Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno mechanizm psychiczny działa tak, że Paniom podświadomie kształtny, umięśniony tyłek kojarzy się z mocnymi nogami, a więc odpowiednio z silnym ciałem, a to daje siłę fizyczną, co daje poczucie kobiecie, że samiec ma odpowiedni poziom hormonów, który już wiadomo jak działa na kobiety + to słynne poczucie bezpieczeństwa itp. itd.

No i umięśniony i kształtny tyłek kojarzy się z mocną siłą pchnięcia, a wiadomo, że jak jest mocno to jest dobrze. :ph34r:

 

Więc tak, liczy się. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał:

Czy Panie dają klapsy Panom, swoim partnerom?

Dostałem klapsa w poprzedniej pracy od koleżanki (mężatki), którą lubiłem. Potem zapraszała mnie do siebie "na ciasto" ;) bo mąż jeździ tirem cały tydzień...

Jednak z powodu tego że mieszkała z teściami i sumienia nie skorzystałem.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zwracam uwagi na męskie pupy, nie kręcą mnie... ;)

Najlepiej nie płaska, taka średnia, :D ale na pewno nie wystająca. :D Nie podoba mi się taka, mocno wystająca, bo kojarzy mi się to z kobietą:lol: Mój brat ma taką, to u nas chyba rodzinne-niby nie szeroka (jest szczupły), a tak wystająca i nienaturalnie okrągła jakby wsadził jakieś implanty :D Jego żona ostatnio nawet się z niej śmiała, i wspominała,  że od zawsze ma pośladki lepsze niż Jennifer Lopez.:lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być okrągły i odstający trochę.

Ale mnie osobiście tak bardzo nie pociąga.  Może dlatego, że podoba mi się szczupły typ sylwetki, więc jest mi w zasadzie obojętny.

A takie tyłki występują u mężczyzn wysportowanych, i czasami u mężczyzn z lekką nadwagą.

Za to mam jakieś upodobanie do kobiecych tyłków, które opinają szare legginsy, lub obcisłe dżinsy z podwyższonym stanem. Niestety to jest mój odwieczny dylemat, czy ważyć więcej i mieć przepiękny tyłek, bo jedzenie zawsze idzie mi w tyłek, czy być szczuplejszą i przy tym pozbawioną tej krągłości. Staram się to jakoś wypośrodkować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Amnesia Haze napisał:

Jaki jest akceptowalny? 

Ja mam 171cm, więc dla mnie takie minimum to 175cm u faceta. Górnej granicy w zasadzie nie ma ;) 

Z panem mojego wzrostu czułabym się jak wielkolud. A jak chyba każda kobieta, wolę być tą mniejszą, drobniejszą, bezbronną ;) 

To tyle odnośnie preferencji, bo prawda taka, że w głowie potrafił mi zawrócić i taki poniżej 175cm, także rilax, wszystko jest w głowie :)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.