Skocz do zawartości

Odejść czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam,

Opisze krótko historie bo potrzebuje albo się stwierdzić w swoich przekonaniach czy jednak się mylę.

Po moim rozstaniu co opisywałem na forum poznałem dziewczynę.

Pojechaliśmy na lodowisko 1 randka i w sumie tak się skończyło ze zostałem do 3 rano. ?

 

Tak nam się super gadalo pierwszy raz tak miałem ze z kobietą dało się rozmawiać.

Później 2 randki.

Później przedstawiła mnie rodzicom no i całe święta spędziłem u niej ?.

No i sylwester u jej koleżanek ja sam one we 4.

Ale nie o to mi się rozchodzi ona nigdy nie miała chłopaka jest dziewicą.

I to już mnie denerwuje.

I zastanawiam się czy na prawdę to jest jakaś normalna dziewczyna czy wpadłem na jakiegos sponsora i seks jak zasluze.

 

Widzieć nago ja widziałem macanka też ledwo 1 palec chciał wejść w cipke już po rozgrzaniu ale seksu póki co to nie a zostałem na noc 2 razy.

Za każdym razem mówiła ze jeszcze nie.

Więc odpuszczalem i szedłem spać ?.

Ona mi mówi ze czuję się zawiedziona ze mnie zawiodła ale nie chcę by za szybko poszło.

Chociaż zawsze co przyjeżdżam jedzonko zrobione na randce 2 razy bylismy raz ona raz ja płaciłem .

 

Bo widać jak ona sie stara sama się tuli.

Wczoraj /dzisiaj na krok mnie nie opuściła przy kolezankach.

Zwiedziliśmy kilka ciemnych stron domu koleżanki na całowanie i macanki podczas gdy one piły na dole i zawsze się na mnie patrzyły z takim pożądanie m.

 

No i byłem na obiedzie już rodzinnym u niej.

No i nie wiem. 

Pojawiła mi się myśl skończenia tego te jej koleżanki to trochę patola jedynie wódka i rozmowy co robiły po alkoholu ot idzie się ciekawych rzeczy dowiedzieć.

No i mam tu taki rozkurw dwuznaczne sygnały.

Może to faktycznie jakaś dziewczyna nadająca się do związku a może już mam uprzedzenia i podchodzę inaczej poprzez swoje doświadczenia.

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu cały przekrój wiekowy na forum. 

Co do twojego postu to zajmij się własną edukacją, rozwojem. Zostaw tą biedną dziewczynę w spokoju. Dużo się jeszcze musisz nauczyć.

 

Czy ty faktycznie myślisz, że dziewczyna powinna oddać swoje dziewictwo niedoświadczonemu chlopakowi, takiemu jak ty, już po 2 spotkaniach ?

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, PatZz napisał:

chłopaka jest dziewicą

Tego ci zazdroszczę ;) A tak poważnie więcej zdecydowania!

Brat @osadnik zadał dobre pytanie. Ile macie lat? 

 

5 minut temu, RealLife napisał:

Czy ty faktycznie myślisz, że dziewczyna powinna oddać swoje dziewictwo niedoświadczonemu chlopakowi, takiemu jak ty, już po 2 spotkaniach ?

Tutaj się nie zgodzę. Jeżeli faktycznie, dziewczyna mocno prowokuje kolegę a potem mówi stop? Zwyczajna gierka i test ile wytrzyma. 

 

Jak dziewczyna się szanuje mówi wprost. Narazie nie, dziękuję. I sprawa jasna. 

 

 

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dziewczyny nie oddają dziewictwa "byle komu" zazwyczaj swój pierwszy raz chcą z kimś wyjątkowym, to nie to samo, co dla faceta, byle zaruchać i pozbyć się ciężaru ?

Jeśli jest fajna, to kontynuuj znajomość, daj jej trochę czasu... 

A jak nie to zostaw ją kolekcjonerowi dziewic @Ksanti -iemu ?

Chociaż, jeśli jest dziewicą, a wsadziłeś palec, czy to się liczy ? A co z telegonią, jak to sprawdzić ?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Still said:

Tutaj się nie zgodzę. Jeżeli faktycznie, dziewczyna mocno prowokuje kolegę a potem mówi stop? Zwyczajna gierka i test ile wytrzyma.

