Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mordimer

Fałszywe konto i 600 par na Tinderze.

Recommended Posts

Fałszywe konto i 600 par na Tinderze. "Projekt Klaudiusz" podbił Wykop – ma pokazać naiwność Polek

 

Żrodło: https://natemat.pl/258941,kim-jest-incel-projekt-klaudiusz-na-tinderze-pokazal-naiwnosc-polek

Dyskusja na wykop: http://www.wykop.pl/ramka/4715485/falszywe-konto-i-600-par-na-tinderze-projekt-klaudiusz-podbil-wykop/

Dyskusja powiązana z główym tematem: https://www.wykop.pl/link/4715315/kim-jest-incel-projekt-klaudiusz-na-tinderze-pokazal-naiwnosc-polek/

 

Kto by pomyślał, przecież kobiety kochają nas za wnętrze... imho w dobie internetu powoli wychodzi na jaw czym kierują się kobiety, mimo tego większość młodych mężczyzn(i nie tylko) dalej myśli niewłaściwym narządem.

Tak jak wielokrotnie opisywane było to w licznych dyskusjach na forum, kobiety tak samo kierują się wyglądem jak my.

 

 

Edited by Mordimer
 • Like 12
 • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu ktoś powtórzył ten eksperyment. I ciekawe dlaczego wynik wyszedł ten sam?

 

Jedno mi się natomiast bardzo nie podoba - mianowicie ten tekst:

Zdaniem inceli kobiety odpowiadają za ich przykry los, ponieważ to one dobierają swoich partnerów seksualnych. 

Przecież to kłamstwo jest. Oni tak nie mówią, nigdy takiego czegoś nie czytałem/słyszałem. Są rozżaleni, to fakt, są sfrustrowani, to fakt ale jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś z nich mówił że płeć przeciwna (bo incel to nie tylko facet, czego autor nie powiedział, może nie wie - to o nim dobrze nie świadczy, a może wie, co o nim tym gorzej świadczy) jest temu winna w ten sposób. Większość zdaje sobie sprawę z tego, że są brzydcy i że realia są takie jakie są. To powoduje rozżalenie ale taka napastliwość (nie mogę znaleźć słowa) to jest manipulacja (czyt. kłamstwo).

 

 

--

A to dobre jest:

Quote

owszem, to jest bardzo smutny przypadek. Co trzeba mieć w głowie aby siedzieć i bawić się w takie rzeczy? Co mu to daje? Z czego czerpie satysfakcję? Z tego, że kogoś obrazi i zmarnuje mu czas? Z tego, że znajdzie kilka Karyn, które chcą się tylko wybzikać i na podstawie kilku przypadków wysnuje tezę, że wszystkie dziewczyny (a, przepraszam - tutaj obraża się tylko "p0lki") to k?%!y?

I to niebieski pasek napisał...

--

Przy okazji, niech każdy, kto robił taki eksperyment wpisze tu swoje wyniki. Mam na myśli konkretne dane i porównanie do swojego prawdziwego ja.

Edited by wrotycz
 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy te laski kogokolwiek tam znajdują? Średni facet przecież nie ma tam czego szukać. Facet, który wygląda dobrze, ale ma źle zrobiony profil też nie ma czego tam szukać. Co jest dla mnie niezrozumiałe, bo co? Z profilem będzie się spotykać, czy z tym facetem na zdjęciach?

 

Z tego co mówiły koleżanki tinder, to ciężkie miejsca do poznania kogokolwiek sensownego.

 

Jednej faceci po której rozmowie chcieli od razu wbijać do łóżka. Pewnie właśnie wybierała takich, którzy mają więcej par niż czasu.

 

Druga na tinderze jest ponad rok i nic nie znalazła.

 

Trzecia po tinderowych przygodach zeszła się jednak z facetem, którym w liceum pogardzała. Chłop po 2 latach chodzenia za nią wreszcie się doprosił o związek.

 

Za to koledzy mówili o braku par i że z żadną nawet się nie udało umówić w realu.

 

Poza kolegą, który jest na poziomie tego ze zdjęcia. On robił straszny obrót. Czasem ustawiał po 3 spotkania na jeden wieczór. 

 • Like 1
 • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dobrego kumpla, z którym wiele śmieszkuję. Gość ma 196 cm wzrostu (ja mam 183/4, więc różnica trochę jest), ma gęstą brodę, włosy, nawet spoko twarz i ostatnio wbiło mu po pół roku 500 par. Raz dał mi się pobawić telefonem to aż sam się dziwiłem jakie to proste jest. 

