Skocz do zawartości

Pig Woman ?​​​​​​​


Rekomendowane odpowiedzi

Wolnych, szczupłych (epidemia tycia) kobiet bez dzieci jest coraz mniej w Polsce i na Świecie. 

Desperatów i białorycerzy bez własnych standardów przybywa. To smutne i chore. 

 

Rozmowy desperatów ze świnką i podryw: https://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=168948903

 

q9kNNCV.jpg

wFPlquT.jpg

u0fnBFN.jpg

 

Edytowane przez realista
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropne, to nie są mężczyźni, to są podludzie, nie licząc oczywiście tych którzy mają jakies dziwne fetysze, mam mam myśli tych jebanych desperatów...

 

Jednocześnie mi trochę smutno, że skończyła się era mężczyzn, a z drugiej strony dałeś mi motywację do zapierdalania, żeby nie być tym tzw. normikiem. 

 

„Big dogs eat, crying puppies stay on the porch” :) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, jak to możliwe, że jest grono samców, którzy są fanami otyłych kobiet (ich sztandarowym powiedzeniem jest "kobietę to trzeba za coś złapać"), a w analogicznej sytuacji do płci żeńskiej - na próżno szukać miłośniczek otyłych mężczyzn (nie liczę dziewczyn, dla których majątek grubego misia liczy się bardziej niż jego wygląd).

 

Eksperyment... heh. Nie wiedziałem, że na wykopie mamy tylu naukowców. 

Edytowane przez koksownik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DOHC napisał:

Niektórzy są bardzo zdesperowani, bądź mają wmówione iż kobieta jaka by nie była = wygranie życia. 

Chcą poruchac za wszelką cenę i jak widzisz po niektórych wiadomościach kłamią, że świetnie wygląda itp. tylko żeby zdobyć seks. Araby swintuszą z kozami to mnie to nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyrodzie to norma, że wielu samców zabiega o zapłodnienie samicy. Przez takie walki zwierzęta często tracą życie, wygrywa zawsze większy i żywszy, mocniejszy. 

 

Ale moim zdaniem Ci faceci nie są desperatami, bo by mogli poruchać za 100$ przecież. Podejrzewam, że część robi sobie bekę, część chce eksperymentu jak to jest wyruchać coś takiego osobliwego no i część jest po prostu zboczona. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.