Skocz do zawartości

Fałszywe konto i 600 par na Tinderze.


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

Fałszywe konto i 600 par na Tinderze. "Projekt Klaudiusz" podbił Wykop – ma pokazać naiwność Polek

 

Żrodło: https://natemat.pl/258941,kim-jest-incel-projekt-klaudiusz-na-tinderze-pokazal-naiwnosc-polek

Dyskusja na wykop: http://www.wykop.pl/ramka/4715485/falszywe-konto-i-600-par-na-tinderze-projekt-klaudiusz-podbil-wykop/

Dyskusja powiązana z główym tematem: https://www.wykop.pl/link/4715315/kim-jest-incel-projekt-klaudiusz-na-tinderze-pokazal-naiwnosc-polek/

 

Kto by pomyślał, przecież kobiety kochają nas za wnętrze... imho w dobie internetu powoli wychodzi na jaw czym kierują się kobiety, mimo tego większość młodych mężczyzn(i nie tylko) dalej myśli niewłaściwym narządem.

Tak jak wielokrotnie opisywane było to w licznych dyskusjach na forum, kobiety tak samo kierują się wyglądem jak my.

 

 

Edytowane przez Mordimer
  • Like 12
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś powtórzył ten eksperyment. I ciekawe dlaczego wynik wyszedł ten sam?

 

Jedno mi się natomiast bardzo nie podoba - mianowicie ten tekst:

Zdaniem inceli kobiety odpowiadają za ich przykry los, ponieważ to one dobierają swoich partnerów seksualnych. 

Przecież to kłamstwo jest. Oni tak nie mówią, nigdy takiego czegoś nie czytałem/słyszałem. Są rozżaleni, to fakt, są sfrustrowani, to fakt ale jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś z nich mówił że płeć przeciwna (bo incel to nie tylko facet, czego autor nie powiedział, może nie wie - to o nim dobrze nie świadczy, a może wie, co o nim tym gorzej świadczy) jest temu winna w ten sposób. Większość zdaje sobie sprawę z tego, że są brzydcy i że realia są takie jakie są. To powoduje rozżalenie ale taka napastliwość (nie mogę znaleźć słowa) to jest manipulacja (czyt. kłamstwo).

 

 

--

A to dobre jest:

Quote

owszem, to jest bardzo smutny przypadek. Co trzeba mieć w głowie aby siedzieć i bawić się w takie rzeczy? Co mu to daje? Z czego czerpie satysfakcję? Z tego, że kogoś obrazi i zmarnuje mu czas? Z tego, że znajdzie kilka Karyn, które chcą się tylko wybzikać i na podstawie kilku przypadków wysnuje tezę, że wszystkie dziewczyny (a, przepraszam - tutaj obraża się tylko "p0lki") to k?%!y?

I to niebieski pasek napisał...

--

Przy okazji, niech każdy, kto robił taki eksperyment wpisze tu swoje wyniki. Mam na myśli konkretne dane i porównanie do swojego prawdziwego ja.

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te laski kogokolwiek tam znajdują? Średni facet przecież nie ma tam czego szukać. Facet, który wygląda dobrze, ale ma źle zrobiony profil też nie ma czego tam szukać. Co jest dla mnie niezrozumiałe, bo co? Z profilem będzie się spotykać, czy z tym facetem na zdjęciach?

 

Z tego co mówiły koleżanki tinder, to ciężkie miejsca do poznania kogokolwiek sensownego.

 

Jednej faceci po której rozmowie chcieli od razu wbijać do łóżka. Pewnie właśnie wybierała takich, którzy mają więcej par niż czasu.

 

Druga na tinderze jest ponad rok i nic nie znalazła.

 

Trzecia po tinderowych przygodach zeszła się jednak z facetem, którym w liceum pogardzała. Chłop po 2 latach chodzenia za nią wreszcie się doprosił o związek.

 

Za to koledzy mówili o braku par i że z żadną nawet się nie udało umówić w realu.

 

Poza kolegą, który jest na poziomie tego ze zdjęcia. On robił straszny obrót. Czasem ustawiał po 3 spotkania na jeden wieczór. 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrego kumpla, z którym wiele śmieszkuję. Gość ma 196 cm wzrostu (ja mam 183/4, więc różnica trochę jest), ma gęstą brodę, włosy, nawet spoko twarz i ostatnio wbiło mu po pół roku 500 par. Raz dał mi się pobawić telefonem to aż sam się dziwiłem jakie to proste jest. 