Ale rozwala mnie najbardziej zachowanie "normictwa"

Tak:
>Wygląd nie jest ważny! Liczy się wnętrze, pewność siebie, gadka, bajera, dobre ubrania, fryzjer i no może siłownia. To, że skazujesz siebie na porażkę przez geny to twój wyimaginowany problem!

(Klaudiusz eksperyment, który niszczy ten mit)
>No a czego wyście się spodziewali? xD Gdyby do was zagadała piękna dziewczyna to jakbyście się zachowali? Dziewczyny wolą przystojniaków - wielkie mi to odkrycie! Przestańcie wreszcie pastwić się nad pięknymi Polkami, kto wam w ogóle pozwolił?! Jakie są z was żałosne przegrywy blabla (to co wyżej w sumie). 

Śmiechłem. Dobrze, że stronię od tindera, bo mam stałą partnerkę. 

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Strusprawa1 napisał:

bo mam stałą partnerkę.

He he, zobaczymy na jak długo. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, wrotycz napisał:

Przy okazji, niech każdy, kto robił taki eksperyment wpisze tu swoje wyniki. Mam na myśli konkretne dane i porównanie do swojego prawdziwego ja.

Może robiłem może i nie robiłem, może byłem w szoku może i nie, że ustawiłem klientkę od razu na randkę i seks a jaka może była a może i nie napalona. Piszę tak bo wykorzystanie wizerunku bez zgody jest niezgodne z prawem.

Może miałem więcej par a może i nie :) a jakie były chętne do rozmowy a może i nie :)

I tak bardziej niż hipokryzja matrixa denerwują mnie głupi biali rycerze.

Jak trójki i czwórki zaczynają wybrzydzać to wiedz, że populacja kotów wzrośnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam naście par, często usuwam bo dziewcze za brzydkie dla mnie, głównie chcą gadać a Ja bym od razu do łóżka zaciągnął xD. Póki co z żadną się nie spotkałem jednak głównie dlatego bo nie mam czasu ani ochoty gdyż sex mam i tak więc po co mam tracić czas na kawki z młodymi dziewkami ?.

 

Ostatnio miałem ciekawy przypadek, dobrało mnie w parę z fajną blondynką, pisze do niej czatujemy czy idziemy na kawę, na co odpisała można się przejść na kawę. Nie odpisałem nic bo nie miałem czasu, wchodzę za 2dni by jej odpisać i mnie usunęła xD, chyba szlak ją trafił że nie odpisałem od razu ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, rycerz76 said:

Może robiłem może i nie robiłem, może byłem w szoku może i nie

Nie marnuj papieru, mówiłem do @Mortyy'ego.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, panny chcą się umówić z przystojniakiem.

Pytanie czy na spotkaniu będą chętne na te wszystkie "sprośne rzeczy" o które dopominał się przystojniak na czacie.

 

Kolega miał przypadek, że na czacie wkręciła go pewna pani i na wszystko się zgadzała, a na spotkaniu chłodnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Patton napisał:

1478106268_wpv2qo_600.jpg

A jakby się dowiedziały jaki jest to niegrzeczny chłopiec, to dostały by masowego orgazmu.

 • Like 1
 • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam kilku ostrych przystojniaków i mają dokładnie tak samo przejebane z kobietami, jak reszta. 

 

A tacy goście również się rozwijają na różnych polach, w tym duchowość i inne kwestie. Wiele hobby zazwyczaj, pozytywne nastawienie do życia. Dyscyplina. 

 

Siedzą z laską, a ona głupia, jak but. Chce, żeby zabawiał. I tak ciągle, powtórka za każdym razem.

 

Dużo par, ale wybór tragiczny, bo każda gada, zachowuje się w ten sam sposób. A uwierzcie, że nie każdy przystojniak chce tylko jebać, tylko naprawdę wejść w związek, założyć rodzinę. Też musi się kurewsko naszukać. Niby ma większy wybór, ale powtarzam to wybór tragiczny. 

 

Zakładam się, że i masa przystojniaków dołączy do MGTOW i do pustelniczego trybu życia. Wystarczy cierpliwie poczekać. 

 

Jak przystojniak ma świadomość to jest pozamiatane, bo nie nadaje się do "poważnego związku" :D Kobiety są tragiczne, z jakiej strony na to wszystko nie spojrzeć. 

 

Zazdrościcie przystojniakom? To przestańcie, bo to też mężczyźni uwikłani w popierdolony feminizm i systemowe dojebanie mężczyzn. Przystojny, czy nie walec spierdolenia kobiet nikogo nie omija. 

