Skocz do zawartości

Pig Woman ?​​​​​​​


Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Carl93m napisał:

Ale moim zdaniem Ci faceci nie są desperatami, bo by mogli poruchać za 100$ przecież. 

Moim zdaniem oni nie są tego świadomi. Mało jest facetów którzy patrzą na możliwość skorzystania z divy bez strachu, na luzie, rozumiejąc jak wiele mogą uzyskać za stosunkowo niewiele. Za 150 zł zdarzyło mi się już poruchać taką łanię, że klękajcie narody. Tylko, że idąc na divy należy wyłączyć ten krzyk gadziego mózgu: 'Musisz ją zdobyć! Tak to się nie liczy!' i po prostu iść i cieszyć się seksem z piękną kobietą. W momencie jak już otworzy Ci drzwi fajna lala w szpilkach, zapominasz o Bożym świecie, zapominasz o tym głupim myśleniu - idziesz podniecony a pała już prawie stoi.

Tylko jakby ci faceci byli uświadomieni, to nie byłoby takiego czegoś. Ja np na portalach randkowych choć wielkiego wzięcia nie mam, jestem zainteresowany tylko ładnymi laskami. Nigdy nie zniżyłem się do lasek poniżej 5/10. Powód jest prosty - wszystkie dziewczyny z którymi byłem/ruchałem były ładne. Nie interesuje mnie gust kobiet, mnie interesuję JA i to czego JA CHCĘ. A ostatnie na co mam ochotę to dziewczynę 5/10 lub poniżej. I tylko to ma znaczenie. Lepiej już być sam niż z taką.

 

To wszystko siedzi w głowie, mindset, wystarczy zmienić mindset tych facetów i rynek się wyrówna. Ale do tego trzeba rozwoju MGTOW, świadomości mężczyzn i takich forów jak to. Ale spokojnie Panowie, wszystko idzie w dobrym kierunku - niedawno byłem na jakimś czasie i wspomniałem o tym forum. Co ciekawe - kilku facetów mówiło, że je zna i popiera. Jak więc widać - świadomość rośnie.

Trzeba tylko pamiętać co będzie, gdyby już rynek się wyrównał. Ano, mężczyźni i tak będą pamiętać jaką swoją prawdziwą bezwzględną naturę pokazały im kobiety. Tylko głupi zapomną - to co się teraz dzieje to ciekawe doświadczenie socjologiczne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, koksownik napisał:

@rodman

Witam 19 konto użytkownika arch. Proszę się rozgościć do czasu, kiedy przyjdzie moderator.

Bądź co bądź forumowicz arch staje się swoistą maskotką forum ;) Proponuję założenie odrębnego działu na forum pt. Arch i jego awatary :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, rodman said:

Za 150 zł zdarzyło mi się już poruchać taką łanię, że klękajcie narody.


To własnie takie gamonie jak ty Arch powodują, że baby sa obecnie takie roszczeniowe. Puszczasz w eter info, że 150 -200 zł płacisz za godzine u kurwy, z czego pewnie ruchasz ze 4 minuty, i baby dostają wiedzę, że ich cipa jest cudowna i warta grubych tysięcy miesięcznie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, AR2DI2 napisał:


To własnie takie gamonie jak ty Arch powodują, że baby sa obecnie takie roszczeniowe. Puszczasz w eter info, że 150 -200 zł płacisz za godzine u kurwy, z czego pewnie ruchasz ze 4 minuty, i baby dostają wiedzę, że ich cipa jest cudowna i warta grubych tysięcy miesięcznie. 

Po 1 nie wiem o jakim Ty Archu mówisz...

Po 2 - co Ty za głupoty opowiadasz, przecież jest dokładnie odwrotnie. 4 razy seks z pięknymi kobietami do wyboru kosztuje 600-700 zł. To jest pryszcz dla wielu mężczyzn - dołóż do tego, że mogą mieć oni też seks za darmo. Jeśli więc zsumujesz - 4x dobrego seksu GODZINĘ CZASU (ja uprawiam seks z tymi laskami minimum 30-40 minut, mam mocne libido, mogę długi czas ruchać, nawet moja laska na to narzekała z racji, że mam dużego i już ją zaczynało boleć HAHA) plus seks przygodny za darmo z jakąś laską - wychodzi na to, że przeciętny facet wydając ledwie 600-700 zł miesięcznie może mieć MNÓSTWO dobrego seksu, z wieloma pięknymi kobietami.

 

Tymczasem sponsoring laski kosztuje minimum 2500 zł. Gdyby faceci byli uświadomieni zachowywaliby się tak, że laski by wiedziały, że jak się nie postarają - jest od razu konkurencja i taki facet idzie do innej - pięknej kobiety, zapłaci 150 zł i pełną godzinę będzie ruchał na wiele różnych sposobów.

