Skocz do zawartości

Jak poderwać Polkę kiedy jesteś ... z Ukrainy


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, fokohedamu napisał:

Czy rzeczywiście pochodzenie pochodzenie ma taki silny wpływ na sympatię dziewczyny?

Welcome to the real world, Neo ?

 

12 godzin temu, fokohedamu napisał:

Czy mam wgl jakąś szansę poprawić sytuację?

 

Dokładnie takie same jak i my ?
Pracuj nad sobą. Ogarniaj wygląd, bajerę. Po prostu z racji pochodzenia masz trudniej.

Jak widzisz - już w tym wątku lecą w Twoim kierunku rasistowskie docinki. Analogicznie masz w przypadku podrywu.

Wskazówka - całkiem spora część Twoich rodaczek już w opisie ma info, że "tylko z Ukrainy". Dla nich już jesteś "prawie z Zachodu" ?

1 godzinę temu, AR2DI2 napisał:

Ściema. Żeby tak ogarnac jezyk polski w pismie to by musial z 15 lat mieszkac w Polsce. Troll.

 

Zdziwiłbyś się.

Mam przykład w bezpośrednim otoczeniu - dopóki nie wylegitymujesz, to za cholerę się nie połapiesz, że nie Polak. Jak wylegitymujesz i zaczniesz szukać dowodów tezy, że Ukrainiec, to usłyszysz śladowe ilości akcentu. Tak to gada i pisze po PL lepiej, niż niejeden Polak.

2 lata w PL, 1 rok nauki przed wyjazdem. 3 lata temu nie mówił po PL ani be, ani me. Korzeni PL brak.

Koleś imponuje mi MEGA.

Nawet niuanse w żartach/ironiach/określenia gwarowe łyka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, serio nie rzucajcie się tak na autora wątku. Niech rozwinie się z tego rozmowa i wtedy zobaczymy co i jak.

 

A temat może być przeramowany w stylu: Przyjechałem do Norwegii i chcę przeprowadzić ekspansję na wikingowych samicach, nie idzie mi jakieś rady? Nawet jeśli troll (nie sądzę, ja tam widzę elementy rosyjskiej/ ukraińskiej składni i leksyki), to przyda się Polakom chcącym poświrować z kobietami na Zachodzie. 

 

@Stary_Niedzwiedz Jakie rasistowskie? Ukrainiec to nie rasa. Rozumiem retorykę, ale nie można tak mylić pojęcia. Ksenofobia albo szowinizm bardziej.

Edytowane przez manygguh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mój wątek jest dość popularny :)

 

1. Rzeź Wołyńska

Nie widzę sensu drążyć ten temat, jestem pewien, że dziewczyny myślą o tym w ostatni moment i, chyba, bardziej mi się wydaję myślą w kierunku "co pomyślą inni?", przy tym za ten czas co tutaj żyję ten temat jest podejmowany tylko w internecie i tylko Polakami, a nie Polkami.

 

2. Czemu nie Ukrainki?

Miły język kiedy w tym języku mówi dziewczyna, inna kultura, no i taki challenge skoro to co jest mniej dostępne tego bardziej się chce, a kiedy dostejesz to bardziej się podnosi poczucie własnej wartości. Na temat urody, to uważam że zwyciężają Ukrainki, ale wszystko jedno Polki są dla mnie ciekawsze.

 

3. "Dlatego że jesteś z Ukrainy"

Może być bym się i zgodził gdyby tak było zawsze. Ale kiedy studiowałem w mniejszym mieście, to nie spotykałem podobne problemy. Mimo tego że byłem z Ukrainy jeszcze i byłem studentem i nie miałem pieniędzy to było znacznie prościej z kimś się poznać i się spotkać niż teraz kiedy mam przyszłościową pracę w zawodzie, pieniądze żebym gdzieś wyjść i mieszkam w większym mieście gdzie więcej dziewczyn i z mojej logiki musiałyby być bardziej otwarte.

