Skocz do zawartości

Fałszywe konto i 600 par na Tinderze.


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Mordimer said:

Programowanie społeczne rodem z zachodu zrobiło sieczkę z mózgu młodym kobietom w naszym kraju, na zachodzie poziom życia jest zdecydowanie większy i tam kobiety są wyzwolone ekonomicznie tzn. mogą utrzymać się same.

Tak. I tutaj mi się nasuwa taka analogia z dziedziny ekonomi, kiedy to chyba Friedman powiedział "Polska nie powinna naśladować bogatych krajów zachodnich, bo nie jest bogatym krajem zachodnim. Polska powinna naśladować rozwiązania, które kraje zachodnie stosowały, gdy były tak biedne, jak Polska". 

To samo w obyczajowości, spierdolina zachodu jest podparta bogactwem, które pozwala na, ba, one istnieją wręcz dzieki temu, że jest bogato. Polki nie mogą sobie pozwolić na takie zachowania, ale je naśladują, gdyż chcą być takimi damami jak ich koleżanki z UK czy Niemiec. A to w polskich realiach prowadzi jest do katastrofy. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Obliteraror napisał:

Jasna cholera, aż mnie kusi by samemu tam konto ze swoją mordą założyć i policzyć liczbę negów : D wbije się w najlepszy gajer, co mi tam. Jakaś poza tam procentuje? : )

Jeśli nie masz boskiej twarzy, to pokaż się chociaż od pasa w górę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SławomirP napisał:

Jeśli nie masz boskiej twarzy, to pokaż się chociaż od pasa w górę.

Osz kurwa, nie mam za grosz : ) haha, wiem co bym zrobił, numer jaki mój kumpel kiedyś na Fotka.pl dawno temu praktykował - zagadywał jedynie do panien, które miały zdjęcia przed fajna furtka prywatnego domu : DD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.