Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.01.2019 o 12:37, maggienovak napisał:

Niedługo kończę kursy i zmieniam robotę. Pracuję z kobietami. Jestem już zmęczona całą emocjonalnością tego środowiska. Wiem, że też jestem babska, ale moja mrówcza część mózgu już ma konflikt z babską organizacją miejsca i czasu pracy. 

Hej , mam pewność że uda Ci się zrealizować plany związane z rozwojem kobiecości i seksapilu. Środowisko kobiet bywa męczące ale też można się czasem wiele dobrego od dziewczyn , koleżanek nauczyć,  podejrzeć. Ja przynajmniej mam różne doświadczenia .Życzę Ci byś w nowej pracy spotkała fajne babki i facetów by jakoś razem wszystko się układało po Twojej myśli.  Powodzenia @maggienovak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ella F.

dzięki piękne.

Po prostu nie nadajemy z koleżankami z pracy na wspólnych falach. Ja nie jestem w swojej branży, więc staram się po prostu dobrze wykonywać swoje obowiązki i nie wchodzić nikomu w paradę. Ostatnio mamy dużo zawirowań w pracy. Dzisiaj zasugerowałam wprowadzenie nowych procedur, może moja mrowcza część mózgu zostanie doceniona w tej branży. 

 

Od jednej koleżanki z pracy czerpię bardzo dużo inspiracji. W wieku 50 lat wygląda na 36 lat. Jest bardzo, bardzo kobieca. 

 

Dziękuję jeszcze raz za wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramzes

 

1. nie przeklina;

2. zdrowo się odżywia;

3. zawsze atrakcyjnie ubrana (wysoki obcas, sukienki, dopasowany ubiór) umalowana, uczesana; dziwnie to zabrzmi, ale bardzo ładnie pachnie ;

4. jest bardzo miła, nie plotkuje;

5. zawsze używa słów "proszę", "przepraszam", "dziękuję" ;

6. nie dźwiga niepotrzebnych ciężarów, zawsze prosi o pomoc w podniesieniu/przesunięciu czegoś, co waży 10 kg - 15 kg < ;

7. zawsze odnosi się do męża i o mężu z szacunkiem;

8. wprowadza bardzo ciepłą atmosferę;

9. na swoim miejscu pracy zawsze ma porządek, dlatego bardzo dobrze mi się z nią pracuje; jakakolwiek dokumentacja, rzeczy są na swoim miejscu lub w logicznym położeniu;

10. czasami przynosi dla całego zespołu własne łakocie ;);

11. cokolwiek robi, to robi to z kobiecą gracją ;

12. nie ma dla niej wymówek w dbaniu o siebie. Urodziła pierwsze dziecko w wieku 20 lat, ma dwie córki. Opowiadała mi, że gdy pracowała w fabryce, wychowywała dwie (małe wtedy) córki, to zawsze była umyta, uczesana, umalowana, nabalsamowana, dzieci zadbane, obiad ugotowany, posprzatany dom i mąż zadowolony. Poznałam kilka osób, które potwierdzają prawdziwość jej historii.

 

Daj znać, jaki pkt mam jeszcze rozwinąć

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. dieta bez laktozy, ogranicza gluten, mięso je raz - dwa razy w tygodniu, suplementacja, nie pije kawy i herbaty, alkohol ogranicza do dużych okazji. Dwa/trzy razy w tygodniu chodzi na zumbe/areobik/basen ;

3. taki ma styl:

business_smart_1_5885fafce38d7.jpg

IMG_3136-copy-683x1024.jpg

emily-ratajkowski.jpg

 

7.gdy rozmawia z mezem przez telefon, to wiadomo, zwraca się "kochanie" + "zwroty grzecznościowe". Nigdy przy nas nawet nie powiedziała w zartach "mój stary", nie opowiadała, co jej mąż złego odwalił; gdy są ustalane zmiany w grafiku, to stara się konsultować z mężem grafik, by mieli razem jak najwięcej dni wolnych od pracy. Raz poprosiła mnie, abym jej coś w telefonie naprawila, przez przypadek odczytalam fragment korespodencji z mężem. Był to miło romantycznie erotyczny fragment. Przeprosilam ją, że przez przypadek odczytalam fragment korespondencji, usmiechnela się i powiedziała "żona dla męża ma być dobrą kochanką". ;) Tak, to był dymek konwersacji z mężem. ;)

9. Zawsze do końca doprowadza wszystkie dokumentacje, jeśli na jakimś etapie zostawiła coś - mówi wszystkim i zostawia papier (opisany/oznaczony/przypięty/przyklejony) przy komputerze. Nieaktualne Materiały marketingowe są na magazynie lub idą do kosza, aktualne zawsze przy komputerze. 

