Skocz do zawartości

SMV to jednak nie wszystko - przestroga dla wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega 29 lat powiedział mi ostatnio, że nie chce zmieniać dziewczyny (Jego 1 dziewczyna, 21 lat, mieszka 30 km od niego)

i szukać nowej, bo wie ile go to kosztowało sił żeby byli razem.

 

Dziewczynę poznał przez znajomych.

 

- Dodam że jego zdjęcia w dużej ilości lajkują kobiety, ma sporo znajomych w tym kobiet,

- Często dostaje odwzajemnione uśmiechy na ulicy od znajomych/nieznajomych,

- Często otacza się kobietami na różnych wydarzeniach i nie ma problemu z ich zapoznawaniem, żartowaniem, rozmową itd. ale problemem dla niego jest przejście o krok dalej,

- Wykształcenie wyższe, zarobki 3.5-4k zł / miesiąc.

- 173 cm wzrostu,

- Mieszkał w dużym jak i średnim mieście, więc lokalizacja nie ma nic do rzeczy


Robił podchody do kilku Pań, ale miał pecha lub brak umiejętności z tymi atrakcyjniejszymi np. jedna z Pań o rok młodsza od niego spotykała się z nim, po czym wróciła do swojego partnera 15 lat starszego.

O dziwo mniej atrakcyjne Panie szybko znajdywały nowego partnera jeśli widziały, że on był niezainteresowany.

 

Ma 29 lat i dopiero 1 dziewczynę w życiu, z seksem też domyślam się że krucho pomimo tylu ułatwień.

 

Raz się mnie nawet zapytał:

- Ej, jakaś laska do mnie cześć powiedziała, a ja jej nie znam, wiesz o co chodzi?

Dodam że gość jest inteligentny, może w tych sprawach mniej, ale skończył wymagający kierunek, w szkole był najlepszy.

 

To jest o tyle dziwne, że ma wysokie SMV (dziewczyny go często zaczepiają i ma ułatwione zadanie - raczej mężczyzn o niskim SMV kobiety nie zaczepiają, a wręcz unikają).

Poza tym ma większy próg błędu.

Pomimo tego nie potrafi wykorzystać sytuacji, także jest to nauczka dla wszystkich którzy uważają że wyglądem załatwisz wszystko.
 

 

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMV to nie tylko wygląd. To jedna ze składowych całości. Jest elementem SMV ale moim zdaniem im człowiek starszy tym bardziej wygląd traci na rzecz statusu i posiadanych dóbr, z których Pani może skorzystać. Dla młodych dziewczyn szukających wrażeń, zabawy i emocji wygląd ma większe znaczenie niż dla 30stki szukającej "stabilizacji". Też jest ważny ale ważniejsze stały się inne kwestie dotyczącej właśnie tej stabilizacji.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trop napisał:

Powiem Ci że spotkałem nawet 42 latkę dla której wygląd ma znaczenie.

 

Zawsze jakiś moim zdaniem ma ale z wiekiem spada na rzeczy innych czynników. Co nie znaczy, że nie ma takich dla których jest nie ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jest niesmialy sam na sam i nie umie pojsc za ciosem.., kobitki chca zdecydowanych idacych krok po kroku miedzy jej nogi. Potem sie rozkreci, skoro ma wziecie. i zrozumie, ze kobieta da mu duze , ale to on ja musi otworzyc.Niewypalow nie ma sie co wstydzic, to jak niestrzelone gole w podworkowej lidze..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PewnySiebie napisał:

Pomimo tego nie potrafi wykorzystać sytuacji, także jest to nauczka dla wszystkich którzy uważają że wyglądem załatwisz wszystko.

Męskie smv składa się z:
Looks
Money
and
Status(czyli umiejętności interpersonalne, siła społeczna, miejsce w hierarchii społecznej)

Koledze po prostu brak wiedzy i może jest nieśmiały.
Niektórzy są przystojni i kobiety dają im dużo znaków oraz okazji, a Ci nie wiedzą jak pójść za ciosem.

 

 

1 godzinę temu, PewnySiebie napisał:

O dziwo mniej atrakcyjne Panie szybko znajdywały nowego partnera jeśli widziały, że on był niezainteresowany.

Ego.
Kobiece ego.
Bały się, że atrakcyjny mężczyzna je rzuci.
A to by przecież zepsuło ich niestabilną wysoką samoocenę.
Kobiety są wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, trop napisał:

Wysoki to nie jest... 

 

19 minut temu, qpa napisał:

ze 173 to w jakiś babskich plotkach może zostać nazywany  nawet karzełkiem...

Bez przesady , skoro średnia wzrostu mężczyzn w PL to około 175 cm.

Ale faktycznie przyznał mi się, że ma z tego powodu kompleksy.