Kolejna rzecz - wiedziałyby, że taki przeciętny facet z racji tego jak piękne kobiety ruchał - będzie po prostu WYBREDNY. 5/10 to on będzie miał głęboko w dupie, tak jak mam to ja.

Nie interesują mnie takie kobiety, tak samo jak nie interesują mnie kobiety np. 40-letnie. Po prostu nie i chuj, bez dyskusji, nie tknę tak starej kobiety, chyba, że sam będę miał już minimum 45 lat.

Dzięki temu wszystkiemu mój mindset jest taki, że moja była do mnie dojeżdżała co tydzień, inna laska jechała do mnie z Olsztyna, jeszcze inna mnie zabawiała rozmową - laska z Warszawy, całkiem niedawno. Ponadto jak laska mi odpisuje wolniej na jakimś portalu - od razu blok i wypad.

Kolejna rzecz - kobiety 5/10 lub niżej dla mnie nie istnieją.

Gdyby każdy facet miał taki mindset jak ja, rynek by się momentalnie wyrównał i było tak jak dawniej.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rodman napisał:

Kolejna rzecz - kobiety 5/10 lub niżej dla mnie nie istnieją.

Powiedział grubas z kompleksami, który uważa, że najlepszą metodą na odchudzanie jest wyrzyganie części posiłku.

Przykro mi mówić, ale tak naprawdę to kobiety tak o tobie uważają, skoro musisz chodzić do prostytutek i jeszcze je zachwalasz (syndrom wyparcia). 

Nie demonizuję korzystania usług z prostytutek, ale spójrzmy prawdzie w oczy - to chyba nie jest szczyt twoich marzeń? Pozwolę sobie na to pytanie, bo z tego co twierdzisz, jesteś zwolennikiem rozwijania się. 

12 minut temu, rodman napisał:

To jest pryszcz dla wielu mężczyzn - dołóż do tego, że mogą mieć oni też seks za darmo. Jeśli więc zsumujesz - 4x dobrego seksu GODZINĘ CZASU (ja uprawiam seks z tymi laskami minimum 30-40 minut, mam mocne libido, mogę długi czas ruchać, nawet moja laska na to narzekała z racji, że mam dużego i już ją zaczynało boleć HAHA) plus seks przygodny za darmo z jakąś laską - wychodzi na to, że przeciętny facet wydając ledwie 600-700 zł miesięcznie może mieć MNÓSTWO dobrego seksu, z wieloma pięknymi kobietami.

Zabawne, że kiedyś mówiłeś co innego.

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, koksownik napisał:

Powiedział grubas z kompleksami, który uważa, że najlepszą metodą na odchudzanie jest wyrzyganie części posiłku.

Przykro mi mówić, ale tak naprawdę to kobiety tak o tobie uważają, skoro musisz chodzić do prostytutek i jeszcze je zachwalasz (syndrom wyparcia). 

Po 1 mam 182 cm i 80 kg.

Po 2 - 'muszę'? chcesz powiedzieć, że Ty ruchasz piękne kobiety wybierając którą chcesz za darmo? A to ciekawe, musisz być tym sławetnym Klaudiuszem :D

 

Co do prostytutek - wolałbym dobry, porządny związek od nich, ale wszyscy wiemy jak dzisiaj o taki ciężko, m.in właśnie dlatego powstało to forum. Gdyby było łatwo, nie byłoby sensu powstania tego forum.

Edytowane przez rodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zapytam odrobinę dygresyjnie - @arch/rodman, z czego wynika umiłowanie Twe Murzynów/Latynosów? Kolejny avatar czarnego brata : )

 

PS. Tak swoją drogą, prawidła natury prawidłami, ale non stop sprowadzanie związku z kobietą jedynie do częstotliwości i jakości włożeń i spuszczeń (że się tak prostacko wyrażę) przypomina trochę logikę typu "uwielbiam święta Bożego Narodzenia, bo mogę się dobrze nażreć i dostać full zajebistych prezentów".

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rodman napisał:

Gdyby każdy facet miał taki mindset jak ja, rynek by się momentalnie wyrównał i było tak jak dawniej.

Co za samouwielbienie :P 

 

14 minut temu, rodman napisał:

Po 1 nie wiem o jakim Ty Archu mówisz..