Bardzo mnie cieszy, że popiera mój pomysł wierzchniego opisania zasobów w danym magazynie/miejscu/pudle/szufladzie/szafie i przede wszystkim - odkładania go na swoje miejsce, bo potem kwestie odsyłek, czy znajdowania towaru to byłyby kwestie sekundowe, a nie godzinne. Dziewczyny nie popierają tego pomysłu "bo kto będzie odkładał na miejsce?!". Spoko, że koleżanki są świetne w sprzedaży/usłudze, są sprytne w bajerowaniu klientów, ale kwestie organizacyjno-logistyczne to dla mnie podstawa bez której ciężko mi się pracuje. 

 

@Ramzes

Nawet nie próbuję przejąć ten sposób bycia, styl ubierania się, bo u mnie naprawdę groteskowo to wygląda. ?

 

Sc. Ele.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, maggienovak napisał:

zawsze atrakcyjnie ubrana (wysoki obcas, sukienki, dopasowany ubiór) umalowana, uczesana; dziwnie to zabrzmi, ale bardzo ładnie pachnie ;

Dobrze ze wśród koleżanek w pracy obecnej masz taką damę . To może zapytaj jej jakie nosi perfumy ? Fajny zapach który Ci się podoba, @maggienovakmoże to też coś czego Ci właśnie trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, maggienovak napisał:

Sc. Ele.

Fajny tekst ale o co z tym chodzi? ? ?

 

A tak na serio, fakt faktem są takie kobiety co normalnie rozsiewają seksapil, sam byłbym ciekaw o co dokładnie chodzi.

 

Mam swoje teorie, ale to tylko teorie.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ella F.

Raczej nosi ciężkie perfumy, ale chodzi mi o to, że jak się nie wypsika, to fajnie pachnie. Boże, brzmię jak perwers/fetyszysta.?

Ja raczej muszę skupiać się na ładnie pachnących, naturalnych balsamach (nieperfumowanych). Perfumy dziwnie się łączą ze skórą mojego ciała (w sensie tworzy się inny zapach lub znika). Też mnie duszą perfumy (gdy się spryskam).

Jak już muszę się perfumowac, to jeden psik na warkocz, dwa psiki na spódnice/spodnie. ????

Noszę raczej nuty lekko kwiatowe/owocowe, łagodne.

 

@SzatanKrieger

Cos mi się nawciskalo. ?

 

No dawaj swoje teorie. ;)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seksapil jest wtedy kiedy kobieta biodra ma szersze niż ramiona. Odwrotnie niż facet.

 

Obecnie jest trend na męskie sylwetki u kobiet. Wyśmiewane są te co mają pełne kobiece biodra, chodzą bidule na siłownie i się głodzą.

 

To nie jest seksi
0002J01O1XJX2G6F-C114.jpg

 

 

A to jest seksi

 

jennifer_lopez_3.jpg

 

Tak uważam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2019 o 15:55, maggienovak napisał:

ale gdzie pospolita Nowak

Co innego się naprawdę podoba facetom a co innego mówią w TV, że ma się podobać. Młode chłopaki myślą, że podoba im się wysportowana laska z kaloryferem na brzuchu i botoksem w wargach. Młode laski próbują osiągnąć ten chory ideał.

 

A tak naprawdę prawdziwe pożądanie u faceta budzi się do zupełnie innej figury niż ta lansowana w mediach. Myślę, że kolega @Bonzo wie o co mi chodzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr4nt

Wiem, że media swoje, a życie swoje reguły ma. 

Jednak nadal nie umiem wyłapać jakie zachowania, zmiany w wyglądzie wpływają na podniesienie atrakcyjności i przede wszystkim - co ja mogę wpleść w swoje życie, co mogę połączyć w swój styl bycia. 

 

Dzisiaj Mój puścił mi filmik sprzed dwóch lat, na którym coś tam się śmiałam i pitolilam w towarzystwie. 

Powiedział, że taką mnie lubi.

Zauważyłam jak w ciągu dwóch lat twarz mi się bardzo zmieniła.

Chociaż jeden punkt odniesienia mam. ??

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maggienovak Musiał bym poobcować z tobą jako żywą osobą, wówczas mógłbym wyrazić jakąś konkretną opinię.

 

Zbieraj wszystkie sugestie, rady i uwagi i na pewno coś ci przypasuje, może twoja kobieca intuicja ci coś podpowie. Może zbyt się przejmujesz tym jak odbierają cię inni, masz w końcu wszystkie niezbędne atrybuty kobiecości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.