 

 

 • Like 10
 • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mac, ja też znam, przystojni i zamożni Panowie pod czterdziestkę, albo po czterdziestce. Prezesi spółek giełdowych, prawnicy, doradcy różnego sortu, itd. Jedyny problem, jaki mają, to z nadpodażą chętnych do chędożenia Pań. To jest naprawdę niebo a ziemia, jak zestawisz ich z przecietnym, anonimowym randomem, nawet nieźle wyglądającym. Ja też nie jestem anonimowym randomem, ale obserwując ich w towarzyskich sytuacjach pewne społeczne prawidła mam jak na tacy. Takie z kamerą wśród zwierząt na żywo :)

 • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym dożyć dnia, w którym to spierdolenie "różowych pasków" sięgnie swojego apogeum i jebnie z wysoka na te puste łby bab. Za wiele pragnę od życia? Może się uda to zobaczyć, już zaczyna się to powoli kruszyć i pękać.  A sama akcja z "Klaudiuszem" zabawna, do prawdy, najbardziej ubawiły mnie komentarze blue pillowców, białorycerzy i mangin.

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu się wypowiedział o sprawie były trener PUA. Jak dla mnie całkiem trafnie:

Warto szukać kobiet za granicą, choćby w Czechach... nawet w Niemczech. Bo chyba nawet tam Polscy mężczyźni mają lepszą opinię niż we własnym kraju. Za stan rzeczy podziękowania dla onet.pl, TVNu, Wybiórczej i innych ścieków.

 

Taka typowa zakompleksiona Polka jest nie mniej pokrzywdzona pedagogiką wstydu niż przeciętny mężczyzna. W jej umyśle Polak to tak samo mało wartościowy człowiek jak ona sama (mam na myśli zaniżoną samoocenę). Więc oczywistym będzie dla niej, że co zagraniczne to z automatu lepsze o kilka klas niż "polski chłam". I nawet nie ważne, czy to będzie niepiśmienny murzyn z kraju gdzie zjada się jeszcze bijące ludzkie serca czy hindus, który niedawno mył ręce w Gangesie obok sępa obgryzającego szkielet bezdomnego.

 

Polacy wychodzą spomiędzy nóg tych samych matek co Polki więc... jesteśmy siebie warci 🤣.

 • Like 10
 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

I nawet nie ważne, czy to będzie niepiśmienny murzyn z kraju gdzie zjada się jeszcze bijące ludzkie serca czy hindus, który niedawno mył ręce w Gangesie obok sępa obgryzającego szkielet bezdomnego.

To jest jedynie smutny skutek tego, iż dekolonizacja nastąpiła zdecydowanie za wcześnie i miała o wiele więcej negatywnych, niż pozytywnych skutków. Dla tubylczej równości również.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@wrotycz

Zrobiłem to dwa lata temu. Dużo wtedy przebywałem w Warszawie, więc zgarniałem stamtąd lajki. Trzy zdjęcia jakiegoś przystojniaka z lekkim zarostem i modną fryzurą. Dodałem nawet pracę "programista w CD Projekt Red" :D Wykształcenie Polibuda, wiek 25 lat. W opisie napisałem wzrost 187 cm. 

W przeciągu (+/-) dwóch tygodni  miałem około 500 par. Przedział wiekowy pań 18-24, lajkowałem wszystkie po kolei.

Bardzo wiele pań pisała pierwsza. Dostawałem dużo komplementów. Specjalnie waliłem jakimiś chamskimi tekstami typu "ruchasz się" a panie obracały to w żart i dalej pisały albo na serio chciały się umówić na seks. 

 

Więcej napiszę wieczorem i dodam coś o swoim prawdziwym tinderze, lecę na siłkę. ;) 

Edited by Mortyy
 • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mortyy

Sam dzisiaj założyłem takie fałszywe konto, pracę ustawiłem jako projektant sieci ftth i dałem zdjęcie jakiegoś przystojniaka. I w godzinę mam tyle par co w prawdziwym w rok, no i oczywiście już pierwsza sama napisała.

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Patton napisał:

 

Sam dzisiaj założyłem takie fałszywe konto, pracę ustawiłem jako projektant sieci ftth i dałem zdjęcie jakiegoś przystojniaka. I w godzinę mam tyle par co w prawdziwym w rok, no i oczywiście już pierwsza sama napisała. 

No ale co tym chcesz udowodnic? Przecież tak samo jak nam się podoba ładna kobitka to tak samo im facet. Różnica polega na tym, że my nie udajemy że jest inaczej :P

 • Like 2
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Garrett napisał:

No ale co tym chcesz udowodnic?

