Skocz do zawartości

Twoje subiektywne top 5 gier na PC


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Seria Doom, Unreal, Call of Duty, Medal of Honor, Seria FarCry - strzelanki pierwszoosobowe

2. Seria Command&Conquer, Starcraft, Total Annhilation, Dune, Warcraft - strategie RTS

3. Ufo Enemy Unkown/Terror fom the Deep

4. Tie Fighter, X-Wing - symulatory ze świata SW.

5. Jakies tam inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

 

1. Gothic 2 + Noc Kruka - ta gra wymiata, przeszedłem ją kilkadziesiąt razy i zrobiłbym to ponownie. Spróbujcie sobie zagrać w nią np. samym łucznikiem, to jest dopiero wyzwanie.

2. Wiedźmin 3 + Krew i Wino + Serca z Kamienia. Minusem są bossowie z dodatków czasami żeby ich pokonać musiałem zjechać z poziomem na najłatwiejszy (klucznik, koszmar Iris, Detlaff).

3. Gothic 1 - bez dodatków, grafika słaba ale historia świetna.

4. Medieval II Total War oraz dodatek Królestwa.

5. Tutaj reszta: Gothic 3, Wiedźmin 1 oraz 2, Europa Uniwersalis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

1. Red Alert 2 + YR. Niestety, gra nie działa stabilnie pod windowsem ani Linuxem. Są ludzie, którzy próbują przenieść to w przeglądarkę, ale nie wiadomo kiedy i jak to się skończy.

2. Operation Flashpoint 

3. Half life + dodatki (mowa o pierwszej części)

4. Postal 2 + dodatki (świetny Eternal Damnation zrobiony przez fanów)

5. Duke Nukem 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Starcraft - Brood War

2. Warcraft III TFT

3. Command & Conquer - Generals, Zero Hour, Shockwave

4. Bardzo niepopularna gra, ale najwięcej czasu na niej straciłem w dzieciństwie - Original War

5. World of Warcraft - TBC i WoTLK

Jestem lekkim fanem RTSów i fantasy, z innych ciekawych gier, w które grałem i umieślibym blisko topki

- Assasins Creed 3

- GTA San Andreas, Vice City

- NFS Most Wanted, Underground 2

- Cod 4 zwłaszcza multiplayer, więcej grałem w CSa ale szczerze - moim zdaniem CS nigdy nie miał podjazdu do Coda 4

- Seria anno

- Age of Empires 2 i 3

- Starcraft 2

- Stare dobre settlersy

- Heroes V - nie grałem niestety w III, ale podobno lepsza.

- Cities - skyline - może nie top, ale fajnie rozbudowana gierka
  

W dniu 25.12.2018 o 15:29, Quo Vadis? napisał:

Subiektywnie, na PC oraz TOP 5.

3. Seria FIFA - nie będę porównywać do PESa, bo nigdy nie grałem ale fifę kocham, bo piłkę również kocham

 

Z ciekawości - co roku wydajesz te 100 - 200 zł na nową wersję, która niewiele różni się od starej? Zawsze się dziwiałem ludziom, którzy co roku muszą kupić nowego Coda, Fife czy innego takiego tasiemca. Dla porównania takie GTA z wersji na wersji dokonywało jakiegoś przełomu technologicznego, ale Fifa czy Cod to trochę taki odgrzewany kotlet, dla mnie osobiście niezbyt smaczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, horseman napisał:

1. Red Alert 2 + YR. Niestety, gra nie działa stabilnie pod windowsem ani Linuxem. Są ludzie, którzy próbują przenieść to w przeglądarkę, ale nie wiadomo kiedy i jak to się skończy

Próbowałeś za pośrednictwem mod'a - mental omega?

http://mentalomega.com/index.php?page=mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Będzie ciężko, tyle dobrych tytułów, ostra selekcja:

1. RTS: Dune 2000 (ale obowiązkowo pierwowzór Dune 2 na początek, ale 2000 lepiej wykonany)

2. Przygodówka: Lucasarts: Day of The Tentacle (jak ktoś chce Maniac Mansion czyli pierwsza część jako wprowadzenie)

3. Half-Life uniwersum (cała seria I, II, episode I/II + dodatki typu Blue-Shift, Opposing Force, HL Deathmatch, pochodne...CS 1.6, TF1, Black Mesa również)

4. Cannon Fodder

5. Symulacja: F-22 Lightning 2 (Novalogic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.