Skocz do zawartości

Szczęśliwego Nowego Roku Samce!!!


rodman

Rekomendowane odpowiedzi

I żebyście się kurwa w końcu przekonali do div !

Właśnie wróciłem od jednej pięknej divy - MASAKRA!!! AŻ iskry leciały!

Zamiast bez końca szukać i liczyć, że piękna dupencja Wam da seks, co jest mało prawdopodobne i trzeba dużo roboty - 150-200 ZŁ W ŁAPĘ I HEJA!!!

Można szukać na odlotach, można wybrać w preferowanych spotkanie GFE - i palce lizać Panowie!

Otwiera Ci wysoka dupera w szpilkach, czego chcieć więcej ?!

Wyłączcie to prymitywne 'o Jezu, muszę ją zdobyć, o Jezu tak to się nie liczy, o Jezu, przecież muszę się jej podobać' - CHUJA MUSISZ!

Przeciętny facet nie podoba się takim szprychom o jakich mówię i TYLE W TEMACIE. Dlatego zamiast dywagacji polecam ostrą zabawę i DOBRY SEKS PANOWIE!

 

A im bardziej będziemy rozszerzać tę myśl na wielu czytelników z zewnątrz, tym łatwiej każdemu będzie o seks i będzie miał wyższe wymagania (bo co za różnica, że płatny, jak poruchasz piękne divy to masz już głęboko w dupie zwykłą Karynę 5/10) a co za tym idzie Karyny spuszczą z tonu albo poza 5-10% samców alfa każdy będzie je olewał, nikt nie będzie chciał robić za orbitera bo będzie wolał SEKS Z PIĘKNĄ KOBIETĄ ZA 150 ZŁ!

I Karynka momentalnie wróci do Pana na kolanach! Tak to działa Panowie, to jest strategiczne myślenie.

  • Like 7
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się kolego, ale niektórzy mają trochę godności i nigdy nie pójdą do divy. Co to ma być, żeby jeszcze płacić? 100-200zł to ja wolę zatankować sobie samochód. Nie wyobrażam sobie, żeby jechać na divę i wydawać swoje zarobione pieniądze.

10 godzin temu, rodman napisał:

Wyłączcie to prymitywne 'o Jezu, muszę ją zdobyć, o Jezu tak to się nie liczy, o Jezu, przecież muszę się jej podobać' - CHUJA MUSISZ!

Jak ktoś nie jest białym rycerzem to ma gdzieś czy jakiejś dziewczynie się podoba, czy się nie podoba.

10 godzin temu, rodman napisał:

Właśnie wróciłem od jednej pięknej divy - MASAKRA!!! AŻ iskry leciały!

I dlatego przyleciałeś na forum się tym pochwalić? Ja rozumiem, że jesteś z siebie dumny i Ci się podobało. Ale czy to powód, aby zaraz każdego nakłaniać na prostytutkę? Ja tam zawsze uważałem, że to nie to samo co zdobycie dziewczyny. Nie ma w tym satysfakcji.

10 godzin temu, rodman napisał:

Przeciętny facet nie podoba się takim szprychom o jakich mówię i TYLE W TEMACIE. Dlatego zamiast dywagacji polecam ostrą zabawę i DOBRY SEKS PANOWIE!

Przecięty facet nie podoba się atrakcyjnym dziewczynom? Bo sam z siebie robi przeciętniaka.

 

10 godzin temu, rodman napisał:

A im bardziej będziemy rozszerzać tę myśl na wielu czytelników z zewnątrz, tym łatwiej każdemu będzie o seks i będzie miał wyższe wymagania (bo co za różnica, że płatny, jak poruchasz piękne divy to masz już głęboko w dupie zwykłą Karynę 5/10) a co za tym idzie Karyny spuszczą z tonu albo poza 5-10% samców alfa każdy będzie je olewał, nikt nie będzie chciał robić za orbitera bo będzie wolał SEKS Z PIĘKNĄ KOBIETĄ ZA 150 ZŁ!

I Karynka momentalnie wróci do Pana na kolanach! Tak to działa Panowie, to jest strategiczne myślenie.

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to jak każdy by do tego dążył, to jeszcze większa ilość pań by zaczęła na tym zarabiać. A mężczyzna zszedłby na jeszcze dalszy plan. Bo po co kobietom byłby mężczyzna? Już są problemy, a tak to coraz bardziej by się pogłębiały. 

