rozprawa nie potoczyła się tak jak chciałaś. To że w ogóle dostał zawiasy jest dużą przesadą. Nawet jeśli podświadomie nie chciałaś z nim współżyć. Nasuwa mi się tylko pytanie, czy ty go w ogóle kochałaś na początku waszego związku? Bo z twojego posta wynika jedynie że chodziłaś z nim bo nie chciałaś czuć się samotnie.

 

13 godzin temu, MommyHolly napisał:

później okazało w sprawie o alimenty oraz pozbawienie praw rodzicielskich jest on upośledzony

Alimenty, okej, rozumiem. Ale pozbawienie praw rodzicielskich? Co on zrobił? Bił Ciebie lub twoje dziecko? Jakbym wkopał się w takie bagno też bym udawał upośledzonego.

11 godzin temu, strategia napisał:

Wypierdalaj zarobić na dziecko a nie ciągnij kasy od faceta skoro Cię tak rzekomo 'wykorzystywał'. DO ROBOTY.

Za ostro kolego. Wiem że kipi w tobie złość, ale ta dziewczyna zabłądziła popełniła kupę błędów i zwala winę na innych. Czy można to usprawiedliwiać to patologicznym tłem? Ciężko powiedzieć. Moim zdaniem trzeba edukować płeć przeciwną jak nie zachowywać się w takich sytuacjach, a nie prosto z mostu hejtować. Nienawiść wyzwoli tylko więcej nienawiści ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2018 o 14:34, sombrero23 napisał:

Za ostro kolego. Wiem że kipi w tobie złość, ale ta dziewczyna zabłądziła popełniła kupę błędów i zwala winę na innych. Czy można to usprawiedliwiać to patologicznym tłem? Ciężko powiedzieć. Moim zdaniem trzeba edukować płeć przeciwną jak nie zachowywać się w takich sytuacjach, a nie prosto z mostu hejtować. Nienawiść wyzwoli tylko więcej nienawiści ;)

Edukować je?

W żadnym wypadku! Bo zacznie Ci mięknąć serce i wejdzie Ci kobieta na głowę. Albo nasz kochane panie, zaczną mieć jeszcze większe wymagania.

Z nimi trzeba krótko i na temat, trzeba pokazać dyscyplinę. A nie miękkie jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... brzmi to jak wymyślona historia, pomimo, że takie się zdarzają, choć może się mylę. W każdym razie ja jakoś nie wierzę w jej prawdziwość ;) Może dlatego, że ten wiek 14 lat, jego rzekome upośledzenie umysłowe, plus test "opowiem wam moją historię" zalatują ściemą. No i ten nick MommyHolly na dokładkę i tekst, że skończyłaś JUŻ 18 lat :D W każdym razie cała historia jest bardziej śmieszna niż pouczająca, a gdyby była dla autorki tak ważna, to znając naturę nas kobiet, rozpisałaby sie o wiele bardziej o tym jaki on był, jak ja traktował itd. itp., ale, że to ściema, to ograniczyła się tylko do najbardziej szokujących faktów typu sprawy o molestowanie nieletniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.