Skocz do zawartości

Nie będę narzekał!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Ja Szymi z bloków (tak sobie mówię, wtedy czuję się młodo, chuj, że to infantylne)

Nie będę narzekał, ever!!!

To będzię trudna droga (kurde już narzekam ;))

Nie chcę się mazgaić, jak idę na trening nie będę się tłumaczył: "jestest już za stary", "wiesz, nie te lata", "mam grube nogi od jazdy rowerem, to mi trudniej".

Nie chcę wyciągać brudów z przeszłości, że piłem, to nie skończyłem studiów, że mogłem to, mogłem tamto.

Zamierzam iść do przodu, grać kartami, które dostałem od losu. 

"Robić to, co mogę tym, co posiadam w miejscu, w którym jestem!" Tak mi dopomóż Bóg!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie da się nie narzekać, każdy ma swoje chwile słabości. 

Daj temu upust i obserwuj te emocje, gdy pojawi się u Ciebie narzekanie zaakceptuj  to i pomyśl, co możesz zrobić lepiej.

To, że narzekasz sprowadziło Cię tutaj do założenia tego tematu, może również sprowadzić Cię do bogactwa  poprzez zmotywowanie się do pracy nad sobą.

Narzekanie jest dobre ;) Tylko musimy sobie zdawać sprawę z tego, że nie możemy dać się opanować temu w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wiec swoje slabosci za soba, bo wiesz z czym bedziesz walczyl..Jesli chcesz miec charakter ze stali to...: nie pijesz chocby ci za to chcieli zaplacic...jesli miales zrobic sto pompek to masz je zrobic chocbys sie zes ..l, jesli masz zrobic to co zamierzales nikt i nic cie nie moze zawrocic z drogi...Nasz najwiekszy wrog jest w nas samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Veterano napisał:

nie pijesz chocby ci za to chcieli zaplacic..

Nie piję od 5 lat.

 

57 minut temu, Veterano napisał:

jesli miales zrobic sto pompek to masz je zrobic chocbys sie zes

W biografii Tysona jego sparing-partner twierdził: "dopóki masz sto pompekt w magazynku, nikt nie może nazwać Cię cieniasem"  mam sto pompek w magazynku, swoją drogą uwielbiam ten tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.