Skocz do zawartości

Spotkanie córki po 28 miesiącach


Rekomendowane odpowiedzi

Na główną wykopu trafił film od użytkownika To_me_k, przedstawiającego się jako Tomasz Dudzic. Widać na nim jak matka traci nad sobą kontrolę gdy dziecko wpada w stan szczęścia na widok ojca, którego nie widziało ponad 2 lata. Potem zjawia się jakiś damski bodyguard wyposażony w niebezpieczne czerwone szpony, który udziela "wsparcia" matce odciągając siłą dziecko od ojca a do tego wspomina coś o "seksualnym nastawieniu" (6:13) i przedstawia dziecku tatę jako "obcy". Obydwie panie robią chyba wszystko by popsuć dobrą atmosferę. Obawiam się, że dziecko może tam służyć jako karta przetargowa. Skoro nawet przed kamerą próbują nim chamsko manipulować strach pomyśleć jak mogą mu prać mózg gdy nie są "na wizji".

 

 

Cytat

 

Od 21.08.2016r. kiedy po raz ostatni widziałem swoją córkę minęło 28 miesięcy, a wszystko przez alienację rodzicielską.
Matka mojego dziecka skutecznie od tak długiego czasu izoluje nasze dziecko, nie patrząc na jej dobro... szeroko rozumiane dobro...
Dzisiaj się udało ... na parkingu Galerii Leszno... miesiące przygotowań nie poszły na marne.

Na nagraniu widać jak moja córeczka jest za mną i jak matka szarpie rączki dziecka, żeby nie mogło otworzyć okna ani drzwi w samochodzie, żeby nie miało kontaktu z tatą.
Zabrania dziecku, manipuluje telefonem dziecko.
Obcy ludzie "ciocie" wmawiają mojej córce, że jestem "obcy"... zabraniają mi dotykać własne dziecko mówiąc, że jest to "seksualne nastawienie"...

Moja córka na szczęście nie zapomniała o swoim tatusiu, pamięta...

Obejrzyj cały film i zostaw komentarz.

Potrzebny rozgłos sprawy.

STOP alienacji rodzicielskiej !!!

-----------------------------------------------------------------------
mieszkalem z tesciami i nie potrafiłem się dostosować, a matka naszego dziecka była za rodzicami, więc stworzył sie konflikt i musiałem odejść do innej kobiety

-----------------------------------------------------------------------

Problem jest z tym, że matka mści się na mojej osobie krzywdząc własne dziecko. Bo czemu jest winna córka?

link do znaleziska na wykopie: https://www.wykop.pl/link/4710891/spotkanie-corki-po-28/

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dramat i jasne unaocznienie tego, jak bezsilny i niesprawiedliwy jest polski wymiar sprawiedliwości. Mój serdeczny przyjaciel ma ten sam problem. Niestety cały system niestety jest nastawiony przeciwko niemu. 

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że za takie czyny nie ma de facto konsekwencji. Kobieta może robić takie wybiegi, lecz nie grozi jej za to żadna sankcja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham audycji Pana Marka, ale myślałem, że to są bardzo sporadyczne przypadki alienacji rodzicielskiej, a tutaj ich coraz więcej, w większości są nieudokumentowane niestety.

Smutne jest to, że kobieta się mści na mężczyźnie kosztem dziecka.

 

Powiem szczerze, że to jest bardzo mocny film!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest tragedia po prostu, żeby dziecko nie mogło mieć kontaktu z ojcem do którego tak się rwie. Pomyślcie ile dla tej małej musiało znaczyć choćby i takie spotkanie. Znałem podobną sytuację, jak miałem jeszcze kiedyś papugi w wolierze i kilka innych zwierzaków, dzika, zające itd. często przychodziła do mnie taka mała dziewczynka, bardzo bystra, rezolutna, wesoła, rozgadana, zawsze chętna i skora żeby coś pomóc przy zwierzakach - sytuacja podobna jak na tym filmie, w sensie ojciec "wycięty" z życia - dobiło mnie raz kompletnie jak raz, gdy siedziała u mnie, matka zaczęła ją wołać i mała wypaliła mi na pożegnanie "pa Tato". Gruchnęły mnie zaraz jak młotem myśli, jak bardzo musi być jej brak taty, tego męskiego wzorca..  Oby temu facetowi udało się wywalczyć większy kontakt z córką, szczerze mu tego życzę na święta, jego córce też. Choć fakt, tym tekstem że "musiał odejść do innej" to strasznie dojebał do pieca, raczej mu to zaszkodzi aniżeli pomoże uzyskać pomoc internautów.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten fragment, że musiał odejść do innej rzeczywiście słaby, facet nie jest bez winy, natomiast wszyscy wiemy jak to jest z mamusiami naszych kobiet. 'Dostosować' się nie potrafił, ah tak. 