@Garrett

Poprostu sam chciałem tego doświadczyć, i zobaczyłem że niektóre kobiety ciągnie do przystojnych mężczyzn jak ćpuna do działki. 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, to już wiesz na własnej skórze niewierny Tomaszu :P

Tak ten świat jest zbudowany, że nas ciągnie do atrakcyjnych przedstawicieli płci przeciwnej :)

Z resztą Tinder to nie jest miejsce na szukanie poważnej kobiety. W sumie to nie wiem jakie jest dobre... Słynna biblioteka? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minut temu, Garrett napisał:

No ale co tym chcesz udowodnic? Przecież tak samo jak nam się podoba ładna kobitka to tak samo im facet. Różnica polega na tym, że my nie udajemy że jest inaczej :P

Wtedy taki koleś dowiaduje się, że 99% kobiet odwiedzających jego prawdziwy profil odrzuciło go.

 

Dziewczynę 5/10 odrzuca nie wiem ilu facetów, ale par ma raczej sporo. Faceta 5/10 odrzuca więcej niż 90% kobiet.

 

Na tym polega różnica, a nie jakimś ukrywaniu.

 • Like 3
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, SzejkNaftowy said:

Taka typowa zakompleksiona Polka jest nie mniej pokrzywdzona pedagogiką wstydu niż przeciętny mężczyzna. W jej umyśle Polak to tak samo mało wartościowy człowiek jak ona sama (mam na myśli zaniżoną samoocenę). Więc oczywistym będzie dla niej, że co zagraniczne to z automatu lepsze o kilka klas niż "polski chłam". I nawet nie ważne, czy to będzie niepiśmienny murzyn z kraju gdzie zjada się jeszcze bijące ludzkie serca czy hindus, który niedawno mył ręce w Gangesie obok sępa obgryzającego szkielet bezdomnego.

 


Dokładnie. Pisaliśmy o tym już kilka razy przy okazji różnych tematów. Politycznie Polska jest pod obstrzałem, i sukcesywnie  przez szmatławce typu "wyborcza" czy "tvn" obrzydzana. Baby jak wiadomo swojego rozeznania nie mają, a łykają tylko reklamy albo antyreklamy. Polak więc jest nieudacznikiem, zakompleksionym Januszem z wąsem, mało przystojny i głupi. Idiotki więc wolą wsiąść na bolca byle ciapakowi w rozdeptanych klapkach, bo jawi się im on jako i tak ktos lepszy od Janusza.

Tu jest przyczyna tej spierdoliny. 

 

 

11 minutes ago, SławomirP said:

Dziewczynę 5/10 odrzuca nie wiem ilu facetów, ale par ma raczej sporo. Faceta 5/10 odrzuca więcej niż 90% kobiet.

To oznacza, że faceci myślą realnie i racjonalnie. Baby zaś bujają w obłokach, myśląc, że zycie to jest reklama telewizyjna - ona jako gwiazda, o którą zabiega przystojniak w garniaku, który zabiera ją co i raz na wypasione wycieczki zagraniczne.

W swoim czasie się obudzą. Juz się w sumie budzą, i o ile ten słodki sen był fajny, to wybudzenie jest koszmarem.
Budzą się tak około 35 lat plus, gdzie są same, z dziurą jak wjazd do Eurotunelu, bez widoku na dzieci i rodzinę. Ich "kariera", którą tak miały robić, też w zdecydowanej większości przypadków wygląda tak, że siedzą dalej w jakimś okienku, czy za biurkiem w korpo, i klepią te same nudne, bzdurne kwity od 10 lat. 

Panicznie wtedy zaczynają się bać, i szukac jelenia, ale często już jest za późno.

 • Like 3
 • Thanks 1
 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minut temu, AR2DI2 napisał:

To oznacza, że faceci myślą realnie i racjonalnie. Baby zaś bujają w obłokach, myśląc, że zycie to jest reklama telewizyjna - ona jako gwiazda, o którą zabiega przystojniak w garniaku, który zabiera ją co i raz na wypasione wycieczki zagraniczne.

Programowanie społeczne rodem z zachodu zrobiło sieczkę z mózgu młodym kobietom w naszym kraju, na zachodzie poziom życia jest zdecydowanie większy i tam kobiety są wyzwolone ekonomicznie tzn. mogą utrzymać się same.

