Skocz do zawartości

Najgorsze święta ever :(


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

Zajzalem z ciekawości na jej profil

Bracie, czy do Ciebie coś dociera? Ran się, kurwa, za przeproszeniem, nie rozdrapuje!

Ja wiem, że u nas w kraju panuje taka mentalność i ludzie uwielbiają się dołować, cierpieć (choćby na pokaz) i wgle ale to nic nie zmienia.

To tylko pogarsza Twój stan, więc proszę wbij sobie to do głowy, że się nie zagląda na żadne profile ex, choćby tam napisała, że zmarł jej kot Pimpek, cokolwiek.

 

1 godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

Od J.'  wiadomo serce wali jakbym mial zawalu dostać. Ale chyba lepiej  nie odpisywać? 

Jak masz się tak pytać sto razy, to może jej odpisz, wiesz? To znowu dostaniesz kopa w jajca aż Ci wyjdą tyłkiem i może w końcu coś do Ciebie dotrze.

To już kolejna strona i jak grochem o ścianę, otrzeźwiej proszę. Rusz dupę na siłownię, do znajomych a nie siedzisz i rozpamiętujesz.

 

Myślisz, że ona jest wyjątkowa? Nie jest. Ma zapewne przeciętne iq, sra, obciera dupę, urody to jej może dodawać tylko tapeta a tak jest jak facet tylko z cyckami i cipką.

Czy ona zdobyła Mount Everest? A może dostała Nagrodę Nobla? Nie? No to nie wiem, była pierwsza w biegu na 1000m na Olimpiadzie? Też nie?

Oj, to chyba była po prostu zwykła dziewczyna jakich jest miliony, przepraszam, miliardy na świecie.

10 minut temu, Wolverine1993 napisał:

chciała wyprowadzic mnie równowagi

I wyprowadziła. Jesteś facetem, wiec tak nie ulegaj emocjom jak kobieta. Weź się w garść.

Ja Cię po części rozumiem, bo mam/miałem podobne problemy co Ty z między innymi introwertyczną naturą, nadwrażliwością etc ale to idzie przekuć w zalety.

 

Taki mały kopniak w tyłek na szczęście i dużo dobrej energii, nie rozpamiętuj i wyciagnij wnioski.

Pozdrówki ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Ty nieczuły chamie, taki brat z ciebie! Nie umiesz czytać??? Napisane jest "najgorsze święta EVER"! EVA! ;(. 

 

Odcinek 12869 - "moja była pojawiła się na messangerze i zniknęła od razu dokładnie o 17.15 kiedy to była nasza godzina pierwszego pocałunku! Co ona chce mi przez to powiedzieć? Powinienem napisać :) czy ;) czy ? czy :P a może ?? Która emotka pokaże bardziej, że trzymam ramę??". 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wolverine1993 napisał:

wiem ze jestem żałosny ale emocje biorą górę, pewnie większość by takie miala rozkminy.

Nie jesteś żałosny, każdy przez to przechodził ale trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć STOP, dalej nie idę w tą stronę.

To jest właśnie ten moment i albo zaczniesz wychodzić na prostą albo będziesz dalej grzęznąć w tym mule.

Niepotrzebnie podbijasz sobie tym ego, bo ona się tym tylko bawi.

 

45 minut temu, Raivo napisał:

Mógłbyś rozwinąć ten wątek?

Co chciałbyś wiedzieć? Odpowiem ogólnie, jakby co to dopytasz potem.

Jestem introwertykiem i tego nie ukrywam, tzn. może nie jestem taki 100% przykładem intro ale też 100% przykłady są niezwykle rzadkie.

Tak jak rzadko zdarzają się czyste somatotypy: ekto, endo, mezo, najczęściej to jest mix z wskazaniem na któryś podtyp, tak samo jest z osobowością.

 

U mnie jest duża przewaga cech introwertycznych, np: mogę spędzić cały dzień z ludźmi dobrze się bawiąc ale potem będę ich unikać, bo będę tym zmęczony.

I będą mnie drażnić, irytować, wkurzać, bo będą mi zabierać już za dużo mojej osobistej przestrzeni, która pozwala mi ładować baterie.

 

Jeśli chodzi o nadwrażliwość, to kto jest trochę dłużej na forum, wie, że jedną z moich pasji jest szkicowanie/rysowanie.

Bardzo często przelewam swoją zbytnią emocjonalność na papier, emocje zużywam jako paliwo podczas etapu tworzenia.

Kolejnym sposobem jest chodzenie na siłownię, tam również można użyć emocji jako energii/zapalnika do działania.

 

Reasumując, wiemy, że nóż może służyć i do pokrojenia chleba i do zabicia.

Sztuką jest używać narzędzi tylko do odpowiednich celów, czyli, jeśli jesteś osobą emocjonalną to:

- nie wrzeszcz, nie płacz (ale bez przesady, nie każe Ci tego tłumić) po prostu zużyj te emocje w inny sposób

Zamiast iść w miasto i szukać bójki, idź pobiegać, potrenować, zajeb się. To o wiele zdrowsze i madrzejsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.