Powtarzasz się :) 

15 minut temu, rodman napisał:

Tymczasem sponsoring laski kosztuje minimum 2500 zł

Skąd Ty wiesz ile sponsoring laski kosztuje, jak siedzisz ciągle w monitorze i zakładasz nowe konta :) 

 

15 minut temu, rodman napisał:

ja uprawiam seks z tymi laskami minimum 30-40 minut, mam mocne libido, mogę długi czas ruchać

To one uprawiają seks, Ty tylko oglądasz :) 

 

16 minut temu, rodman napisał:

Kolejna rzecz - kobiety 5/10 lub niżej dla mnie nie istnieją.

Z tego co widać, Ty nie istniejesz dla żadnej :) 

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rodman napisał:

Po 2 - 'muszę'? chcesz powiedzieć, że Ty ruchasz piękne kobiety wybierając którą chcesz za darmo? A to ciekawe, musisz być tym sławetnym Klaudiuszem :D

Nie rucham pięknych kobiet ani nie mam aparycji modela.

Sam kiedyś mówiłeś, że miałeś trzy baby i chełpiłeś się sytuacją, gdy niektóre dojeżdżały do ciebie ponad 200 km w jedną stronę i przynosiły ci jogurciki, etc. Przeciętny wynik. 

Jeszcze raz mówię, że nie wyśmiewam ciebie z racji korzystania z prostytutek. Tylko dziwię się, że zachwalasz wszystkim taki status. Chodzenie do div jest sytuacją zwykle doraźną. Dla niektórych to mus, jeśli nie potrafią znaleźć nikogo, a ciśnienie rozsadza człowieka od środka (zwłaszcza w młodym wieku, kiedy dostaje się dużo zlewek). 

Edytowane przez koksownik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, rodman napisał:

Gdyby każdy facet miał taki mindset jak ja, rynek by się momentalnie wyrównał i było tak jak dawniej.

Całe szczęście ja nie mam takiego mindsetu i nie chcę mieć. Używam jedynego konta odkąd tu jestem i gdybym został raz zbanowany pewnie już bym tu nie wrócił lub czytałbym forum bez logowania. Nie wiem czy zauważyłaś, ale używanie multikont jest tu surowo zabronione.

Swoją drogą ciekawy mindset: kiedyś dostawałaś bana i dopiero po jakimś czasie wracałaś z nowym kontem. Teraz widzę, używasz chyba więcej niż jednego na raz. Jeszcze strasze multi konto nie zostało zbanowane, a ty moja droga, już wyskakujesz z nowym.

Współczuję wszystkim mającym taki mindset lub bardzo podobny.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, rodman said:

(ja uprawiam seks z tymi laskami minimum 30-40 minut,

To cena rośnie. 30 minut to jest pół godziny, wiec za godzine ruchania sumarycznie płacisz 300 -400 zł.

 

 

31 minutes ago, rodman said:

wychodzi na to, że przeciętny facet wydając ledwie 600-700 zł miesięcznie może mieć MNÓSTWO dobrego seksu

wychodzi na to, że za 600 -800 zł ruchasz sumarycznie  około 2 godziny w miesiącu. Jak to jest "MNÓSTWO" to ja widze to twoje libido...

 

 

33 minutes ago, rodman said:

5/10 to on będzie miał głęboko w dupie, tak jak mam to ja.

Powiedz im to na ulicy. Już szłysze ten śmiech. 

 

34 minutes ago, rodman said:

Dzięki temu wszystkiemu mój mindset jest taki, że moja była do mnie dojeżdżała co tydzień, inna laska jechała do mnie z Olsztyna, jeszcze inna mnie zabawiała rozmową - laska z Warszawy,


Jak to sa dowody na kosmiczny mindset, to ty koles faktycznie masz o sobie tylko fałszywe wyobrażenie, a twój mindset jest żałosny.

Laska... Z WARSZAWY GO ROZMOWĄ ZABAWIAŁA...weź kurwa śmiechu nie rób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

PS. Tak swoją drogą, prawidła natury prawidłami, ale non stop sprowadzanie związku z kobietą jedynie do częstotliwości i jakości włożeń i spuszczeń (że się tak prostacko wyrażę) przypomina trochę logikę typu "uwielbiam święta Bożego Narodzenia, bo mogę się dobrze nażreć i dostać full zajebistych prezentów".

Tak to wygląda od Twojej strony, bo w Twoich czasach kobiety nie miały udogodnień i wymagany wkład w relację był 50 do 50. Dziś może być trochę ciężej z tą 'miłością'.

2 godziny temu, The Motha napisał:

To one uprawiają seks, Ty tylko oglądasz :) 

Chyba nie zrozumiałem tego fragmentu, ale niech Ci będzie...lol

2 godziny temu, koksownik napisał:

Tylko dziwię się, że zachwalasz wszystkim taki status. Chodzenie do div jest sytuacją zwykle doraźną. Dla niektórych to mus, jeśli nie potrafią znaleźć nikogo, a ciśnienie rozsadza człowieka od środka (zwłaszcza w młodym wieku, kiedy dostaje się dużo zlewek). 

