Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
dobryziomek

Rap z wartościowym przekazem.

Polecane posty

Siema,

Proponuję stworzyć wątek w którym będziemy promować artystów, którzy mają wartościowy przekaz w swoich utworach.

Żadnego ćpania, chlania, werteryzmu i innego gówna. Tylko sport, rozwój i pozytywna dawka motywacji do treningu i życia.

Ogólnie jestem zwolennikiem samego trenowania bez tego całego motywacyjnego blichtru, ale czasami podczas treningu albo przed treningiem fajnie posłuchać sobie muzyki.

Zaczynam:

Edytowano przez dobryziomek
  • Like 2

Napisano (edytowany)

Cała prawda o tym syfie 

Może niektóre utwory nie pasują do tematu ale mnie bardzo motywują do działania 😁

Edytowano przez Mr.Arioch
  • Like 1

Dnia 8.01.2019 o 06:03, Mr.Arioch napisał:

Mam nadzieję że poznajesz avatar.

Dnia 8.01.2019 o 04:41, Nonconformist napisał:

Genialne! Polecam całą płytę. 

Nie trawię palucha po ostatnich akcjach z multim i stwierdziłem że nie będę go słuchał mimo że jak gdzieś tam mi się trafił kawałek to mi siadał.

W muzyce nie obchodzi mnie co robią raperzy, tylko jakie przesłanie niosą w swoich tekstach. A na tą otoczkę ,, show-biznesu" mam wyjebane. Rozumiem że im jest głośniej o jakimś raperze tym on więcej zarabia. 

Ja cenię Artystów za twórczość a nie za życie ,,prywatne"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.