Skocz do zawartości

Czy warto robić formę na lato?


Rekomendowane odpowiedzi

@Ramzes Jak zaczynałem rok temu to miałem dokładnie 19,3% (trzymam pomiar w szufladzie). Sylwetka typu skinny fat, ale jeszcze bez widocznej patologii.

 

Jak mi się udało? Treningi siłowe minimum trzy razy w tygodniu (jak nie miałem czasu) a jak miałem więcej czasu to trzy razy w tygodniu siłka i dwa razy basen. Kombinowałem też chwilę z boksem.

 

W moim przypadku kluczem do sukcesu były interwały ;) Dieta klasyczna czyli dużo białka. 

 

W tym roku zamierzam już trenować konkretnie pod sylwetkę.

 

Pierwszy rok mojej walki z samym sobą to była przede wszystkim praca nad swoim charakterem i samodyscypliną oraz starałem się zmieniać swoje chujowe nawyki.

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stop making stupid people famous.

Ja tam robię stale formę :D Dobra dieta, mocny trening i genetyka naprawdę mi się poszczęściła :)
Natomiast cholera, jak ktoś ma robić specjalnie na lato - to serio człowieku - weź cegłę i walnij się w łeb kilka razy. bo trenujesz tylko i wyłącznie dla siebie i dla swojego zdrowia.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek 

 

Ćwiczę od 3 miesięcy i ze sylwetki skiny zaczęła mi się robić delikatnie skiny fat, ale to chyba od kreatyny mnie wodą zalało, bo masa pojawiła się tak jakby nagle.

 

Jakbym jednak zalał się trochę tłuszczem, a potem obetnę kalorię, jednocześnie ćwicząc, to efekt będzie ok? Czy nie dopuścić do nadwyżki kilogramów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na masie od stycznia. Obecnie ważę 93 kg przy 183 cm. Na szczęście mocno się nie ulałem, szacuję że wystarczy mi zrzucić z 5 kg i mięśnie brzucha będą ładnie widoczne. 

Poza tym nigdy nie skupiałem się na sylwetce, bardziej jarało mnie dźwiganie ciężarów, trójbój. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.