Skocz do zawartości

Akcja "Klaudiusz", albo inaczej gadzi mózg w natarciu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci.

Nie wiem czy słyszeliście o wykopowej aferce, w której pewien użytkownik założył fake konto na Tinderze ze zdjęciem jakiegoś typa 10/10, umawiał się z laskami i później wystawiał je do wiatru.

Pal licho gdyby chodziło tylko o wystawianie lasek z którymi się umawiał, bo to było trochę chamskie, lecz esencją tego "eksperymentu" są screeny z rozmów prowadzonych z tymi dziewczynami.

Teksty Klaudiusza o wyjadaniu rodzyn z dupy, rimmingu i sraniu do buzi w pierwszych wiadomościach to standard, oczywiście te dziewczyny ochoczo się na to zgadzały, a nawet przepraszały za swoje zachowanie w pewnych sytuacjach w których Klaudiusz beształ je jak bure suki.

 

Na niektórych portalach, fanpage'ach facebookowych etc., znaleźć można wpisy na temat tej akcji, jednakże wypaczają one jej sens.

Błędnie zakładają one, że chodzi w niej o to aby pokazać, iż laski patrzą na wygląd, jest to oczywiście maksymalna bzdura, chodzi o to by pokazać, że

dziewczyny wystawione na działanie urody jakiegoś przystojnego mężczyzny zamieniają się po prostu w zwierzęta, zero szacunku do siebie, brak rozsądku oraz hamulców.

 

Oto link:

https://www.wykop.pl/link/4715485/falszywe-konto-i-600-par-na-tinderze-projekt-klaudiusz-podbil-wykop/

 

 

Edytowane przez BydlakŚmierdziel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że już był tutaj kilka dni temu wątek o tej akcji. 

 

5 minutes ago, BydlakŚmierdziel said:

Teksty Klaudiusza o wyjadaniu rodzyn z dupy, rimmingu i sraniu do buzi w pierwszych wiadomościach to standard, oczywiście te dziewczyny ochoczo się na to zgadzały, a nawet przepraszały za swoje zachowanie w pewnych sytuacjach w których Klaudiusz beształ je jak bure suki.

 

Akurat dobrze byłoby mieć możliwość przeczytania podobnej korespondencji, żeby dowiedzieć się, że kobiety nie są takie świętojebne jak chciałby się przedstawiać i wszystko jest kwestią tego kto proponuje lub też ceny jaką jest w stanie zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od dawna wiadomo, że Tinder to miejsce, gdzie nie szuka się ani męża, ani miłości, ani osoby bliskiej, tylko po prostu jednorazowej przygody. Ludzie nastawieni na coś więcej po prostu stamtąd uciekają, albowiem w tym miejscu nie ma dla nich odpowiedniego targetu. Nikogo nie powinno dziwić, że na tej aplikacji tak łatwo znaleźć kobietę, która zachowuje się jak przysłowiowe zwierzę. Dlatego właśnie, "mirek" odpowiedzialny za tę akcję, nie dokonał żadnego spektakularnego odkrycia.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańczy Hrabia z jakąś...

Tańczy Hrabia z jakąś Baronową na balu. W pewnym momencie odzywa się:
- Pani Baronowo, czy oddałaby mi się Pani za milion dolarów?
Baronowa "oburzona":
- No jak to, Panie Hrabio?
Hrabia:
- Niech Pani pomyśli, chodzi o milion dolarów.
Baronowa po chwili:
- Za milion dolarów oddałabym się Panu, Panie Hrabio..
Hrabia po chwili zagaduje:
- A czy oddałaby mi się Pani za jednego dolara?
Baronowa oburzona:
- Ależ Panie Hrabio, za kogo mnie pan ma?
Hrabia:
- To już ustaliliśmy, teraz się targujemy....

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.