A seks zamiast darmowej przyjemności dla dwojga, zmieni się w jeszcze większy biznes, a powinno być w tym uczucie, a nie pieniądz. Takie myślenie jak Twoje, doporowadza do tego, że w przyszłości każda płeć będzie poszkodowana i to bardzo.

 

ps.

Zresztą wspomniałeś coś o 5-10% samcach alfa. Ja Ci powiem, że takich alfa jest dużo więcej. Tylko matrix i kolorowe społeczeństwo poprzez indoktrynacje zrobił z nich zwykłe bety. Z tym, że coraz więcej mężczyzn zaczyna widzieć co się na świecie z kobietami. Szczególnie w Polsce. Coraz większy wkurwienie na kobiety. Coraz więcej mężczyzn czyta forum, słucha Marka, ale nie tylko na forum tak się dzieje. Ale też na YT pojawia się coraz więcej filmów, gdzie jest bardzo dużo komentarzy, o tych problemach. Nawet widziałem podobne komentarze, pod filmikami, np. pt. "czego wymagają kobiety" czy coś w tym stylu. Albo projekt Klaudiusz. Dużo ludzi na wykopie o tym pisze.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Vstorm napisał:

Nie obraź się kolego, ale niektórzy mają trochę godności i nigdy nie pójdą do divy. Co to ma być, żeby jeszcze płacić? 

Chyba nie zrozumiałem. Czyli, że co tydzień masz inną  nową ładną kobietę do seksu za darmo? Jeśli tak to gratuluję, ale takich facetów jest 5% społeczeństwa.

 

43 minuty temu, Vstorm napisał:

Nie wyobrażam sobie, żeby jechać na divę i wydawać swoje zarobione pieniądze.

Ja sobie nie wyobrażam jak przeciętny facet może nigdy nie zaruchać pięknej kobiety lub raz na kilka lat bo będzie słuchał Twoich rad. Ja rucham co tydzień/dwa. 

 

45 minut temu, Vstorm napisał:

Jak ktoś nie jest białym rycerzem to ma gdzieś czy jakiejś dziewczynie się podoba, czy się nie podoba.

45 minut temu, Vstorm napisał:

Ja tam zawsze uważałem, że to nie to samo co zdobycie dziewczyny. Nie ma w tym satysfakcji.

:D

 

46 minut temu, Vstorm napisał:

Przecięty facet nie podoba się atrakcyjnym dziewczynom? Bo sam z siebie robi przeciętniaka.

Projekt Klaudiusz, statystyki na tinderze, masa tekstów gości typu @Panther czy innych w temacie o tinderze - a Ty piszesz taki paszkwil. Twoja inteligencja jest niereformowalna. Żadna nauka i statystyki tu nie pomogą, zakuty łeb, sory.

 

47 minut temu, Vstorm napisał:

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to jak każdy by do tego dążył, to jeszcze większa ilość pań by zaczęła na tym zarabiać. A mężczyzna zszedłby na jeszcze dalszy plan. Bo po co kobietom byłby mężczyzna? Już są problemy, a tak to coraz bardziej by się pogłębiały. 

 

Nie jest tak. Gdyby większa ilość Pań by zaczęła na tym zarabiać, to z 150 zł usługa zeszłaby do 80 zł - miałbyś co tydzień śliczną Kasię za 80 zł, miesięcznie to wydatek zaledwie 320 zł za ruchanie pięknych kobiet. Kasiom by się relacja ryzyko i wkład własny/kasa zupełnie nie opłaca. Tutaj musi dawać dupy wielu facetom, a zarobi za to miesięcznie z 6-7 tys na rękę. Kiepski interes. Całe przedsięwzięcie zdewaluowałoby wartość seksualną kobiet, wielu facetów  w ogóle odpuściłoby jakikolwiek podryw czy portale randkowe, zamiast wchodzić w orbitę u lasek umawialiby się na tani seks z pięknymi kobietami. Efekt: kobiety same by się podlizywały wielu zwykłym facetom i marzyły o małżeństwie. Poczytaj jak to się powoli dzieje w USA - 70% mężczyzn się nie ożeniło do 35 roku życia. Strasznie dużo wiedzy masz do nadrobienia, właściwie to Ty nic nie kumasz :D

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rodman napisał:

 

A im bardziej będziemy rozszerzać tę myśl na wielu czytelników z zewnątrz, tym łatwiej każdemu będzie o seks

Mieszasz w głowie, takimi pierdololo młodym chłopakom. Jak zaczną mieć wbijane taki tok postępowania, całe życie będą kopani w dupe przez panny. 

