Skocz do zawartości

Misja - "Przepalić styki księżniczce"


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy bracia,
jak możecie wiedzieć jestem fanem różnych konszachtów, intryg, manipulacji i spisków i w dzisiejszym dniu wpadłem na dosyć ciekawe wyzwanie, które zaraz wam przedstawie.

Otóż zacząłem się spotykać z pewną ładną Panią, gierka dobrze rozegrana i jakoś się toczyło. I nagle nasza kochana Pani wymyśliła sobie, że chce mnie testować(Mnie, haha. Naiwne dziewczę) i nagle zaczęła się gadka, że jest zajęta i czasu nie ma na nic. No i co oczywiście styki spalone bo Cociane jak widzi, że Pani jest cały czas zajęta to oczywiście jej nie przeszkadza to urywa kontakt.

Aż 4 dni wystarczyły aby nasza kochana księżniczka napisała "A ty co się nie odzywasz?" ? po krótkiej rozmowie dowiedziałem, że mam czuć się wyjątkowo bo ona nigdy nie pisze pierwsza ? i że to nie ona ma się starać i jak tego nie akceptuje to trudno bo taka już jest.

 

I teraz przechodzę do meritum, Damulka jest już stracona w moich oczach, ale tytuł kolejnej mojej zabawki wciąż może mieć, a mało tego drodzy Bracia w imię walki z kobiecym ego postanowiłem, że nauczę jej pokory. Skoro jutro dzisiaj jest sylwester postanowiłem, że zagram Pani na emocjach jak Jimi Hendrix na gitarze, ładna koleżanka już czeka na sylwestra, wzbudzimy trochę zazdrości z domieszką olewki i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nie mówię żebyście życzyli mi powodzenia, bo go nie potrzebuje, ale oczekujcie na dalszy przebieg wydarzeń.

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.


 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że jest stracona w twych oczętach, a poświęcasz dodatkowo na nią  czas i energię.  Sporzytkuj ją na coś bardziej kreatywnego, niż na intrygi. Bądź facetem a nie  intrygantką! 

Chcesz jej dać pstryczka w nos to zniknij z jej życia już na zawsze.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, CocaineIsMyWife said:

że nauczę jej pokory.

Eeee nie nauczysz.  Soft zawiesi się na chwilę. Wyskoczy syntax error.  Czyli to Twoja wina i tak. I pojawi się ponownie znak zachęty. Dla innych. 

 

Fakt możesz zostać zapamiętany. Tylko jaki to będzie katalog trudno oszacować.  Ale coś między „mały penis”, a „dewiant sexualny”.  

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, nie przesadzajcie. Kolega chce się bawić, niech się bawi, nic nie przegrał, nic nie wygrał.

 

@CocaineIsMyWife baw się dobrze i nie staraj się na siłę nikomu dopiec/odegrać, po prostu baw się dobrze z iloma koleżankami tam chcesz , baw się dla siebie nie dla innych. ;)

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, CocaineIsMyWife napisał:

tytuł kolejnej mojej zabawki wciąż może mieć, a mało tego (...) w imię walki z kobiecym ego postanowiłem, że nauczę jej pokory

Jedna patologia rodzi kolejną. Samo życie. Powtarzalność schematów. Słabe to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.