 

Chyba nie przeczytałeś jego postu uważnie. Ten chłopiec spotkał się z dziewczyną 4 razy i się dziwi, że nie chce oddać mu dziewictwa!

 

Faktycznie może @Ksanti niech się nią zajmie. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie @PatZz jeśli dziewczyna nie dała Ci konkretnego powodu do skończenia tego, to tego nie rób. Pamiętaj, że skończyć można w każdej chwili, ale zależy jak dużym kosztem emocjonalnym. Z tego co widziałem w twoim poście, to szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Jedyne do czego mógłbym mieć jakieś uwagi to towarzystwo twojej dziewczyny, ale to już zweryfikuje czas, sam zobaczysz czy ona jest taka jak jej paczka. No i skoro jesteś serio jej pierwszym chłopakiem, a ona jeszcze tego nie robiła to nie dziw się, że ma obawy (albo po prostu udaje bo widzi że jesteś mięczak i może sobie pozwolić). Więc bracie, moje rady to: 

1. Więcej zdecydowania w działaniu, nawet jak popełnisz jakiś błąd, to laska jest na haju więc więcej jest Ci wybaczone;)

2. Zalecam NoFap, to zwiększy twoją pewność siebie w stosunku do niej, jeśli nie wiesz o co chodzi to poczytaj o tym bo warto.

3. Ty prowadzisz w związku, i nie martw się wymówkami, że to za szybko itp., sam to ostatnio przerabiałem z dziewicą i uwierz da się, nawet przy okresie. Rób to na co ty masz ochotę. Jak będziesz stanowczy, ale nie despotyczny, to laska będzie za Tobą chodzić jak to brat @Adolf kiedyś napisał: "jak kura za kogutem". Pozdro i Wesołego nowego roku! Jak coś pomyliłem proszę o wybaczenie bo mam za sobą ciężkiego sylwestra:P

Edytowane przez Wilczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Leniwiec said:

Chociaż, jeśli jest dziewicą, a wsadziłeś palec, czy to się liczy ? A co z telegonią, jak to sprawdzić

 

Tylko Ksanti może nam to objaśnić. 

 

Dodam jeszcze, czy jak połyka przy lodzie i bierze w tyłek to też dziewica ?

 

A jak nie połyka i nie bierze w tyłek ale rozsmarowuje z lubością spermę po piersiach to dziewica czy nie ?

 

Żartuje oczywiście, znam dobrze odopwiedz ale taka mała prowokacja 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatZz ile ta dziewczyna ma lat? Jesteś lekarzem ginekologiem, że po wsadzeniu do pipy palca stwierdziłeś jej dziewictwo? Gratuluję wiedzy, może jeszcze Ci się przydać w życiu. Równie dobrze może nie chcieć współżyć, bo ma tyłozgięcie i naprawdę odczuwa ból, kiedy facet chce zapakować jej... Ale dziewicą wcale może już nie być.
Poza tym, czego Ty naprawdę chcesz? :), już się zakręciłeś na tyle i sprawiłeś dobre wrażenie, że jesteś jak na przebieg czasowy blisko w jej życiu. Co Ci nie pasuje?
Jej koleżanki? A ona piła wódkę? Jeśli coś Ci "nie gra", to odpuść. Zostaw tę dziewczynę i poszukaj innej, przy której nie będziesz miał rozkmin :).

 

Edytowane przez Cagliostro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na pytanie zawarte w temacie - oczywiście, że tak. Jeśli laska się nie sypie jak zboże z kombajnu, to nie jest warta czasu, który rzekomo trzeba jej poświęcić na przejście wszystkich leveli, żeby dojść do big bossa. Nie graj w takie słabe gierki.

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, PatZz said:

Ona mi mówi ze czuję się zawiedziona ze mnie zawiodła ale nie chcę by za szybko poszło.

Ona jest raczej zawiedziona, bo chcesz ja tylko wydmuchać ?

 

Skoro fakt, że jest dziewicą i nie chce iść do łóżka od razu przeszkadza Ci, na rynku jest sporo panien, które niejednego kutanga już ssały i będą ssac, lącznie z cudzoziemskimi. A dziewice niech chodzą z prawiczkami.