Ok, niech idą, raz, dwa, nabiorą pewności siebie ale kurla, jak sex tylko z diva? 

Słabe postępowanie. Siła natury na nich zadziała i będą podbijać do dam z jakim podejściem? Masz dupe to dawaj! Bo tak będą przyzwyczajeni. 

 

Więcej pożytku z twojego posta, było by napisanie, aby się rozwijali. Trzymali ramę i uskuteczniali się na zagrywki kobiet. A kobiety same się znajdą. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Still napisał:

Słabe postępowanie. Siła natury na nich zadziała i będą podbijać do dam z jakim podejściem? Masz dupe to dawaj! Bo tak będą przyzwyczajeni. 

No właśnie z takim podejściem ciężko myślący kolego. Z podejściem ROSZCZENIOWYM. Zobacz co dało roszczeniowe podejście kobiet - dało im to, że mają czasem nawet nieźle wyglądających facetów jako PANTOFLE!

Zobacz jak zdewaluowała się wartość facetów. Bo na roszczeniowość lasek odpowiedzieli nadskakiwaniem i podlizywaniem się.

 

Wyjaśnię Ci jak to działa, bo masz spore kłopoty z rozumowaniem. To jest jak przy negocjacjach. To co jest obecnie, to: laska mówi: 100 zł. Facet: 80 zł. Laska: 110 zł. Dobrze, dobrze, niech będzie.

To co ja proponuję:

laska: 100 zł

facet: 80 zł

laska: 110 zł:

facet: teraz to już zapłacę jedynie 60 zł

laska: 130 zł

facet: 40 zł 

I w jednostkowych przypadkach ludzie nie dojdą do porozumienia - stąd książka WOJNA Z MĘŻCZYZNAMI - słyszałeś? psycholożka z USA napisała ją jako odpowiedź na sytuacje opisane w artykule:
https://www.pch24.pl/mlodzi-amerykanie-nie-chca-sie-zenic--to-juz-prawdziwa-plaga,33971,i.html

Cytuję:

"Crouse dodała, że problem pogarsza feminizacja uczelni, gdzie kobiety stanowią obecnie 60 proc. studiujących. Zabiegając o relacje z mężczyznami, których jest mniej, kobiety dostosowują się do „żądań” mężczyzn w kontaktach intymnych. – Dzisiejsza miłość ma niewiele wspólnego z romantyzmem – narzekała Crouse.

 

Te kobiety, które nie chcą się podporządkować permisywnej kulturze traktowane są jak „dziwolągi” i mają niewielką szansę na nawiązanie relacji z płcią przeciwną – mówiła. Tym samym ich szanse na znalezienie męża maleją.

Uczona odwołała się do badań Marka Regnerusa i Jeremy’ego Ueckera, którzy napisali książkę pt. „Seks przedmałżeński w Ameryce”. Zwrócili oni uwagę na niepokojący fakt, iż kobiety, które nie są permisywne, a które pragną założyć rodzinę, mają niewielkie szanse na znalezienie odpowiedniego kandydata na męża. W ogóle mają problem za znalezieniem partnera. Młodzi mężczyźni zainteresowani są przelotnymi znajomościami, służącymi głównie zaspokojeniu ich potrzeb seksualnych."

 

Całościowo jednak, jak najbardziej ktoś będzie musiał ustąpić. I tym kimś będą kobiety bo jednak one potrzebują mężczyzny bardziej. To co się kolego dzieje to są NEGOCJACJE i wojna damsko męska. Naprawić można to tylko przez bezkompromisowe podejście mężczyzn które w czasach wolności seksualnej ZDEWALUUJE wartość seksualną kobiet (divy) w efekcie czego kobiety będą traktowane bardziej przedmioto, nie będzie im się nadskakiwało. To zaprocentuje - ale nie myślisz zupełnie długofalowo.

 

Edytowane przez rodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rodman napisał:

No właśnie z takim podejściem ciężko myślący kolego. Z podejściem ROSZCZENIOWYM. Zobacz co dało roszczeniowe podejście kobiet - dało im to, że mają czasem nawet nieźle wyglądających facetów jako PANTOFLE!