Ale rozwala mnie najbardziej zachowanie "normictwa"

Tak:
>Wygląd nie jest ważny! Liczy się wnętrze, pewność siebie, gadka, bajera, dobre ubrania, fryzjer i no może siłownia. To, że skazujesz siebie na porażkę przez geny to twój wyimaginowany problem!

(Klaudiusz eksperyment, który niszczy ten mit)
>No a czego wyście się spodziewali? xD Gdyby do was zagadała piękna dziewczyna to jakbyście się zachowali? Dziewczyny wolą przystojniaków - wielkie mi to odkrycie! Przestańcie wreszcie pastwić się nad pięknymi Polkami, kto wam w ogóle pozwolił?! Jakie są z was żałosne przegrywy blabla (to co wyżej w sumie). 

Śmiechłem. Dobrze, że stronię od tindera, bo mam stałą partnerkę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wrotycz napisał:

Przy okazji, niech każdy, kto robił taki eksperyment wpisze tu swoje wyniki. Mam na myśli konkretne dane i porównanie do swojego prawdziwego ja.

Może robiłem może i nie robiłem, może byłem w szoku może i nie, że ustawiłem klientkę od razu na randkę i seks a jaka może była a może i nie napalona. Piszę tak bo wykorzystanie wizerunku bez zgody jest niezgodne z prawem.

Może miałem więcej par a może i nie :) a jakie były chętne do rozmowy a może i nie :)

I tak bardziej niż hipokryzja matrixa denerwują mnie głupi biali rycerze.

Jak trójki i czwórki zaczynają wybrzydzać to wiedz, że populacja kotów wzrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam naście par, często usuwam bo dziewcze za brzydkie dla mnie, głównie chcą gadać a Ja bym od razu do łóżka zaciągnął xD. Póki co z żadną się nie spotkałem jednak głównie dlatego bo nie mam czasu ani ochoty gdyż sex mam i tak więc po co mam tracić czas na kawki z młodymi dziewkami ?.

 

Ostatnio miałem ciekawy przypadek, dobrało mnie w parę z fajną blondynką, pisze do niej czatujemy czy idziemy na kawę, na co odpisała można się przejść na kawę. Nie odpisałem nic bo nie miałem czasu, wchodzę za 2dni by jej odpisać i mnie usunęła xD, chyba szlak ją trafił że nie odpisałem od razu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, panny chcą się umówić z przystojniakiem.

Pytanie czy na spotkaniu będą chętne na te wszystkie "sprośne rzeczy" o które dopominał się przystojniak na czacie.

 

Kolega miał przypadek, że na czacie wkręciła go pewna pani i na wszystko się zgadzała, a na spotkaniu chłodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilku ostrych przystojniaków i mają dokładnie tak samo przejebane z kobietami, jak reszta. 

 

A tacy goście również się rozwijają na różnych polach, w tym duchowość i inne kwestie. Wiele hobby zazwyczaj, pozytywne nastawienie do życia. Dyscyplina. 

 

Siedzą z laską, a ona głupia, jak but. Chce, żeby zabawiał. I tak ciągle, powtórka za każdym razem.

 

Dużo par, ale wybór tragiczny, bo każda gada, zachowuje się w ten sam sposób. A uwierzcie, że nie każdy przystojniak chce tylko jebać, tylko naprawdę wejść w związek, założyć rodzinę. Też musi się kurewsko naszukać. Niby ma większy wybór, ale powtarzam to wybór tragiczny. 

 

Zakładam się, że i masa przystojniaków dołączy do MGTOW i do pustelniczego trybu życia. Wystarczy cierpliwie poczekać. 

 

Jak przystojniak ma świadomość to jest pozamiatane, bo nie nadaje się do "poważnego związku" :D Kobiety są tragiczne, z jakiej strony na to wszystko nie spojrzeć. 

 

Zazdrościcie przystojniakom? To przestańcie, bo to też mężczyźni uwikłani w popierdolony feminizm i systemowe dojebanie mężczyzn. Przystojny, czy nie walec spierdolenia kobiet nikogo nie omija. 