Dla mnie rzecz jest oczywista, że jak kobieta chce być z mężczyzną, to z nim zamieszkuje i on jest dla niej najważniejszy jeśli chodzi o wspólne decyzje, życie, etc. Tak samo ona dla niego. Rodzice się nie wtrącają, rodziców się odwiedza, jak należy synowi czy córce, ale od ingerencji w związek oni nie są.

Niestety sam doświadczyłem takiej 'mamusi'. Mamusia doszczętnie wyprała mózg mojej byłej i z dziewczyny która dbała o swojego faceta zrobiła się coraz bardziej roszczeniowa i chcąca rządzić, 'no bo mamusia tak powiedziała'. No i czym się skończyła jej mądrość? Rozstaniem. Czym kończy się 'mądrość' tej Pani na wideo? ano też rozstaniem. Normalne kobiety wyciągnęłyby wnioski - nie chcesz rozstania, to nie stawiaj mamusi i jej 'nauk' w stosunku do swojego związku na piedestale.

A tak - niech słuchają dalej mamuś a związki się będą coraz bardziej rozpadać, rozwodów coraz więcej.

 

Dziś Bogu dziękuję, że się w tę rodzinę nie wżeniłem, bo bym się kurwa tak naprawdę z jej mamusią ożenił [*]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, jakich wiele. Sam przez to przechodziłem, moja była dobrze wiedziała co robi, zwiewając z dzieckiem do ojczyzny. W Polsce matki izolujące dzieci od ojców są praktycznie bezkarne, sprawy o ukaranie są przeciągane nawet do 2 lat i kończą się mandatem wysokości 50 zł. O ile ojcom w ogóle chce się w to bawić. Komornik ściga ojca bezlitośnie za alimenty, kontakty zależą od widzimisię matki. Gdy do takiej sprawy przyjeżdża policja, mamusia melduje, że nie czuję się bezpiecznie przy ojcu i odmawia wydania dziecka. Policja robi gówno warta notatkę i odjeżdża, dziecko zostaje z mamusia, tata całuję klameczkę. 

 

Polska konstytucja chroni maciezynstwo, o ojcostwie nie ma w niej słowa, dopóki się to nie zmieni, będzie tak jak jest. 

 

Opieka naprzemienna została wyjebana do śmieci przez urzędników Ziobry. 

 

Przykładowo w Niemczech, matka która odmawia ojcu realizacji kontaktów, nie dostaje za dany miesiąc alimentów. Proste i bardzo skuteczne. Nie w polskim pierdolniku. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Normalny napisał:

 W dzień w którym mam nadzieję spotkać się z dzieckiem. Jak nie dziś to jutro. Prezent czeka pod choinką.

 

Ja mam na drugi dzień świąt spotkanie z synem. Prezenty również czekają  :)

Zabieram go do siebie na cały dzień :D Odziwo ex, odp krótko. Syn będzie czekał na ciebie. Zobaczymy ile w tym prawdy a ile kłamstwa. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Schlucken,NichtSpucken! napisał:

Przykładowo w Niemczech, matka która odmawia ojcu realizacji kontaktów, nie dostaje za dany miesiąc alimentów. Proste i bardzo skuteczne. Nie w polskim pierdolniku. 

 

Mało tego takie ograniczanie i taki zachowania jak na filmie powinny być karane i bezwzględnie powinny być wyciągane konsekwencje. Każdy nawet słabo rozgarnięty psycholog wie, że brak dla dziecka kontaktu z ojcem (dla dziewczynki i również chłopczyka tylko w innym zakresie) wpływa destrukcyjnie na jego rozwój społeczny.

 

Gratuluje temu Panu z filmu zimnej krwi, opanowania i klasy w zachowaniu.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że córka po skończeniu 18 pierwsze co zrobi to odwiedzi ojca. 

 

Z jednej strony to że facet musiał iść do innej nie jest ok, ale po części jestem stanie go zrozumieć. Jeżeli ona ma zjebany charakter przy którym po paru latach prędzej się zostanie alkoholikiem niż ułoży z nią relację to mu się nie dziwię że wolał odejść. 

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do niczego nie namawiam. Czysta walka z kimś, kto stosuje najbardziej podłe techniki jest skazana na porażkę i głupia. To "wojna totalna" z użyciem zakazanych środków przeciw cywilom. Do ojca : odkładaj małe sumy z każdej wypłaty do słoika (żadne konto), myśl na chłodno, kombinuj, rozkładaj to na lata. W końcu dojdziesz do czego będą Ci potrzebne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.