Myślę racjonalnie. A jak masz mnie za idiote to twój problem czy mój? 

 

Nigdy nie byłem na divach. A i tak zawsze miałem, mam, powiedzmy darmowy sex. Inwestycje zawsze są nieodłączną stroną sexu z kobietą bez pokroju "divy". 

 

Zapchales sobie głowę, takim postępowaniem i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z banitą Arch muszę zgodzić.

Tłuczenie dziwek zawsze było normalne... jak czytam literaturę pamiętnikarską z przełomu XIX/XX wieku, to nawet nikt się jakoś szczególnie wstydził tego że kochał się za pieniądze. Dziki zachód dziwkami stał, co Saloon to pełno kurewek, ale się można zarazić kiłą, albo syfilisem. 

Książa i zakonnicy po mszy nawet potrafili iść na dymanko i to w sutannie! Ogólnie nie powodowało to takiego szumu jak dzisiaj. 

 

Wbrew pozorom żyjemy w czasach pruderii. 

 

Chciałbym jeszcze dodać, że te szlałfy dla gawiedzi były uważane za upadłe i nizinę społeczną, ale kurewki z wyższych sfer były poważanymi damami do towarzystwa.

 

Wczoraj p. Marek w audycji nagrał o brzydkim i przystojnym mężczyźnie. Na co czekać jak jest się brzydkim?

Zanim osiągnę wysoki poziom rozwoju to mi faja opadnie :D

 

Rozważam pierwszy raz z dziwką, tylko cholernie się boję i wstydzę.

Edytowane przez Carl93m
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Still napisał:

Myślę racjonalnie. A jak masz mnie za idiote to twój problem czy mój? 

 

Nigdy nie byłem na divach. A i tak zawsze miałem, mam, powiedzmy darmowy sex. Inwestycje zawsze są nieodłączną stroną sexu z kobietą bez pokroju "divy". 

 

A to ciekawe, bo ja pamiętam, że od rozwodu właściwie trafiła Ci się jedna sztuka i ten seks był ledwie kilka razy w okresie kilku miesięcy, w dodatku okraszony shit testami i fochami Pani.

No to faktycznie, zajebisty wynik. Nie zrozum mnie źle - ja się nie wyśmiewam, bo tak ma dziś PRAWIE KAŻDY FACET. Dlatego aby ustabilizować rynek, proponuję to co powyżej.

 

2 minuty temu, Carl93m napisał:

Dziki zachód dziwkami stał, co Saloon to pełno kurewek, ale się można zarazić kiłą, albo syfilisem. 

Jasne, że tak. We Włoszech to była norma, że ojciec zaprowadzał syna do dziwki na swój pierwszy raz. NORMA!

3 minuty temu, Carl93m napisał:

Ogólnie nie powodowało to takiego szumu jak dzisiaj. 

I to jest właśnie w interesie Pań. Żeby każdy 'prawdziwy mężczyzna' jak Ci Panowie powyżej tak myślał. No i będzie nadskakiwał na portalach i OKAZJONALNY seks raz na miesiąc dopóki nie znajdzie Pani na dłuższy związek, a jak znajdzie - fochy, roszczenia i bardzo często rozwód.

To wszystko jest spowodowane tym, że cipka jest dziś tak ceniona. Wystarczy zastosować DEWALUACJĘ seksualną kobiet - więcej świadomych facetów i zrobi się różnica. Czytałem, że ok. 15% facetów chadza lub było na dziwkach. Zwiększmy tę liczbę do 50% - cena seksu się obniży, mniej orbiterów dla Pań z portali, mniej atencji = przyjdą na klęczkach do Pana. Tak to działa.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wytrawnie napisał:

@rodman byłem u divy, ale nigdy nie mogę znaleźć jakieś fajnej, młodej, bardzo atrakcyjnej. Gdzie Ty je znajdujesz? Na odlotach są takie? GFE z divą? Tego jeszcze nie przerabiałem. 

Garsoniera- mam kilka sprawdzonych lasek, z jakimi seks w wielu konfiguracjach to marzenie przeciętnego faceta na tym forum i większość nigdy takiej nie zarucha. Nie to, że się chwalę - jedynie wyjaśniam cenę cipki i korzyści z korzystania.

