Skocz do zawartości

Uwaga! Była chce wrócić!


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście pokazać klasę prawdziwego mężczyzny i przeprosić ją za swoje błędy  ?

 

 

 


Zignoruj, porzuć myślę o robieniu czegokolwiek, to marnowanie czasu i energii. Jak kiedyś zobaczy Cię z nowszą i ładniejszą panią u boku, to jej styki zostaną stopione wbudowanym w hardware gruczołem jadowym.

 

Edytowane przez Exar
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, że teraz pracujesz nad ważną sprawą lub wyjeżdżasz gdzieś lub ... ale odezwiesz się do niej. I się nie odzywaj. Jak spyta dlaczego się nie odzywasz? Powiesz, że zapomniałeś.

Tyle, nic poza tym.

Edytowane przez Normalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, niech wraca, ale na Twoich zasadach.

A tak na poważnie to powiedz jej, że to nie jest najlepszy moment, ponieważ masz teraz dużo spraw związanych z jakimś spadkiem po chyba wujku i w związku z tym musisz się udać do USA. Sam za bardzo nie wiesz o co konkretnie chodzi, jakieś nieruchomości, akcje, firmy. Musisz to ogarnąć na miejscu z prawnikami. Ona pewnie szybko zrozumie, że to nie jest najlepszy moment na zawracanie Ci głowy jakimiś powrotami:P

  • Like 8
  • Haha 12
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@panicz74 Po co się z nią kontaktujesz? Wciągnie Cię w swoje gierki.

Jakich bolec ją pogonił więc szuka teraz innej gałęzi albo chce się też zemścić. Powiedz że nie jesteś już nią zainteresowany i zablokuj gdzie się da. Jeżeli nie zrobiła Ci krzywdy to szkoda czasu na zemsty i gierki. 

Jeśli skrzywdziła Cię w jakiś sposób napisz np. tę wersję ze spadkiem :D i dopiero zerwij całkowicie kontakt. Obojętność jest dla kobiet jedną z lepszych kar. 

 

Edytowane przez realista
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorośnij najpierw a następnie zabieraj się za dziewczyny, co z Ciebie za mężczyzna / partner skoro chcesz komuś dopiec tylko dlatego że panna od Ciebie odeszła. Nie ważne co Panna Tobie zrobiła, facet z klasą albo oleje kontakt i nie odezwie się a ewentualnie, umówi się na spotkanie, wypije kawę, opowie co w życiu słychać i następnie powie dzięki i powodzenia w życiu. 

Trzeba sobą prezentować to czego innym brakuje, kiedy zachowujesz się tak jak inni płytcy ludzie to ludzie dookoła nigdy się nie zmienią.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, trop napisał:

A jakie jeszcze znasz kary?

Znam kilka, np. zepsucie opinii w środowisku znajomych, pracy, rodziny. Jedna przez to rzuciła pracę i wyjechała z miasta obiecując że też się zemści... ale jakoś jej nie pykło do dziś i szczegóły zachowam dla siebie.

Ale nie mszczę się jeżeli uważam że samica nie zrobiła mi krzywdy wymagającej zniżania się do zemsty, typu np. zdrada.

Edytowane przez realista
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz się zemścić, zaproś do siebie zerżnij, zeszmać jak nigdy wcześniej, rzuć 5 zł i wypierdol z mieszkania. 

 

Jednak zawsze powtarzam, że najlepsze lekarstwo to szybkie cięcie kontaktu, wywalenie wszystkiego co ją przypomina. Na taką grę jak napisałem wyżej szkoda zachodu i czasu, choć sam miałem ochotę porobić takie podchody jak moja mnie wywaliła w rogi i obrabiała dupę wszędzie dookoła, ale odpuściłem totalnie i Tobie też polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba po to nazywamy się płcią mądrzejsza, dojrzalszą, lepszą i stabilniejsza psychicznie - żeby zniżać się do poziomu kobiet, bo to ich domeną jest budzenie zazdrości i szczucie.  Zastanów się, dlaczego chcesz się zemścić?  Być może, żeby pokazać na koniec jakie masz wielkie jaja, może masz sentyment lub... podoba Ci się fakt, że chcę do Ciebie wrócić.

 

Nie jestem w stanie powiedzieć na jakim etapie skończyliście Wasz związek, ale nie rób sztucznej szopki. Jeśli chce wrócić, to zobaczyła co straciła - jeśli to zobaczyła i nie może tego odzyskać, dostanie największy cios (bo jeśli jej ubliżysz, to Cię znienawidzi a czar pryśnie, pomyśl sam jakby na Ciebie działała obojętność). Nie inicjuj kontaktu, jeśli od jej wiadomości minęła spora ilość czasu a Ty nic nie odpisywałeś, tak to po prostu zostaw. 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.