Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Bruxa Rozumiem że jesteś dyplomowanym psychoterapeutą i hipnoterapeutą, aby mierzyć się z IBS?

Z całym szacunkiem do Ciebie siostro, ale mężczyzna powinien chodzić do psychologa mężczyzny jeżeli zechce. 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa, czy ciebie po...ło do reszty? Zestawienie tytułu wątku i twojej zamieszczonej treści świadczy o tym, że robisz sobie bekę. Tylko nie wiem z czego. Z IBS czy z polskiego żołnierza? Żołnierza, który oddał życie byś mogła grzać dupę w ciepłym bezpiecznym domku wolnym od radzieckiego lub nazistowskiego kata mierzącego w ciebie z broni.

 

Nie masz zielonego pojęcia jak ciężką i wyniszczającą chorobą jest IBS. Wiem co mówię, bo też na to choruję. A ty drwisz sobie z tego. Gdybym był moderacją, dałbym ci bana na miesiąc.

 

I jeszcze Marka zapraszasz na dyskusję i stawiasz mu warunki by ci odpowiadał, ja pierdolę.

 

Pewnie powiesz, że to żart. Nie, zrobiłaś mega wtopę, koleżanko. Z poważnych rzeczy się nie żartuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, realista napisał:

@Bruxa Rozumiem że jesteś dyplomowanym psychoterapeutą i hipnoterapeutą, aby mierzyć się z IBS?

Lekarz o żadnej specjalizacji nie ma pojęcia o ibs.

 

3 godziny temu, Magician napisał:

@Bruxa

 

Nie masz zielonego pojęcia jak ciężką i wyniszczającą chorobą jest IBS.

Miałam ibs. Nie chcecie porozmawiać, trudno, szanuję wybór.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.