 

Co do GFE - no jasne, że tak - nawet pocałunki z niektórymi ładnymi, ale tego już nie robię, jednak czasem człowiek się skusił bo niektóre byłby zajebiste.

Ale co ja będę Ci wyjaśniał, lepiej trać długie miesiące żeby raz na kilka miesięcy ewentualnie zaliczyć średnią laskę. Jak to czytam to parskam śmiechem jak niektórzy nie rozumieją prawdziwej ceny i jak wiele można mieć za tak mało. Mi by się nie chciało nawet podrywać laski dzień za dniem pisząc, itp. Strasznie to męczące.

Edytowane przez rodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rodmanTo generalnie jesteś osobnikiem, pod nickiem arch? Czyli tworzysz multikonta, bo dostałeś bana? Sądząc po Twoich odpowiedziach do starszych użytkowników i braku zaprzeczenia na to, że nie jesteś arch.

 

 

ps. Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy zniżają się do tak niskiego poziomu, żeby tworzyć multi konta i wciskać swój kit, bo ten nie chce się w ogóle przyjąć dla większości braci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby @arch nie był taki męczący, to nawet można by się nad tymi wywodami zastanowić. Sam nigdy u divy nie byłem i się nie wybieram, łatwo można załapać bonus w postaci HPV.

 

Ale mam wrażenie, że na Forum jest od jakiegoś czasu powszechna hipokryzja.

 

Od początku istnienia Forum jednym z haseł przewodnich ( @Marek Kotoński wiele razy o tym mówił na Radio Samec) była realna niska wartość seksu. Wiele razy słyszałem w Radio Samiec i czytałem na Forum, że mężczyźni się upadlają, tracą zdrowie i majątek dla czegoś co jest warte 80 - 100 zł.

 

Należy sobie zadać pytanie, u kogo jest to tyle warte?

 

Oczywistą odpowiedzią są divy, bo przecież u "damy" numerek kosztuje kilkaset złotych (kawki, taksówki, alko, itp.).

 

No to jeśli tak, dlaczego ludzie korzystający z div znajdują się tutaj pod ostrzałem?

 

Że niby kobietę trzeba zdobyć, bo inaczej się nie liczy?

 

Co to ma być? Pomijam fakt, że zdobyć można np. duży kontrakt, albo rekord sportowy, a nie kobietę. Kobieta jest wolnym człowiekiem i uprawia seks z kim chce. Albo go uprawia z danym facetem, albo nie. Nie widzę tu przestrzeni na zdobywanie. Jeśli ktoś sobie to tak przedstawia, tzn. że jeszcze podchodzi naiwnie do kobiet.

 

Wmawianie braciom, że pójście do divy jest czymś złym, uważam za wypaczenie tego Forum. Młodzi wiekiem jeszcze gotowi są w to uwierzyć i zawrócić z obranej drogi, by szukać romantycznej relacji.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Oktabryski said:

No to jeśli tak, dlaczego ludzie korzystający z div znajdują się tutaj pod ostrzałem?

 

Że niby kobietę trzeba zdobyć, bo inaczej się nie liczy?


Nadinterpretowałeś sobie nieco. Nie "ludzie znajdują się pod obstrzałem", a sprowadzany jest na ziemię typ, który propaguje w sposób natarczywy, upierdliwy i głupi chodzenie po kurwidołkach, i wywalanie kasy żeby zobaczyc cipkę. Czujesz waść dyfferencję?

PS. To znany z zakładania dziesiątek multikont delikwent Arch - wielbiciel murzynów. Stąd więc ludzie go lekko gnoją, bo wchodzi co dwa dni z nowym kontem, pisze te same bzdury, tym samym stylem, nawet tymi samymi sekwencjami zdań, i uważa że reszta jest tak głupia, ze nie zakuma co to za tajemniczy gość. 

 

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vstorm napisał:

że to nie to samo co zdobycie dziewczyny

Dziewczyny się nie zdobywa.
To my mężczyźni jesteśmy im bardziej potrzebni, więc jak już ktoś ma kogoś zdobywać(co jest totalnym nieporozumienie, - człowiek to nie rzecz), to one zdobywają nas.
My tylko wychodzimy z inicjatywą a w następnej kolejności zaczyna się już "gra".