 

Dla wielu facetów przedmuchana laska to już żaden materiał do małżeństwa i posiadania dzieci. Część lasek pewnie juz o tym wie. Im większy przebieg panny tym mniejsza jej zdolność do utworzenia trwałego i szczęśliwego związku. Nie ukrywajmy, takie kobiety nadają sie tylko do chwilowej rozrywki a nie żeby z nią dzieci wychowywać i prowadzić gospodarstwo domowe :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona 20 ja 23 sęk w tym że ja nigdy dziewicy nie miałem i nie wiem jak to rozgrywać.

 

Przeważnie to jesli dochodziło do jakiś czynów w łóżku to nigdy kobieta mi się nie opierała.

 

Wiem że wszystko wskazuje że może być dobrą partnerka.

Zdecydowany jestem ona po oczach też jest zakochana już widac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli widzisz w niej materiał na LTR obserwuj jej zachowanie. Jeżeli naprawdę jest dziewicą to nie dziw się że nie wskakuje tak szybko na bolca. To akurat plus jeżeli chcesz ją na dłuższy związek. Jest młoda i możliwe że zauroczona Tobą. 20 latka to jeszcze dziecko i sama nie wie czego chce od życia. Musisz ją poprowadzić i trochę wychować, wyznaczyć granice, itd.
 

Obserwuj to co robi a nie to co mówi.

Jakie ma relacje rodzinne w domu?

Czy jest z pełnej rodziny?

Czy upija się z tymi patologicznymi koleżankami?

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Morfeusz napisał:

Jeżeli widzisz w niej materiał na LTR obserwuj jej zachowanie. Jeżeli naprawdę jest dziewicą to nie dziw się że nie wskakuje tak szybko na bolca. To akurat plus jeżeli chcesz ją na dłuższy związek. Jest młoda i możliwe że zauroczona Tobą. 20 latka to jeszcze dziecko i sama nie wie czego chce od życia. Musisz ją poprowadzić i trochę wychować, wyznaczyć granice, itd.
 

Obserwuj to co robi a nie to co mówi.

Jakie ma relacje rodzinne w domu?

Czy jest z pełnej rodziny?

Czy upija się z tymi patologicznymi koleżankami?

Granice to już wyznaczylem bo skutecznie sprawdzala na jakie odzywki mogę sobie pozwolić.

No i twardo powiedzialem jeszcze raz i koniec.

Póki co nie powtarza się.

Tak obserwuje i czasem pierdoli takie glupoty ale zawsze się przymila i wygląda na zauroczona.

 

Relację rodzinne matka rządzi w domu.

Już to zauważyłem ojciec to kapciowy.

Tak upija przynajmniej kilka razy jej się zdarzyło tak wynikało z wczorajszych opowieści.

Mam takie rozkimny właśnie przez wczoraj przychodzę i one trajkocza przy nowej osobie tylko o piciu i imprezach.

Szczerze to nudziło mnie ich towarzystwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, PatZz napisał:

Ona 20 ja 23 sęk w tym że ja nigdy dziewicy nie miałem i nie wiem jak to rozgrywać.

 

Zacznij rozgrywki od piętra niżej, czyli od seksu analnego. Dla wielu młodych kobiet fakt, że są posuwane w tyłek nie wyklucza tego, że nadal uważają się za dziewice :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jeżeli poprowadzisz znajomość i nie dasz sobie wejść na głowę.

Relacje w domu będzie chciała powielić w związku. Jest jeszcze młoda i zauroczona więc da się ją na takim etapie trochę naprostować jeżeli będziesz stanowczy i konsekwentny kiedy trzeba.

 

To upijanie się i imprezy nie wróżą dobrze (sygnał ostrzegawczy). Alkohol powinna ograniczyć a imprezować nie powinna bez Ciebie. Z drugiej strony jesteście w takim wieku (20 i 23), że ślubu brać nie będziecie raczej. Ja bym obserwował jeszcze jakiś czas spotykając się z nią i nie tracąc czujności zanim wszedł bym w związek albo pożegnał pancie.

18 minut temu, PatZz napisał:

Szczerze to nudziło mnie ich towarzystwo.

Na takich imprezach powinien być też twój kolega, tak żebyś mógł pogadać po męsku i nie był tylko zabawiaczem dla 4 samic. Zapraszaj i swoich znajomych.

