Skocz do zawartości

Rafatus dostaje w twarz od dziewczyny.


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

@AR2DI2

To prawda.

Niestety baby stają sie chłopami a chlopy babami bo ale z drugiej strony to wszystko nie takie łatwe.

 

Naturalnie człowiek by oddał liściem ale z drugiej strony kamery, towarzysz i stream na żywo były odpalone ?

 

Ktoś wie jak by to prawnie wygladalo?

Jakby on jej oddał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, SzatanKrieger said:

Ktoś wie jak by to prawnie wygladalo?

Jakby on jej oddał?

Prawnie by to wyglądało tak, że jakby jej oddał symetrycznie, czyli z liścia, nie robiąc przy tym uszczerbku na zdrowiu w postaci siniaka czy krwiaka, to konsekwencji by nie było. 

Obyczajowo by wyglądało tak, że wrzask by się podniósł, że jak on śmiał uderzyć kobietę. 

Ja ze swej strony, nawet jakbym był na podglądzie w necie, wolałbym walnąc liścia tej idiotce, niż się skompromitować pokazując jak jakaś idiotka mnie bezkarnie bije sobie bo jej się tak podoba, a ja siedzę jak pizda, dopytując "ale o co ci chodzi???".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ponoć jest na jej utrzymaniu, oddałby cios, to wyleciałby najebany z chałupy na oczach widzów.

 

2. Mogła to być ustawka - Rafatus był wcześniej już tłuczony przez Marlenkę, więc jest przyzwyczajony. Widzowie to lubią.

 

3. Ona chyba więcej wazy niż on, jest agresywniejsza, ma broń w postaci pazurów :) i po prostu dostałby od niej wpierdol.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.