 

 

nie jestem trollem, serio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fokohedamu napisał:

nie jestem trollem, serio :)

Niestety jesteś. Wskazuje na to o wiele więcej niż sądzisz, że nam się wydaje. Twoje "błędy" językowe są na siłę i nie w tych miejscach, w których można się ich spodziewać. Zastanawiam się tylko, które to już twoje konto tutaj  trollu i ile jeszcze ich będzie...

Edytowane przez Cagliostro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cagliostro napisał:

Niestety jesteś. Wskazuje na to o wiele więcej niż sądzisz, że nam się wydaje. Twoje "błędy" językowe są na siłę i nie w tych miejscach, w których można się ich spodziewać. Zastanawiam się tylko, które to już Twoje konto tutaj i ile jeszcze ich będzie...

vQfWYcxOHN7Sh85fP_hkrpnePCW7J6zhPLiuxgmloasQUPKDF_TdXmpldVQWdTbxtuDq0gxeggGkc5jKFkH3VhZAX1x1SXFaeaMYNPMaBeCb-cey9RuaGGa0Wiz9a6fQ8bf0QvGClOV0ABYiHX0Pjis9fEoymrbsQMUfbzijYQOGxVn7l_2nrv1dpsf9hcUGDT7hdSkK7Uq1i3r711Kt9cTW_nHZXQWLpoAwtevyVW2NYCk56w8BIwGM9YhKEr1s0-QUzMkZLDjniJx75LCKPLqMW3qxHF7GTDYT2rIcDwarxma8BNvvO_v81MKTT0Ija1KSwq1tdLO3ftuPozKkrSWUfJe3HXqt6BqzcdqzusYm2XwGeVaud42VbPQlTusHdvvxQDOj9jjGEYpH0eBfOE2z8t4-nsr4gFQm7FZOSdRjCQPkSL4cPKxa8Pu7_gisQh4UUThhgTRvoBTmce-oMV-Q4PWYP3IqO6ZnhF5wrzSb37SaRsRYvAbncf0MLhtyxrYkd1Q2iGqxl42JmKzEJsa6ln-rFJcTlHiXSZMx8UEpLGfLJkNdlQKZVJjAUS0vZ3zhKIym2PyDGY7ENV9j-02tG7P4n-CfE_eKSA-2A61BZhm-eY2ZTSjCOx7Fmz0WAGjRbucneis2HPuFpKQnMnLw=w1274-h944-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 Mówiłem, że nie troll. Spokojnie :D

 

@fokohedamu No to jak chcesz challange, to go będziesz miał. Napisałem Ci odnośnie narodowości wcześniej. Skoro wybierasz taką drogę, to tak, będziesz miał pod górkę, dlatego ogarnij ładną sylwetkę, ciuchy, fotki na instagramie z różnych fajnych miejsc i jak robisz różne fajne rzeczy. No i szlifowanie języka i wymowy, bo jak będziesz mieć ciężki akcent, to to zniechęca. Wtedy baby same przyjdą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mapogo napisał:

hahahaha powiedz to biednym Jamajczykom, Indusom, którzy w swoim kraju nie dotykali kobiety, a żonę otrzymaliby za 3 krowy z ojcowskiego stada albo murzynom z Kamerunu, na podróż których zrzucała się cała wioska. Oni o tym nie wiedzą i ruchają więcej niż Polak z klasy średniej. Baa, postrzegani przez Polki są lepiej niż Polacy z klasy średniej.

Tu wchodzi czynnik egzotyki. To tak jak biały, nieważne skąd, pojawi się w Azji, tyle że tam akurat biały kolor skóry kojarzy się paniom z jednym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh dzięki bardzo za odpowiedź, rzeczywiście, chyba nie ma wyjścia, tylko mieć pod górkę i rozwijać się we wszystkich kierunkach i może się da. Tylko właśnie nie rozumiem dlaczego jak byłem studentem w miejszym mieście, to było prościej niż teraz?