Mając mindset "zdobywam księżniczkę", to kobieta to wyczuje i zastosuje Ci chwyt "zabawiaj błaźnie, zabawiaj".
Jeśli chcesz się pozbyć białorycerstwa w 100% to musisz wyzbyć się błędnego myślenia.
No bo co? Kobietę zdobywasz, to rozumiem, że sex też jest nagrodą? - Tym sposobem jesteś łatwym łupem dla harpii, która umiejętnie zagra dupcią.
Facet, który nie da sobie wejść na łeb babie - nigdy nie zdobywa a czasem nawet to one go zdobywają(jeśli są zdesperowane a haj daje znać).

Szanujmy się bracia!
Szanuj się mężczyzno!

 

48 minut temu, Veterano napisał:

Zadna ujma zaplacic babeczce za seks i miec z nia radoche. Moralizowanie nie jest potrzebne czemus co jest stare jak swiat. Malzenstwo dziala jak  prostytucja...jesli ktos nie wierzy to niech sprobuje nie dac jej wyplaty..;)

Dokładnie.
To żadna ujma na honorze.
Mimo wszystko preferuję poznawanie kobiet.
Fakt, może nie jestem kwasimodo, to mi łatwo tak mówiić.
Zatem divy to przede wszystkim rozwiązanie dla facetów, którzy są niewidoczni dla kobiet.

 

 

10 minut temu, Krugerrand napisał:

Ten człowiek jest zaburzony, ale chociaż walnie czasem cośc śmiesznego a czasami i mądrego ?
 

 

1 godzinę temu, AR2DI2 napisał:

Arch - wielbiciel murzynów. Stąd więc ludzie go lekko gnoją, bo wchodzi co dwa dni z nowym kontem, pisze te same bzdury, tym samym stylem, nawet tymi samymi sekwencjami zdań, i uważa że reszta jest tak głupia, ze nie zakuma co to za tajemniczy gość. 

Brakuje tylko - "Czytam forum już jakiś czas ?
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vstorm napisał:

A seks zamiast darmowej przyjemności dla dwojga,

Różnica między divą a kobietą jest taka, że diva bierze od razu pieniądze po stosunku.
Zwykła kobieta przelicza wartość swojej cipki i prędzej czy później będziesz musiał wnieść opłatę.

3 godziny temu, rodman napisał:

I tym kimś będą kobiety bo jednak one potrzebują mężczyzny bardziej. To co się kolego dzieje to są NEGOCJACJE i wojna damsko męska

Jak na archa, to ładnie to ująłeś :) 
To my mężczyźni ich nie potrzebujemy, to one potrzebują nas i pierwsze zaczną ryczeć, gdy system całkowicie pi*rdolnie :) 

5 godzin temu, Vstorm napisał:

Zresztą wspomniałeś coś o 5-10% samcach alfa. Ja Ci powiem, że takich alfa jest dużo więcej. Tylko matrix i kolorowe społeczeństwo poprzez indoktrynacje zrobił z nich zwykłe bety.

Tu się z Tobą zgadzam w 100%

3 godziny temu, Carl93m napisał:

Chciałbym jeszcze dodać, że te szlałfy dla gawiedzi były uważane za upadłe i nizinę społeczną, ale kurewki z wyższych sfer były poważanymi damami do towarzystwa.

Szczególnie w Imperium Rzymskim.
W średniowieczu i dalej, korporacja religijna starała się walczyć z prostytutkami.
Lecz gdy królewski odpowiednik dzisiejszego "ministra ds. finansów" obliczył, jakie będą konsekwencje dla miasta, gdy zburzą wszystkie burdele i całkowicie zamkną dostęp do tejże usługi.
Szybko otrzeźwieli i przekonali kościół do swoich racji :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Ragnar1777 said:

To my mężczyźni ich nie potrzebujemy, to one potrzebują nas i pierwsze zaczną ryczeć, gdy system całkowicie pi*rdolnie :) 

Dobrze napisane. 

Wszędzie naokoło wciska się do głów facetów, że kobiety trzeba zdobywać, biegać za nimi, zabiegać o nie i tym podobny szit. No więc biegają ( tez kiedyś to robiłem, ale dawno temu, kiedy sam odkryłem te mechanizmy manipulacyjne, przestałem, zmieniłem zapatrywania, i wtedy one zaczeły latać za mną) i zdobywają. Programowanie tak głeboko zakorzenione, że kiedy takim biorobotom się to uświadamia, walczą z tym, kto im tą wiedzę próbuje przekazać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.