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska już tresuje, wie jak to robić, napatrzyła się na matkę. Wzbudza w tobie poczucie winy, że ona się źle czuje z tym, że ci nie dała. Widzisz chamie? Chciałbyś seksu i ona się z tym źle czuje, nie chciej więcej, dbaj o dobre samopoczucie dziewczyny.

 

No i chlanie wódy, laska 20 lat i chleje wódę. Pewnikiem ma mocny łeb skoro jeszcze jej nikt nie zrobił perforacji po pijaku. Aha i rozumiem, że ona ci powiedziała "jestem dziewicą" a nie wysnułeś tego na podstawie swoich obserwacji.

 

To w zasadzie tyle na co zwróciłem uwagę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, PatZz said:

Pojawiła mi się myśl skończenia tego te jej koleżanki to trochę patola jedynie wódka i rozmowy co robiły po alkoholu ot idzie się ciekawych rzeczy dowiedzieć.

Koleżanki to patola a ona dziewica. Bitch, please...Znajomy miał dziewczynę. Zapatrzony był w nią, nie uprawiali seksu bo wyjaśniła mu, że miała jakiś zabieg chirurgiczny i trzeba poczekać. Tak czekał, że wybolcował ją inny a ona z nim zerwała po tym jak przestał być potrzebny. Kolega był tzw złotą rączką i pomagał jej w remoncie mieszkania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PatZz napisał:

nie wiem jak to rozgrywać

Spytaj ją wprost kiedy chce pełnego stosunku. Jak sobie wyobraża pierwszy raz. Powiedz jej, że się wszystkim zajmiesz by ona czuła sie konfortowo.

Oczywiście najpierw zadbaj o oprawę takiej rozmowy, musi być zaufanie i bez pieszczot, pocałunków przed takim tematem.

 

Jeśli się zdecyduje, to pojedź z nią do hotelu nad morze, góry lub jezioro na weekend. Romantyczna kolacja, mało alko i jedziesz z tematem. Nie rób długich lub intensywnych pieszczot przed. Pozycja na plecach, jej nogi w górze. Popatrz jej w oczy, spytaj czy tego chce i nadziewasz bez odliczania lub innych udziwnień.

Pamiętaj, że następnego dnia raczej nie będzie miała ochoty na amory (jeśli jest dziewicą). Zaplanuj spacer, zwiedzanie, coś prostego, ale byście byli razem.

 

PS. Terraz masz czas na poznawanie swojej seksualności, więc ciesz się przygodami, zakładaj gume i nie myśl o zakładaniu rodziny...

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cagliostro napisał:

Zacznij rozgrywki od piętra niżej, czyli od seksu analnego. Dla wielu młodych kobiet fakt, że są posuwane w tyłek nie wyklucza tego, że nadal uważają się za dziewice :D.

Ogólnie rozgraniczenie między dziewicami, a dziewicami analnymi jest słabo artykułowane na rynku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gr4nt napisał:

Laska już tresuje, wie jak to robić, napatrzyła się na matkę. Wzbudza w tobie poczucie winy, że ona się źle czuje z tym, że ci nie dała. Widzisz chamie? Chciałbyś seksu i ona się z tym źle czuje, nie chciej więcej, dbaj o dobre samopoczucie dziewczyny.

 

No i chlanie wódy, laska 20 lat i chleje wódę. Pewnikiem ma mocny łeb skoro jeszcze jej nikt nie zrobił perforacji po pijaku. Aha i rozumiem, że ona ci powiedziała "jestem dziewicą" a nie wysnułeś tego na podstawie swoich obserwacji.

 

To w zasadzie tyle na co zwróciłem uwagę.

Wynikło to z moich obserwacji a później ona sama mi powiedziała ze nie wie jak to robic itd.

 

Tak to chlanie mnie martwi tzn jakoś one nie upijaja sie do zgonu ale już dobrze wstawione są.

 

Szczerze to dam sobie miesiąc czasu poobserwuje zobacze czy tak jak tutaj radzicie coś pomoże jeśli nie to zakończę to.

Edytowane przez PatZz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku często laska udaje że Cię rozumie i dobrze się z nią gada, nawet interesuje się tym co ty. Już wpędza Cię w poczucie winy, no i te koleżanki patola a ona porządna dziewica. Może też być tak jak pisał @Kleofasże dla Ciebie jeszcze nie a dla innego bolca już tak. Red alert się pali, obserwuj. Bądź jak Jarosław Psikuta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.