 

 

  • Like 12
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac, ja też znam, przystojni i zamożni Panowie pod czterdziestkę, albo po czterdziestce. Prezesi spółek giełdowych, prawnicy, doradcy różnego sortu, itd. Jedyny problem, jaki mają, to z nadpodażą chętnych do chędożenia Pań. To jest naprawdę niebo a ziemia, jak zestawisz ich z przecietnym, anonimowym randomem, nawet nieźle wyglądającym. Ja też nie jestem anonimowym randomem, ale obserwując ich w towarzyskich sytuacjach pewne społeczne prawidła mam jak na tacy. Takie z kamerą wśród zwierząt na żywo :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dożyć dnia, w którym to spierdolenie "różowych pasków" sięgnie swojego apogeum i jebnie z wysoka na te puste łby bab. Za wiele pragnę od życia? Może się uda to zobaczyć, już zaczyna się to powoli kruszyć i pękać.  A sama akcja z "Klaudiuszem" zabawna, do prawdy, najbardziej ubawiły mnie komentarze blue pillowców, białorycerzy i mangin.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się wypowiedział o sprawie były trener PUA. Jak dla mnie całkiem trafnie:

Warto szukać kobiet za granicą, choćby w Czechach... nawet w Niemczech. Bo chyba nawet tam Polscy mężczyźni mają lepszą opinię niż we własnym kraju. Za stan rzeczy podziękowania dla onet.pl, TVNu, Wybiórczej i innych ścieków.

 

Taka typowa zakompleksiona Polka jest nie mniej pokrzywdzona pedagogiką wstydu niż przeciętny mężczyzna. W jej umyśle Polak to tak samo mało wartościowy człowiek jak ona sama (mam na myśli zaniżoną samoocenę). Więc oczywistym będzie dla niej, że co zagraniczne to z automatu lepsze o kilka klas niż "polski chłam". I nawet nie ważne, czy to będzie niepiśmienny murzyn z kraju gdzie zjada się jeszcze bijące ludzkie serca czy hindus, który niedawno mył ręce w Gangesie obok sępa obgryzającego szkielet bezdomnego.

 

Polacy wychodzą spomiędzy nóg tych samych matek co Polki więc... jesteśmy siebie warci ?.

  • Like 10
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

I nawet nie ważne, czy to będzie niepiśmienny murzyn z kraju gdzie zjada się jeszcze bijące ludzkie serca czy hindus, który niedawno mył ręce w Gangesie obok sępa obgryzającego szkielet bezdomnego.

To jest jedynie smutny skutek tego, iż dekolonizacja nastąpiła zdecydowanie za wcześnie i miała o wiele więcej negatywnych, niż pozytywnych skutków. Dla tubylczej równości również.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz

Zrobiłem to dwa lata temu. Dużo wtedy przebywałem w Warszawie, więc zgarniałem stamtąd lajki. Trzy zdjęcia jakiegoś przystojniaka z lekkim zarostem i modną fryzurą. Dodałem nawet pracę "programista w CD Projekt Red" :D Wykształcenie Polibuda, wiek 25 lat. W opisie napisałem wzrost 187 cm. 

W przeciągu (+/-) dwóch tygodni  miałem około 500 par. Przedział wiekowy pań 18-24, lajkowałem wszystkie po kolei.

Bardzo wiele pań pisała pierwsza. Dostawałem dużo komplementów. Specjalnie waliłem jakimiś chamskimi tekstami typu "ruchasz się" a panie obracały to w żart i dalej pisały albo na serio chciały się umówić na seks. 

 

Więcej napiszę wieczorem i dodam coś o swoim prawdziwym tinderze, lecę na siłkę. ;) 

Edytowane przez Mortyy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mortyy

Sam dzisiaj założyłem takie fałszywe konto, pracę ustawiłem jako projektant sieci ftth i dałem zdjęcie jakiegoś przystojniaka. I w godzinę mam tyle par co w prawdziwym w rok, no i oczywiście już pierwsza sama napisała.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patton napisał:

 

Sam dzisiaj założyłem takie fałszywe konto, pracę ustawiłem jako projektant sieci ftth i dałem zdjęcie jakiegoś przystojniaka. I w godzinę mam tyle par co w prawdziwym w rok, no i oczywiście już pierwsza sama napisała. 