Zachwalam, bo nigdy wcześniej nie miałem tak częstego seksu z wieloma pięknymi kobietami - poza tym uważam, że im więcej facetów to zrozumie i zacznie korzystać, tym urosną im wymagania i rynek się poprawi. To długofalowe rozumowanie z którym ciągle macie problem.

2 godziny temu, AR2DI2 napisał:

To cena rośnie. 30 minut to jest pół godziny, wiec za godzine ruchania sumarycznie płacisz 300 -400 zł.

Nie. Uprawiam seks 30-40 min. bo więcej nie wyrobię. Piszę poważnie - divy które mam już jako 'moje stałe' nie patrzą na zegarek - rucham tak długo aż się zmęczę. 30-40 min to i tak długo, więcej już mi się nie chce. Wiele jest w tym interesie lasek które oszukują na czasie, na wszystkim - ale od tego jest garsoniera i ostre filtrowanie, co się bardzo Paniom nie podoba. Był niedawno artykuł jak divy skarżą się i chcą zlikwidować ten portal :) Widzisz? To jest to o czym mówię. ROZLICZAĆ KOBIETY. Tak samo w relacjach, w związkach. Dziś są czasy ostrej WOJNY między mężczyznami a kobietami. Nie jest jak dawniej, dziś mamy wojnę otwartą. Dlatego aby poprawić rynek trzeba ROZLICZAĆ kobiety - jak odpisuje wolniej albo nie daje z siebie 50% - to mimo, że możesz nie mieć wiele par i być średniakiem - BANOWAĆ od razu! W ten sposób uniemożliwi się Paniom gromadzenie atencji, orbiterów. Nie dawać atencji za darmo. To są wszystko szerokie strategiczne ruchy których Wy nie rozumiecie, a które ciągle tu próbuję wyjaśnić.

 

Myślisz, że o co chodzi w filmie o depresji Marka? Ano o to, żeby Paniom zabrać DARMOWĄ atencję, podwózki, pomaganie. Zobaczymy czy Panie będą tak samo wybredne i cwane, gdy okaże się, że orbiterów i dających atencję brak, każdy pilnuje swojego interesu, wkładu laski w relację, itd. Zapewniam Cię, że wtedy nagle wszystkie zaczną skomleć o uwagę nawet zwykłych facetów. Tak będzie - wrócimy do czasów fotki.pl. Myślisz, że czemu w tamtych czasach było dużo łatwiej podrywać laski? Właśnie dlatego - internety nie były rozwinięte, na atencję dziewczyna musiała sobie ZAPRACOWAĆ, na ulicy mało kto podchodził. SUSZA Panie, SUSZA! A tego Panie nie lubią :)

 

2 godziny temu, AR2DI2 napisał:

Powiedz im to na ulicy. Już szłysze ten śmiech. 

Nie muszę mówić. Cisza i brak kontaktu to najlepszy komunikat dla laski.

 

 

Mam wrażenie, że większość z Was nie rozumie prawdziwej idei wiele razy głoszonej przez Marka. Idei aby było PO RÓWNO, aby nie dawać laskom atencji, aby badać swoje dzieci testami DNA, aby rozszerzyć tę myśl przewodnią na wielu mężczyzn. Tylko tak da się w normalnych niewojennych warunkach ustabilizować rynek.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, rodman said:

Mam wrażenie, że większość z Was nie rozumie prawdziwej idei wiele razy głoszonej przez Marka.

Mistrzu prowadź nas ślepców. 

Wiesz co po śląsku znaczy "wrażenie"? Od "wrazić" czyli "włożyć". Wraź sobie więc te swoje wrażenia wiesz gdzie. Rzeczniku prasowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rodman napisał:

 

Mam wrażenie, że większość z Was nie rozumie prawdziwej idei wiele razy głoszonej przez Marka.

Jesteś tu ledwo cztery godziny i już tak daleko idące wnioski...

 

A moment zapomniałem, że czytasz forum już jakiś czas.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego który uwielbia takie wieprzki więc one mają powodzenia. Co więcej ostatni wieprzek był roszczeniowy i cholernie zazdrosny więc biedak nie mógł się bez niej nigdzie ruszać. Dodam, że gostek z wyglądu OK, nie jakiś quasimodo. I dlatego mnie nie dziwi, że księżniczki są roszczeniowe skoro takie laski jak jego była świnka w mojej ocenie góra 3 pozwalają sobie na takie jazdy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.