Skocz do zawartości

Zapytanie.


deomi

Rekomendowane odpowiedzi

@deomi

Z całym szacunkiem (dziś pierwszy dzień Nowego Roku, więc nie będę się gniewać), ale nie pytałaś mnie o zdanie, a piszesz w imieniu wszystkich kobiet. Więc, proszę sprostuj swe pytanie. A ja już odpowiem: mi dobrze tu gdzie jestem i nie chce pisać w męskich działach, jest możliwość dania łapki i to mi wystarczy. W rezerwacie czuję się bezpiecznie i wyróżniona :).

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Jak już wytrzeźwiejesz po hucznej sylwestrowej imprezie, zapoznaj się proszę dokładnie z poniższym:

 

 

@Nefertiti A po co ona ma się pytać reszty z Was lub się z Wami konsultować? Zobacz poniżej, tu może znajdziesz odpowiedź;)

 

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum jest takie dobre właśnie przez to, że kobiety nie mogą udzielać się w każdym temacie. Taka odskocznia od rzeczywistości, gdzie można porozmawiać z innymi braćmi bez obawy, że jakaś kobieta wpadnie i narobi syfu. Idea rezerwatu jest genialna. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi, Siedź sobie myszko w rezerwacie, źle Ci tam? Nikt Cię nie skrzywdzi, masz opiekę samców i przede wszystkim uwagę o którą tak zabiegasz.

 

   Uciekniesz z rezerwatu, to ryzykujesz mentalny cios pałą przez łeb, w celu naprostowania, po co Ci to, no chyba że dla emocji.

Daj se spokój myszko, Marek to wszystko fajnie urządził, ciesz się że masz opiekę, a jak zechcesz coś dodać do dyskusji w interesującym Cię temacie,

zawsze można napisać 'dotyczy w temacie...'. Nie kombinuj, jest dobrze.?

1 minutę temu, deomi napisał:

Po prostu czasami chciałabym Wam doradzić.  

   Wierzę w Twoje dobre intencje, ale facet sam musi sobie dać radę, dobra rada od Brata jest wiele więcej warta od rady samiczki. On to robi bez interesownie, natomiast

wy kobiety..., no cóż, każda ma jakiś interes.

 

Pozdrawiam serdecznie z Nowym Rokiem, oby był taki sam jak zeszły.

 

Masz o de mnie buziaka.?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf Lepiej nie, 2018 był dla mnie targiczny, ale dziękuje. Nie pragnę uwagi, szczerze z ręką na sercu chciałam tu sobie pisać jako anonimowy chłopak- nigdzie w internecie nie ma takiego zbiorowiska czynnie udzielającego się w miarę normalnego chłopa. Chciałam żebyście mi doradzali jak facet facetowi. Bo teraz zbieram baty za atencje... 

@RealLife

Wbrew pozorom jestem bardzo mądra życiowo.

 

Dobra chłopaki to tylko taka propozycja, nie to nie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.