Skocz do zawartości

Jak poderwać Polkę kiedy jesteś ... z Ukrainy


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, misUszatek napisał:

A właśnie, powiedz mi ile % Ukraińców w Polsce planuje wyjechać do niemiec po otwarciu przez nich rynku pracy?

nie wiem, wśród moich znajomych chyba nikt, ale też są ludzie którzy przyjeżdżają zarobić i wrócić, więc ich interesują tylko zarobki, a są ludzie którzy wybierają Polskę jako kraj dla życia i tutaj wchodzą w grę inne czynniki, a nie tylko zarobki

 

5 minut temu, AR2DI2 napisał:

Miejmy nadzieję że 100.

nie będzie, ja zostanę na pewno :)

 

25 minut temu, doler napisał:

Nie poderwiesz bo polki to księżniczki i materialistki. Dla nich Ukrainiec kojarzy się z biedą i niedostatkiem. Zupełnie tak jak Polak na zachodzie Europy dla tamtejszych kobiet. 

 

Może znajdzie się jedna na sto, która się Tobą zainteresuje. Na Twoim miejscu bym nie tracił czasu na polki, tylko skupił się na Ukrainkach lub laskach z podobnego kręgu.

już tłumaczyłem wcześniej dlaczego Polki mi się podobają 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mapogo napisał:

Taki @Ksanti czy @Carl93m co chwilę piszą o swoich problemach i nic z tym nie robią, ale produkujemy się dla nich, bo może przy okazji pomoże to komuś innemu.

Daruj sobie takie wycieczki... Stawiasz nas w sztucznej opozycji do reszty forum. A siebie automatycznie kreujesz jako eksperta podczas gdy wniosłem więcej pomocnej treści na forum od Ciebie. Stary, więcej pokory.

 

Skąd w ogóle możesz wiedzieć czy nie uczę się na błędach? Bo napisałem coś z czym osobiście się nie zgadzasz? No proszę Cię... Owszem piszę o swoich problemach ale też normalnie odpowiadam, dzielę się swoimi przemyśleniami i radami. Nie ma to nic wspólnego z tym tematem, więc wybacz ale Twoje porównanie jest kompletnie z dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 26.12.2018 o 19:01, fokohedamu napisał:

 

Mam znajomą co związała się z Ukraińcem. Polka co mieszka w Holandii. Mówiła że jej przyszły mąż jest lepszy niż zdziecinniali Holendrzy. 

 

Ogólnie jak koledzy mówili musisz pracować nad sobą a tinder to tam jest duży odsetek leniwych i roszczeniowych lasek. W klubie będziesz miał łatwiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/26/2018 at 3:42 PM, HodowcaKrokodyli said:

- Części Polek Ukrainiec kojarzy się z Rzezią Wołyńską dokonaną na polskiej ludności cywilnej przez UPA, podczas której Ukraińcy wyłupiali Polakom oczy, wypruwali (...)

Myślę, że dla znacznej części Polaków a zwłaszcza Polek (może nie większości ale trudno wyrokować bez badań) rzeź wołyńska to puste słowo, nawet po filmie Smarzowskiego, dzięki któremu większość się o tym w ogóle dowiedziała. Ci, którzy Ukraińców nie lubią mają ku temu mniej lub bardziej osobiste powody. Może w pracy się spotkali z patologią, o którą nietrudno zwłaszcza w najgorzej płatnych robotach gdzie ich jest najwięcej - wiadomo, że elita na produkcji nie robi. Może nie podoba im się jak Ukraińcy, pracujący za niskie stawki psują rynek, bo psują, zwłaszcza w nisko płatnych pracach. Może są z Wrocławia, albo czytali o tym jak się tam ukraińska diaspora panoszy. Może są z Przemyśla, albo czytali jak się tam do nas odnoszą. Może nie podoba im się jak nie tylko lewicowe władze promują ukraińskich imigrantów i to za nasze pieniądze; itd. itp.

Taka niechęć nie jest bezpodstawna acz niekoniecznie bierze się z wiedzy o wołyńskiej rzezi i Banderze.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.