Skocz do zawartości

Shit test na Tinderze


Rekomendowane odpowiedzi

Ok Bracia - świerzyna z dzisiaj. On wczoraj jestem na Tinderze i mam ileś tam matchów i rozmawiam z kilkoma na raz.

Nie mieszkam w Polsce.

 

Dzisiaj przeżyłem mały szok zacząłem pisać z niewiastą 6.5/7 35 lat

 

Gadka klei się ona odpowiada na mój pierwszy tekst witaj przystojniaku i piszemy i pierwsza czerwona flaga z nikim się jeszcze nie spotkała z Tindera.

Następnie bum poszła torpeda.

 

Napisałem o spotkaniu a ona

 

Jak najbardziej ale najpierw musisz odpowiedzieć na kilka pytań. Jeżeli na którekolwiek odpowiesz Tak wtedy ni ema szans na spotkanie.

 

1 Czy nadal żyjesz z rodziną

2 Czy jesteś seryjnym mordercą

3 Czy jesteś niższy niż 175 cm 

4 Będąc w supermarkecie w kolejce do kasy czy pozwalasz osobie za sobą samemu wziąć ten znak następny klient...

 

Powiem Wam zonka strzeliłem na maxa - do czego to już dochodzi na chama shit testy

 

Ogólnie popisałem z 5 i jak na razie wrażenia są beznadziejne. Zobaczymy co będzie dalej.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pytonga napisał:

Powiem Wam zonka strzeliłem na maxa - do czego to już dochodzi na chama shit testy

Pkt 1 i 3 uważam za bardzo racjonalny.

No weź - przychodzisz na spotkanie, a tu laska +20 kilo.

 

Ja tam pytam o aktualność danych i zdjęć.

Razu pewnego miałem urocze rozczarowanie, jak pani po moim widocznym opadzie witek zaczęła mglisto tłumaczyć, że "no coś jej się wpisało i nie umiała zmienić wieku na właściwy".

10 (dziesięć!!!) lat różnicy...

 

2 pozostałe to maskowanie pytań zasadniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kimas87 napisał:

Wczoraj w sylwestra moja znajoma po kilku kieliszkach wina zaczęła swój chyba shit test pisząc mi, ze mnie kocha, pragnie chce tylko mnie i nigdy mnie nie wypuści. Dziś po wytrzeźwieniu odpowiada zdawkowo jak by nie obecna. 

Najebała się ot co. Nie ma brzydkich mężczyzn, tylko wina brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kimas87 napisał:

Testy na Tinderze, testy w życiu żadna różnica. Wczoraj w sylwestra moja znajoma po kilku kieliszkach wina zaczęła swój chyba shit test pisząc mi, ze mnie kocha, pragnie chce tylko mnie i nigdy mnie nie wypuści. Dziś po wytrzeźwieniu odpowiada zdawkowo jak by nie obecna. 

Odpisałbym, że myślę o niej na okrągło, kocham ją do szaleństwa, a w nocy przyśniła mi się rodzinka - ja, ona i pięcioro uroczych brzdąców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Pytonga napisał:

ak najbardziej ale najpierw musisz odpowiedzieć na kilka pytań. Jeżeli na którekolwiek odpowiesz Tak wtedy ni ema szans na spotkanie.

 

1 Czy nadal żyjesz z rodziną

2 Czy jesteś seryjnym mordercą

3 Czy jesteś niższy niż 175 cm 

4 Będąc w supermarkecie w kolejce do kasy czy pozwalasz osobie za sobą samemu wziąć ten znak następny klient...

Ok, ale najpierw powiedz czy masz wymiary 90-60-90 i IQ powyżej 100, ponieważ z innymi się nie spotykam.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Odpisałbym, że myślę o niej na okrągło, kocham ją do szaleństwa, a w nocy przyśniła mi się rodzinka - ja, ona i pięcioro uroczych brzdąców.

No to extra pomysł nie wpadł na to. Żeby nie było na trzeźwo też mi to wyjawiła ja to wiem od dawna tylko wczoraj była bardziej wylewna niż zwykle ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RealLife napisał:

Dobre. Ja przeważnie sam kładę ten kawałek plastiku oddzielający zakupy. Ciekawe co to o mnie mówi. 

 

To zależy:

Jeśli masz status/wygląd to znaczy, że jesteś dobrym człowiekiem, pełnym empatii i troszczysz się o innych. Znasz swoją wartość i nie musisz zgrywać maczo.

Jeśli statusu/wyglądu brak to znaczy, że jesteś mało asertywny, boisz się konfrontacji przez co robisz wszystko aby się przypodobać innym. Miękki chuj taki, nie twoja liga, weź bądź facetem!

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Pozytywny said:

 

To zależy:

Jeśli masz status/wygląd to znaczy, że jesteś dobrym człowiekiem, pełnym empatii i troszczysz się o innych. Znasz swoją wartość i nie musisz zgrywać maczo.

Jeśli statusu/wyglądu brak to znaczy, że jesteś mało asertywny, boisz się konfrontacji przez co robisz wszystko aby się przypodobać innym. Miękki chuj taki, nie twoja liga, weź bądź facetem!

 

 

 

Tak podejrzewałem. Ale ja bym jeszcze niczym Fraud wprowadził wątek seksualny, czyli w którymś przypadku napewno chodzi o wielkość przyrodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.