 

7 minut temu, AR2DI2 napisał:

Nie wierzę mu dalej. Może wynajmuje gdzies pokój z ukraińcami. W sumie mnie to wali, ale jakoś nie wierzę.

Masz zdjęcie pasportu na tle wątku i nie wierzysz? No to sorry, nie mój problem, nie czuję od Ciebie chęci pomóc tylko chcesz do czegoś się przyczepić.

 

10 minut temu, Brat Jan napisał:

Chcesz ślub i obywatelstwo?

Nie, bardzo długa, ciężka i nieopłacalna inwestycja.

 

7 minut temu, dobryziomek napisał:

Zapisz się do jakiegoś lewicowego, tolerancyjno-hipsterskiego stowarzyszenia wejdziesz w ''modne środowisko'' i będziesz miał od zarąbania chętnych młodych polek.

 

to jest ciekawe, trzeba będzie poczytać o tym, ogólnie chciałbym trafić do jakiegoś stowarzyszenia, bo na razie jestem introwertykiem i oprócz pracy prawie nigdzie nie wychodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fokohedamu W dużych miastach dziewczyny mają większe wymagania, bo widzą kolesi w samochodach, drogich ciuchach, restauracjach, widzą bogactwo i same tego chcą. W mniejszych miejscowościach kobiety mają mniejsze wymagania, bo zamiast modnego klubu mają zwykłą mordownie, a zamiast eleganckiego mężczyzny w drogim aucie, przeciętnego gościa w pasacie. Z braku wyboru wybierze właśnie to, co ma najlepszego pod ręką. A w Warszawie to już wiadomo, że standardy idą do góry, zwłaszcza jak jakaś z koleżanek takiego dorwie, to ona widzi, że można wyrwać księcia z bajki i chce tylko takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, fokohedamu napisał:

1. Rzeź Wołyńska

Nie widzę sensu drążyć ten temat, jestem pewien, że dziewczyny myślą o tym w ostatni moment i, chyba, bardziej mi się wydaję myślą w kierunku "co pomyślą inni?", przy tym za ten czas co tutaj żyję ten temat jest podejmowany tylko w internecie i tylko Polakami, a nie Polkami.

 

Ale podejmowany w rozmowie z Tobą?

 

Na tej samej zasadzie, mało kto w rozmowie z Murzynem mówi "wiesz, ja to nie lubię czarnych". Co nie znaczy, że takich postaw nie ma. Według danych z 2018 roku, 40% Polaków nie lubi Ukraińców i to nie są tylko mężczyźni.

 

47 minut temu, fokohedamu napisał:

Może być bym się i zgodził gdyby tak było zawsze. Ale kiedy studiowałem w mniejszym mieście, to nie spotykałem podobne problemy. Mimo tego że byłem z Ukrainy jeszcze i byłem studentem i nie miałem pieniędzy to było znacznie prościej z kimś się poznać i się spotkać niż teraz kiedy mam przyszłościową pracę w zawodzie, pieniądze żebym gdzieś wyjść i mieszkam w większym mieście gdzie więcej dziewczyn i z mojej logiki musiałyby być bardziej otwarte.

 

Właśnie w większych miastach kobiety mają większe wymagania co do majątku/statusu społecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wojkr napisał:

Dla mnie temat typu "fake", mający obnażyć nasza ksenofobię w stosunku do Ukraińców ...

Kolejny. To nie obnażaj, nie zmuszam Cię do tego, a nawet wręczprzeciwnie.

 

10 minut temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Ale podejmowany w rozmowie z Tobą?

 

Było tylko jeden raz.

 

10 minut temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Właśnie w większych miastach kobiety mają większe wymagania co do majątku/statusu społecznego.

Dzięki za wytłumaczenie i @manygguh , to znaczy, że zostaje tylko się rozwijać i będzie dobze jak wcześniej :)

Edytowane przez fokohedamu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.