Skocz do zawartości

Witam, jestem nowym użytkownikiem


Fenster

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

 

 

Od jakiegoś czasu czytam forum i słucham audycji Marka. Mam 26 lat i mieszkam z narzeczoną. Byłem jak dotąd myślałem w szczęśliwym związku, w którym wiele rzeczy mi przeszkadzało, ale starałem się nie zwracać na nie uwagi tłumacząc to wszystko "miłością". Dopiero od niedawna dotarło do mnie jak głęboko wkopałem się w relacji z kobietą i jak moja zbroja lśni nawet w pochmurne wieczory ;) 

 

Mam nadzieję na owocny pobyt tutaj i wiele ciekawych porad 

 

Fenster.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemandero. Seks sie skonczy zaraz po slubie. Amerykanie powiadaja: Za kazdym razem wrzuc do sloika fasolke gdy uprawiasz seks. Kiedy sie ozenisz za kazdym razem wyciagaj z tego sloika fasolke. Zobaczysz jak dlugo ci to zejdzie....Zadnego mieszkania razem bo ci sie zagniezdzi, a klopoty juz widzisz na horyzoncie. Poczytaj wiec tutaj o rozwodach  i niech to bedzie szklanka zimnej wody.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Veterano napisał:

Siemandero. Seks sie skonczy zaraz po slubie. Amerykanie powiadaja: Za kazdym razem wrzuc do sloika fasolke gdy uprawiasz seks. Kiedy sie ozenisz za kazdym razem wyciagaj z tego sloika fasolke. Zobaczysz jak dlugo ci to zejdzie....Zadnego mieszkania razem bo ci sie zagniezdzi, a klopoty juz widzisz na horyzoncie. Poczytaj wiec tutaj o rozwodach  i niech to bedzie szklanka zimnej wody.

 

Hej, hej! 

Jeśli chodzi o mieszkanie razem to dzieliliśmy koszty na pół i póki co jakoś to szło, do czasu aż nie straciła pracy, a do nowej jakoś daleko i od dwóch miesięcy na opłaty łoże ja. 

 

Najbardziej przeraża mnie temat ślubu i dzieci, który porusza przy najbliższej możliwej okazji. 

 

Ostatnio mieliśmy dość poważną kłótnie z powodu zmiany nazwiska po ślubie. Chciała bym przyjął jej, bo moje kojarzy się z "pijakiem" i że jest to jedno z popularniejszych. Postawiłem na swoim i od tego momentu mamy ciche dni. Stąd też moja wizyta na forum :) 

 

Fenster.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie : Kiedy bieda puka do drzwi, milosc wyskakuje oknem...Wyobraz sobie jak bedzie wygladalo twoje zycie z kobieta, ktora jeszcze nie mam dzieci a juz jest na twoim utrzymaniu, Do tego klotliwa. Sprawdza cie jak daleko moze sie posunac w stosunku do ciebie.Powiedzialbym takiej, niech do siebie wraca, znajdzie prace a w miedzyczasie przemyslimy wzajemne relacje. Czyli dasz noge... uwazaj z seksem, bo jak wpadnie to bedzie trudniej sie wyplatac. a jesli do tego seks juz ci ogranicza to nawet nie miej zludzen co cie czeka.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.