W PL wąska grupa kobiet jest w stanie utrzymać się sama  przed 30-stką. Po 30-sce  to już standard budzi się "odpowiedzialność" instynkt biologiczny czyli szukanie dawcy dziecka i bankomatu, a tu  psikus mężczyźni(ogarnięci) wolą młodsze, natury nie oszukają. I cały misterny plan przedstawiony przez propagandę z mediów idzie w odstawkę, byle znaleźć łosia i dać się zapłodnić pierwszemu sebie.

Edited by Mordimer
 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 • Similar Content

  • By Garrett
   Nie mam tu na myśli oczywiście jakiejś ukrytej funkcji w stylu "wirtualnego uniwersytetu"
   Chodzi mi o to, że rozmawiając z kobietami na takich portalach można sie sporo dowiedzieć o ich naturze. Przydaje sie to zwłaszcza jak ktoś ma białorycerskie wzorce. Sam po sobie widze. I czasem jestem w szoku co one wypisują i jak reagują na moje jednoznaczne teksty.
   Co o tym myślicie?
  • By Patton
   Standardowe potwierdzenie wielu tematów z forum.
    
   http://www.wykop.pl/ramka/4913167/blackklaudiusz-polka-z-tindera-versus-mokebe-zobacz-grzeczna-polke-w-akcji/
    
    
  • By SzatanKrieger
   Witam.
    
   Dlaczego siedzicie na tinderach skoro, każdego dnia i tak musicie się odseparowywać od natarczywych facetów? 
   Jakie macie powody, skoro i tak faceci z waszego otoczenia oddali by nerkę by z wami być?
    
   1. Któraś jest w stanie być szczerą?
   2. O co chodzi wam, tak właściwie?
    
  • By EMKEJ
   Witajcie,
    
   Do stworzenia tego tematu już kiedyś natknął mnie jeden fakt. Mianowicie fakt ,że dziwnym trafem artykuły o szczepieniach pojawiały się na głównej z małą ilością wykopów. 

   Stare znajezisko o odrze we Francji:

    
   Komentarze:

    
   Trochę dziwne? No tak ale myślałem ,że to jakiś błąd czy coś, bywa. 
   Swego czasu zacząłem wrzucać artykuły oraz filmiki o negatywnych skutkach szczepień. Znaleziska były prawie od razu zakopywane (mimo ,że obejrzenie filmiku czy przeczytanie artykułu zajęłoby kilka minut). Jak to się mówi "zakop w ciemno". Rzadny z moich wykopów nie przetrwał dłużej niż 30m-1h. 
   Oto kilka przypadków:
    
   https://www.wykop.pl/link/4648669/bill-gates-former-doctor-says-billionaire-refused-to-vaccinate-his/
   https://www.wykop.pl/link/4664175/senator-jose-peralta-zmarl-2-tyg-po-szczepieniu-przeciwko-grypie/
   https://www.wykop.pl/link/4723065/rakotworczy-glifosat-znaleziony-w-szczepionkach-odkrywamy-zakryte/
   https://www.wykop.pl/link/4758545/naukowcy-brytyjscy-aluminium-ze-szczepionek-powoduje-autyzm/
    
   Mam swoje zdanie na ten temat. Po prostu pewni użytkownicy tego portalu mają za zadanie zakopywać wszystkie niewygodne info aby to się nie dostało do głównej i aby więcej ludzi tego nie przeczytała. Hasztag polityka to jakiś ponury żart, a jakiekolwiek artykuły spoza kręgu "opiniotwórczych" są uznawane za fanaberie. 
    
   TL:DR
   Imo nie warto czytać tego portalu, a już tym bardziej brać na serio co tam ludzie piszą. Jest to fajny portal do oglądania zdjęć śmiesznych kotków czy innych zwierzaków ale nic na serio. 
  • By TheFlorator
   Siedzę sobie w sobotę na fotelu u fryzjera i jak zwykle udaję, że bacznie słucham trzech fryzjerek nawijających do siebie, tak naprawdę popadając w pół letarg.
    
   Panie nawijają między soba i nagle (dzięki temu zacnemu forum) moje uszy jednak strzeliły lekko do góry.
    
   Temat:
   Pani w podeszłym wieku zarejestrowała się na Tinderze, złapała "match'a" z panem z przedziału wiekowego 40-50 lat.
   Umówili sie na randkę. Spotkanie się odbyło ale było pierwszym i ostatnim.
    
   Co się okazało?
    
   Pani miała 72 (siedemdzieśiąt dwa) lata a na profilu umieściła swoje zdjęcia jak miała 40 parę lat!   
    
   Panie fryzjerki niby ją krytykowały podczas dyskucji ale malutki komentarz padł "no ja bym jeszcze zrozumiała nagiąć wiek o 3-4 lata ale nie o 30"
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.