Jednakże sprawdziłem tę informację pod kątem naukowym i Wg naukowców jest on mężczyzną średnim (w Polsce)

1625469_602060509863032_1483431310_n.jpg

 

@Ragnar1777 Fajnie to ująłeś. Dzięki :) Dobra lekcja na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wzrostu, miałem dziewczynę która mi wprost mówiła że musi się przyzwyczaić do mego wzrostu, zajęło jej to trochę czasu, a mam 172 cm. Pomijam jaką osobą była i jakie miała "standardy" wcześniej ;) Ale myślenie lasek w tym temacie myślę jest podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że VMV (visual market value) to nie wszystko.

 

Na OSMV (overall sexual market value) składa się wiele innych determinantów.

 

Od dawna uważam, że współczesny słownik redpillowski powinien ulec małemu update'owi, aby nie wprowadzać ludzi w błąd i nie zakrzywiać rzeczywistości, bo później są takie kwiatki - przystojny gość, kobiety same podbijają, ale koniec końców chuj z tego wszystkiego wychodzi.

 

Na OSMV składają się:

- VMV (visual market value),

- DGMV(dick-game market value),

- HMV (hierachical marek value),

- ROMV (resources owned marek value),

- YIMV (yearly income market value),

- WBMV (well-being market value),

- SSMV (social skills marekt value)

- ChMV (characterological market value)

- i coś, z czym nie każdy się pewnie zgodzi, a mianowicie OFMV (operating frequency market value).

 

Każda powyższa determinanta może zostać rozbita na kolejne poddeterminanty, z których następnie wyciągnie się uśredniony wynik.

 

Weźmy VMV gościa, o którym jest temat.

 

Rozpatrujemy wzrost (kwestia szerokości i długości geograficznej - zakładając, że 10/10 to już 180 cm - w Szwecji 173 cm będzie warte 3/10, w Hiszpanii 7/10 itd.), fryzurę (pełne, gęste włosy; początki łysienia; brak włosów itd.), twarz, body-fat, ubiór, uzębienie, dłonie, zapach. 

 

Uśredniamy wyniki i otrzymujemy VMV, później to samo z każda inną determinantą, aż otrzymamy OSMV.

 

Wysokie VMV daje człowiekowi jedynie pole position w relacji z płcią przeciwną, ale nie jest czynnikiem decydującym o wygraniu wyścigu. 

 

Rozpatrywanie kogokolwiek wyłącznie pod kątem wyglądu jest jak wsadzenie laika do Mustanga.

 

Co z tego, że ma fajny wózek, skoro rozpierdala się na każdym pobliskim drzewie:

 

Edytowane przez Ważniak
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny komentarz, za niedługo nauki Red Pill będą musiały być na uczelniach, bo tyle wiedzy jest :D

Ale w większości z tych wskaźników jest wysoko w porównaniu do reszty mężczyzn z otoczenia (oprócz - DGMV(dick-game market value), ) :P.

 

@Ważniak

 

Jak większość mężczyzn ma tyle cm wzrostu, nie wiem jaka jest mediana, ale też pewnie koło 170 cm.

 

@radeq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, PewnySiebie said:

 

Bez przesady , skoro średnia wzrostu mężczyzn w PL to około 175 cm.

Ale faktycznie przyznał mi się, że ma z tego powodu kompleksy.

Jednakże sprawdziłem tę informację pod kątem naukowym i Wg naukowców jest on mężczyzną średnim (w Polsce)

1625469_602060509863032_1483431310_n.jpg

 

@Ragnar1777 Fajnie to ująłeś. Dzięki :) Dobra lekcja na przyszłość.

Wzrost mezczyzny w oczach kobiet jest korygowany o grubosc portfela na ktorym ten mezczyzna stoi...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie Te dane odnośnie wzrostu to chyba jeszcze z czasów komuny wziąłeś. I zapewne do puli liczyli tak młodych, jak i zgięte dziadki. Dziś dzieciaki po 17-18 lat mają już ponad 180 cm w większości, a nie rzadko rosną ponad 190cm. 

 

A w temacie to gość robi pewnie dobre wrażenie, a później jest już tylko gorzej. Mam kolegę o typie urody południowca, ale w rozmowie brak mu pewności siebie i "cwaniactwa", które jest bardzo ważne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Veterano napisał:

Moze jest niesmialy sam na sam i nie umie pojsc za ciosem.., kobitki chca zdecydowanych idacych krok po kroku miedzy jej nogi. Potem sie rozkreci, skoro ma wziecie. i zrozumie, ze kobieta da mu duze , ale to on ja musi otworzyc.Niewypalow nie ma sie co wstydzic, to jak niestrzelone gole w podworkowej lidze..:)

Z całym szacunkiem ale proszę pisz POPRAWNIE, żebyś warna nie dostał i żeby w oczy tak nie kłuło ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.