Skocz do zawartości

Odarliście mnie Bracia z ułudy życia.


misUszatek

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Pazur2000 napisał:

System nam nie sprzyja - więc trzeba się wylogować i zalogować jeszcze raz - na ile się tylko da - wprowadzając własne zasady, czyli normalność. Naturalność

Świetnie powiedziane!

29 minut temu, Obliteraror napisał:
3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Wydawało mi się, że widziałem "Sławomira" najpierw w TVP2 w Zakopanem, potem w Polsacie z Katowic.

Dobrze widziałeś :) Ale to paredziesiąt minut helikopterem, max

Ten to ma życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, misUszatek napisał:

I nie wiem czy Wam za to dziękować czy nie...

Czy dobrze rozumiem - jakbyś przeczytał od nas coś przyjemnego, potwierdzającego Twoje przekonania i wizje to byś nie miał dylematu czy dziękować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imbryk napisał:

Czy dobrze rozumiem - jakbyś przeczytał od nas coś przyjemnego, potwierdzającego Twoje przekonania i wizje to byś nie miał dylematu czy dziękować?

 

No wiesz, ciężko dziękować za coś co ci nie pasuje.

To w późniejszym czasie, porównując swoją sytuację z otoczeniem przyrodniczym można się poczuć wygranym a tym samym tak ciut-ciut wdzięcznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Obliteraror napisał:

Dobrze widziałeś :) Ale to paredziesiąt minut helikopterem, max.

 

31 minut temu, Imbryk napisał:

Ten to ma życie.

Błyskawiczną karierę zrobił. Ciekawe kto za tym pomysłem takiego "wiejskiego Sławomira" stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

Błyskawiczną karierę zrobił.

Faktycznie. Ostatnio nawet żony pytałem, w czym Zapała grywał, bo z żadnych seriali czy filmów go nie kojarzyłem. Nie zmienia to faktu, że disco polo dało mu miliony, w przeciwieństwie do ról drugiego planu. Szanuję, mimo że fenomenu kompletnie nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misUszatek

 

Jest sporo prawdy w tym co napisałeś, ale jeśli chcesz założyć rodzinę, to mimo wszystko nie zamykaj się na taką opcje z racji faktu, że trafiłeś na forum i dowiedziałeś się bolesnej prawdy.

 

Taka wiedza może zadziałać na Twoją korzyść, pod warunkiem, że będziesz potrafił ją wykorzystać ;) Kobiety to fajne istotki, ale trzeba nauczyć się z nimi postępować ;)

 

Wszystkiego dobrego w nowym roku ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr4nt Jaki popyt taka podaż. Zobacz ile jest studentów i innych z dosyć mocno wywalonym ego. Taki produkt Podsiadło trafia w ich  indywidualny i wrażliwy światopogląd. Co z tego że to wydmuszka ale łechce ego inności od tych wszystkich disco polowców i sebixów od rapu. Pseudointeligencja to teraz prawie jak styl życia. Z własnego otoczenia widzę że dużo jest osób z pozoru dojrzałych i poważnych(mają trochę ponad 20 lat :D) którzy rozumieją życie i są och ach a jak próbowałem porozmawiać na jakiś temat głębiej to chuj, to co w telewizji powiedzą są w stanie powtórzyć, więcej nic. No i oczywiście obrabianie dupy jaka reszta jest zjebana a my wyjątkowi to standard. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Przemek1991 napisał:

Jest sporo prawdy w tym co napisałeś, ale jeśli chcesz założyć rodzinę, to mimo wszystko nie zamykaj się na taką opcje z racji faktu, że trafiłeś na forum i dowiedziałeś się bolesnej prawdy.

@misUszatek jeżeli umisz i rozumisz angielski to poczytaj i posłuchaj sobie o "married red pill". Są panowie, żyją z żonami, chwalą sobie. Tylko odpowiednio działają i "trzymają gardę" - od tego nie uciekniesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Imbryk napisał:

Są panowie, żyją z żonami, chwalą sobie.

Bo to jest jedna z dróg, którą może pójść świadomy samiec.

 

Gdybym mógł cofnąć się w czasie to nawet mając obecną wiedzę na temat kobiet i związków damsko-męskich ożenił bym się i założył bym rodzinę. Może z kim innym, może wcześniej, może później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Szanuję, mimo że fenomenu kompletnie nie rozumiem.

Bo to jest disco polo w najlepszym możliwym rodzaju ;) Ludzie lubią prostą muzykę, a tu jest nieźle zaśpiewane i fajnie zagrane. No i żonka z długimi nogami lata po scenie. I ten wąs... ;)

 

 

Edytowane przez Pazur2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Błyskawiczną karierę zrobił. Ciekawe kto za tym pomysłem takiego "wiejskiego Sławomira" stoi.

Dla mnie, to jest "Artysta" jednego utworu. Szybko sie pojawił i szybko zniknie. Osobiście gościa nie trawię, dla mnie jest razem ze swoją "aparycją" sztucznym burakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gr4nt napisał:

Pytanie kto wyprodukował Podsiadłe

 

1 godzinę temu, Meg4tron napisał:

Co z tego że to wydmuszka

 

Co do Podsiadło to nie zgodzę się, świetny muzyk, wiadomo że są pewne skutki uboczne wejścia młodego człowieka, artysty na taki poziom w środowisku muzycznym (szczególnie w Polsce, podpisanie umowy z wytwórnią + życie z tego nie jest łatwe), więc można się domyśleć że czasem artyści musza się nagiąć. Podsiadło też to zrobił paroma numerami, natomiast są tam perełki które dobitnie świadczą o jego geniuszu muzycznym. Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie i nie jest to temat o tym (Podsiadło ma jeszcze zespół Curly Heads, tam jest jego inna twórczość, jak kogoś interesuje).   

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, misUszatek said:

I nie wiem czy Wam za to dziękować czy nie...

Mam nadzieję, że prawda mnie wyzwoli. Zapomnieć ten wiedzy się już nie da. Będę się starał wykorzystać to co wiem w praktyce jednak jeszcze kilka tematów do przepracowania przede mną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.01.2019 o 16:39, Jorgen Svensson napisał:

Coś łyknął już nieodłykniesz.

To powiedz to tej babie co Borisowi Bekerowi zrobiła loda. Niby łyknęła, ale "odłyknęła" i zaszła w ciąże?

 

Dnia 1.01.2019 o 19:50, wroński napisał:

tak z 12 metrów w dół by miała

@wroński tylko 12 metrów, przeżyłaby, wróciłaby, dojebałaby, Ty świrusie?

14 godzin temu, wroński napisał:

A prawda cię zabije.

Dla romantyków ze złamanym sercem czeka sznur. Psiapsiółom wyjdą oczy!!! " Powiesił się dla mnie!!!!" Psiapsióły będą mdleć!!!

14 godzin temu, icman napisał:

Myślisz, że Arka powstała po zażyciu czerwonego tabsa?

Myślę, że zdecydowanie i twardo, raczej nie wiem, ale to przemyślę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎01‎.‎01‎.‎2019 o 16:19, misUszatek napisał:

Odarliście mnie bracia z ułudy życia. Ułudy miłości kobiet do mężczyzny a nie jego portfela, uczciwości i wierności w związku. I nie wiem czy Wam za to dziękować czy nie...

No może właśnie lepiej nie...

Dnia ‎01‎.‎01‎.‎2019 o 16:44, dobryziomek napisał:

Widzę również męskie spierdolenie, które moim zdaniem jest nawet większe momentami niż kobiece.

Tzn. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.