No ale co tym chcesz udowodnic? Przecież tak samo jak nam się podoba ładna kobitka to tak samo im facet. Różnica polega na tym, że my nie udajemy że jest inaczej :P

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Garrett napisał:

No ale co tym chcesz udowodnic? Przecież tak samo jak nam się podoba ładna kobitka to tak samo im facet. Różnica polega na tym, że my nie udajemy że jest inaczej :P

Wtedy taki koleś dowiaduje się, że 99% kobiet odwiedzających jego prawdziwy profil odrzuciło go.

 

Dziewczynę 5/10 odrzuca nie wiem ilu facetów, ale par ma raczej sporo. Faceta 5/10 odrzuca więcej niż 90% kobiet.

 

Na tym polega różnica, a nie jakimś ukrywaniu.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, SzejkNaftowy said:

Taka typowa zakompleksiona Polka jest nie mniej pokrzywdzona pedagogiką wstydu niż przeciętny mężczyzna. W jej umyśle Polak to tak samo mało wartościowy człowiek jak ona sama (mam na myśli zaniżoną samoocenę). Więc oczywistym będzie dla niej, że co zagraniczne to z automatu lepsze o kilka klas niż "polski chłam". I nawet nie ważne, czy to będzie niepiśmienny murzyn z kraju gdzie zjada się jeszcze bijące ludzkie serca czy hindus, który niedawno mył ręce w Gangesie obok sępa obgryzającego szkielet bezdomnego.

 


Dokładnie. Pisaliśmy o tym już kilka razy przy okazji różnych tematów. Politycznie Polska jest pod obstrzałem, i sukcesywnie  przez szmatławce typu "wyborcza" czy "tvn" obrzydzana. Baby jak wiadomo swojego rozeznania nie mają, a łykają tylko reklamy albo antyreklamy. Polak więc jest nieudacznikiem, zakompleksionym Januszem z wąsem, mało przystojny i głupi. Idiotki więc wolą wsiąść na bolca byle ciapakowi w rozdeptanych klapkach, bo jawi się im on jako i tak ktos lepszy od Janusza.

Tu jest przyczyna tej spierdoliny. 

 

 

11 minutes ago, SławomirP said:

Dziewczynę 5/10 odrzuca nie wiem ilu facetów, ale par ma raczej sporo. Faceta 5/10 odrzuca więcej niż 90% kobiet.

To oznacza, że faceci myślą realnie i racjonalnie. Baby zaś bujają w obłokach, myśląc, że zycie to jest reklama telewizyjna - ona jako gwiazda, o którą zabiega przystojniak w garniaku, który zabiera ją co i raz na wypasione wycieczki zagraniczne.

W swoim czasie się obudzą. Juz się w sumie budzą, i o ile ten słodki sen był fajny, to wybudzenie jest koszmarem.
Budzą się tak około 35 lat plus, gdzie są same, z dziurą jak wjazd do Eurotunelu, bez widoku na dzieci i rodzinę. Ich "kariera", którą tak miały robić, też w zdecydowanej większości przypadków wygląda tak, że siedzą dalej w jakimś okienku, czy za biurkiem w korpo, i klepią te same nudne, bzdurne kwity od 10 lat. 

Panicznie wtedy zaczynają się bać, i szukac jelenia, ale często już jest za późno.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, AR2DI2 napisał:

To oznacza, że faceci myślą realnie i racjonalnie. Baby zaś bujają w obłokach, myśląc, że zycie to jest reklama telewizyjna - ona jako gwiazda, o którą zabiega przystojniak w garniaku, który zabiera ją co i raz na wypasione wycieczki zagraniczne.

Programowanie społeczne rodem z zachodu zrobiło sieczkę z mózgu młodym kobietom w naszym kraju, na zachodzie poziom życia jest zdecydowanie większy i tam kobiety są wyzwolone ekonomicznie tzn. mogą utrzymać się same.

W PL wąska grupa kobiet jest w stanie utrzymać się sama  przed 30-stką. Po 30-sce  to już standard budzi się "odpowiedzialność" instynkt biologiczny czyli szukanie dawcy dziecka i bankomatu, a tu  psikus mężczyźni(ogarnięci) wolą młodsze, natury nie oszukają. I cały misterny plan przedstawiony przez propagandę z mediów idzie w odstawkę, byle znaleźć łosia i dać się zapłodnić pierwszemu sebie.

Edytowane przez Mordimer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.